Бачорски и златната ябълка - Тема 6

  • 35 941
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 118
Ако това са родителите на Олга, в дядото виждам устата на Антон, а очите и над веждната кост на бабата.

# 706
  • Мнения: 3 956
Аз не казвам, че е красив, нито че Брад Пит е идеал за мъж, но ако бях казала Ален Делон  щяхте да питате пък в кое време живея Grinning Нормален си е, нищо особено, но пък чак така зле да е - не е.

# 707
  • Мнения: 5 118
Емилия се оплаква, че Емели боледува през две седмици, ами то не спират да го мляскат по устата това дете. Толкова ми е гнусно и нехигиенично и крийпи да си целуваш детето по устата. Даньо и той в леглото се замилвали и зацелували по устата с Емели.

# 708
  • Мнения: 32
всички мъже на пишещите в групата изглеждат минимум като Брад Пит Grinning
Според теб Брад Пит някакъв идеал за красив мъж ли е? Grinning Grinning Grinning Опазил ни Бог, мъжете тук да сме гномове като този.

Ето още една снимка. Наска е била 5 годишна, когато е правена тази снимка.


Наска е 1998 година. Била е 1 ви клас. Разликата им наистина е голяма. Аз съм една година по- малка от Наска и ми се вижда голяма разлика. Имам добри детски спомени от тия години и не помня чак такъв шукар. Правеха си кичури и майка ми беше с кичури ама тоя бяла си боядисал косата 🤣. Даниел нито като малък нито сега е хубав мъж. На мен изобщо не ми допада първо,че изглежда по- възрастен от колко всъщност е. Второ не е дори симпатичен. А поведението му е толкова селско и неприятно противно даже. Наска съм я забелязвала, че на моменти се срамува от него. Ама парите са водещ мотив.😂

Последна редакция: пн, 11 дек 2023, 12:08 от Xtechnicus 1992

# 709
  • Мнения: 7 623
Новата реклама с Емилия е доста зле, но питката и се е получила.Grinning

# 710
  • Мнения: 4 252
Сега пък го захапахте за външния му вид преди сто години .. аз пък помня, че точно такава беше модата - кичури, синджири, а някои и с обеци. Не ми харесва, но такова беше ..
Ами честно казано .. Брад Пит си е Брад Пит. Ако той е гном .. не знам.

# 711
  • Мнения: 3 956
И аз имам спомен, че беше такова, както и че аз самата изглеждах потресаващо зле, поне това виждам от снимките си в момента Grinning

# 712
  • Мнения: 176
Да... тя и Анджелина Джоли не е нищо особено, мхм.

# 713
  • Мнения: 1 787
Не може да стъпи на малкия пръст на Кралица Наска. 😅😅😅

# 714
  • Мнения: 1 386
Забелязвате ли колко правописни грешки им във субтитрите на реалитито? Как може да са толкова неграмотни? Елементарни грешки.

# 715
  • Мнения: 32
Забелязвате ли колко правописни грешки им във субтитрите на реалитито? Как може да са толкова неграмотни? Елементарни грешки.
Може да са правени с програма или да са автоматични чрез YouTube има такава опция.

# 716
  • Мнения: 11 170
Брад Пит си е Брад Пит. Ако той е гном .. не знам.
Е какъв е? Една глава под жените. Генчо от Ергенът 2 какъв е? Всички моми стърчаха над него. Иван и Андрей какви са? Педя човек, лакят брада. На финала на "Фермата" Гергана Гунчева по-висока и от двамата.  И не, отговорът не е "изглежда ти нисък, защото еди кой си е висок до него". Просто това са ниски мъже. Антон Бачорски е класически пример. Човекът не е виновен, разбира се, просто констатираме.
Скрит текст:
Аз съм 186 см и не се имам за висок. Напълно нормален ръст. Високи са Владо Николов, Матей Казийски, Осман Пенд и от сорта.
Ако това са родителите на Олга, в дядото виждам устата на Антон, а очите и над веждната кост на бабата.
Има и други снимки с тях, може да сравните. Никъде не пише, че са те, просто предположих.

Последна редакция: пн, 11 дек 2023, 19:13 от diziler

# 717
  • Мнения: 1 787
Дай боже всекиму такъв гном като Брад Пит. 😅 Не вярвам някоя да го върне, някак не съм се заглеждала в това, че е нисък на фона на другите му дадености.
btw сега погледнах, в интернет пише, че е 1.80.

# 718
  • Мнения: 11 170
Дали? Grinning
Скрит текст:
На обувки с доста дебели подметки може и да е толкова. А като лице.. може и преди 20-30 години да е "хващал окото". (Малко като майка ми или баба ми, да ми говорят за Ален Делон).
Но да не пиша извън темата Бачорски. Антон е типичният пример за нисък мъж. Не виновен човекът, просто си констатираме.

Последна редакция: пн, 11 дек 2023, 19:33 от diziler

# 719
  • Мнения: 1 787
Е, чак преди 20-30 години, аз съм на 30, не се имам за баба. 😅 Красив мъж е, последните години не изглежда добре, но като знаем за проблемите с алкохола е разбираемо. Да не се отклоняваме от темата.
Все пак diziler, ти си мъж, но дамите много го харесват Брад. 😉

Гледам новото клипче на щастливото семейство. Голям смях са тези хора, толкова пък  да са изкуствени с тези еднакви дрехи. Пък тениската най-добрата майка много ме развесели. 😅

Общи условия

Активация на акаунт