🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 5

  • 22 882
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Аз не разбирам какви бяха тия коментари за " сексуалността" на Таралежков. По това ли съдите за това дали човек е качествен или не?

# 46
  • София
  • Мнения: 11 571
Кустев умее да готви, била съм и в негов ресторант, вкусно беше. Във Фермата също, когато имаше желание, им готвеше интересни гозби и аз помня споменатото меню за Даяна и Петър. Самото му поведение обаче не е класно и затова остява усещане за по-долно ниво от другите двама.

Най-вкусно съм си хапвала в ресторанта на Токев, Андре, преди да го промени. Тогава беше по-висок клас ресторант и обслужване. В на Михалчев ресторанта също са ми оставили спомен 1-2 неща. На Кустев не беше висок клас, но цените бяха подходящи човек да се храни често там и съответно и ястията бяха в такъв стил.

# 47
  • Мнения: 7 197
Категорично не бих искала отново Ангелов в МШ. Не ми допадаше, идваше ми арогантен и надут. А откакто го видях и в кофти светлина в Хелс-а, съвсем ми е противен.

Аз също не разбирам подмятанията за сексуалността на шефовете. Малко широкоскроеност няма да е зле. Да не говорим, че въобще няма отношение към  формата.

Моята крайна двойка са Осман и Биляна. За тях съм почти от началото на сезона.

# 48
  • София
  • Мнения: 970
Kъде е бил ресторантът на Кустев и колко време е просъществувал? Интересно ми стана.
Относно коментарите за сексуалната ориентация на журито - радвам се, че не само на мен ми се струва неуместно да се коментира.
Иначе относно Ангелов - не съм го гледала в Hell's, защото форматът не ми харесва, както не съм гледала Кустев във "Фермата", защото не я следя. Така че си изграждам някаква представа само на база видяното в МШ. На мен Ангелов също не ми беше симпатичен като характер (да се чете тв образ), но го предпочитам пред Кустев, стоеше адекватно.

# 49
  • софия
  • Мнения: 25 461
Zvanche,  аз не коментирах твой пост, а точно снимката на книгата с рецепти. Явно има някакво объркване.
Не бих купила това творение, защото не одобрявам този готвач и цялостната "концепция", която поднася.
Някой е променил цитата в поста ти?
Допреди този сезон на МШ Кустев, никой не го знаеше. С участието и поведението си в него стана известен, но не съм съгласна, че "лоша реклама няма".

За тази разлика говоря:
Скрит текст:


И победата в конкурса за красота е отбелязана по същия начин.

# 50
  • София
  • Мнения: 15 220
Ресторантът на Кустев е Brasserie Jadore. Някъде на бул. "България", не знам точно къде.
Но май е затворил заради епидемията.
https://www.instagram.com/explore/locations/107459700728439/bras … trup%2F&hl=bg

# 51
  • София
  • Мнения: 970
Благодаря, Vivi. Да, някъде бях прочела, че е отворен и затворен точно около пандемията, та явно за кратко е работил. Нямам Инстаграм и съм назад с новините. Grinning

# 52
  • Мнения: X
Аз също съм широко скроена и имам приятели с друга секс.ориентация. Коментирах, защото всеки 3ти коментар е колко едва ли не секси и готин е Таралежков, с какво бил облечен и т.н. Когато шоуто се гледа масово от жени, които това коментират, просто не е уместно Таралежков и Цеков да са жури, не че не готвят добре.
Замислете се защо във футбола журналистките са винаги секси мадами, например.
Защо можем да коментираме Лора как изглежда и се държи, а други не.

Заглавието на книгата на Кустев е много глупаво.

Не гледам нито Фермата, нито Хелс Китчън. Надявам се да не се разочароваме от победителя в МШ.

# 53
  • София
  • Мнения: 11 571
Не беше само пандемията причина. Майка му беше сериозно болна и събираше пари за скъпо лечение и около това продаде и ресторанта (не помня преди или след като почина). От друга страна пък беше обвиняван, че докато събира пари от непознати, бил на почивка на нашето море с дъщеря си. Аз лично не съм запозната и не бих съдила, ако почивката е била вече платена, е имал нужда да прекара време с детето (разделени са с майката). Може и други неща да е имало, но не ми се ровеше нито тогава, нито сега в историята.

Ресторантът поне за мен беше хубав и се стараеха. Лош момент да го отвори.

Последна редакция: вт, 28 ное 2023, 16:35 от Niya-

# 54
  • София
  • Мнения: 970
Привлекателната външност на Таралежков е приятен бонус към другите му качества и ако тях ги нямаше, не мисля, че щеше да спечели толкова одобрение. Не си пускам МШ, за да гледам красиви мъже. Е, сега, ако ги има, не си затварям очите, докато са в кадър. Grinning
Лора се коментира, точно защото е в кулинарно предаване и се бори за награда на базата на кулинарни умения, а се акцентира върху други нейни качества, които нямат общо с кулинарията.

# 55
  • Мнения: X
Аз също много го харесвам Таралежков, внимателен е и мил.
Иначе би било инрересно да им дават по-сложни задачи, както последната с десерта на Мария. Или молекулярна кухня.

# 56
  • Мнения: 8 883
Кустев във Фермата беше голяма скатавка. На приказки все беше много голям, а като дойдеше време за избор на дуелисти, все се скатаваше и го болеше нещо, което после по магичен начин му минаваше. Доста безгръбначно поведение съм запомнила аз - опитваше се да приглася на по-изявените образи, за да минава между капките.

На мен също подмятанията за сексуалността на Таралежков и Цеков са неприятни. Да, последният се изявява и като драг куйн, но това само добавя колоритност към образа му. Предпочитам възпитани, приятни хора пред балкански мачовци, които гледат лошо.

# 57
  • Мнения: 6 876
Таралежков е далеч от моя тип мъже, пък и мъж си имам Grinning, но е много симпатичен и приятен. Кустев не ми допада като поведение, лъха простащина от него. Не съм го гледала в други предавания, понеже не гледам телевизия по принцип. Сарафов също ми е приятен за гледане.
Мария би се вписала чудесно в журито, много ми допада в момента, а в нейния сезон не и бях голяма фенка.
Никога не е било толкова очеизбождащо, че става нещо зад кулисите.

# 58
  • Мнения: 675
Мен Мария ме грабна още на кастингите като почна да разказва за живота на село, натуралните продукти, българското, традициите. Готвенето беше просто бонус. Тя е човек, с който съм сигурна, че имам много какво да си кажа, философията ми за живота е много подобна на нейната. Много харесвам и предаването й.

# 59
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Когато шоуто се гледа масово от жени, които това коментират, просто не е уместно Таралежков и Цеков да са жури, не че не готвят добре.

???????? Добре, че продуцентите от БТВ ще се съобразяват с мнението на случайни, тотално неквалифицирани хора какво е уместно, вместо да си подбират журито според релевантните им за предаването умения. Laughing Господи, някои хора...

Колкото за Лора на финал, имам неприятното усещане, че в един от епизодите каза, че вече била планирала меню, гордеела се, че стигнала до топ 6 и не ѝ се тръгва, защото иска да го покаже. Мисля, че беше точно тя, а не друга от дамите, за репликата обаче съм напълно сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт