🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 5

  • 22 879
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 317
То на финал не е ли каквото ти си подготвил, а не каквото ти се падне. В смисъл имат три кръга - предястие, основно и десерт и те избират какво да приготвят за трите кръга като естествено са репетирали и са се подготвяли за менюто си. По спомен не им задават с какви продукти да изпълнят менюто си.
Позабравила съм май как беше, но нещо такова ми се върти из ума.

# 31
  • Мнения: 8 883
О, аз пък съвсем не помня такива детайли. Просто очаквам Лора да е подготвена, как иначе

# 32
  • София
  • Мнения: 970
То на финал не е ли каквото ти си подготвил, а не каквото ти се падне. В смисъл имат три кръга - предястие, основно и десерт и те избират какво да приготвят за трите кръга като естествено са репетирали и са се подготвяли за менюто си.
Точно така е, отиват с подготвено меню, всеки от финалистите с различно.

# 33
# 34
  • Мнения: 4 387
Хайде, няма нужда, Кустев!
Спомням си за предварително изготвеното меню на финала.
Само Лора не се е вписала участник в МШ в Инстаграм, а направо МШ.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 876
Хайде, няма нужда, Кустев!
Спомням си за предварително изготвеното меню на финала.
Само Лора не се е вписала участник в МШ в Инстаграм, а направо МШ.
Дала е само хаштага на МШ, а не че е МШ.

# 36
  • софия
  • Мнения: 25 461
Допреди този сезон на МШ Кустев, никой не го знаеше. С участието и поведението си в него стана известен, но не съм съгласна, че "лоша реклама няма".

# 37
  • Мнения: 4 387
Допреди този сезон на МШ Кустев, никой не го знаеше. С участието и поведението си в него стана известен, но не съм съгласна, че "лоша реклама няма".

За тази разлика говоря:





И победата в конкурса за красота е отбелязана по същия начин.

# 38
  • софия
  • Мнения: 25 461
#Tsugumi_, моят коментар беше за
Хора, които имат моята нагласа, не биха си купили книгата. А не е да не си купувам кулинарни книги - събирах точки от Лидл за тези на Манчев, ползвам рецепти от книгата на Петър Стоянович.

# 39
  • София
  • Мнения: 11 571
И други не са си писали "участник", както и във всички други предавания. Тагват откъде са известни на хората. Не мисля, че това е знак, че печели.
Мелят, Осман, дори хора, отпаднали по-рано като Валентина не са сложили "участник", а директен таг.

Искам на финал Осман, Биляна и Мелят. Мелят не е толкова добра и ме дразни като мрънка как не се е подготвила за десерти, пък за месото, но ми е симпатична и адски лъчезарна.

# 40
  • Мнения: 4 387
Zvanche,  аз не коментирах твой пост, а точно снимката на книгата с рецепти. Явно има някакво объркване.
Не бих купила това творение, защото не одобрявам този готвач и цялостната "концепция", която поднася.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 773
Благодаря за продължението.
Вече ми е почти безразлично (но се усещам така и в другите 2 предавания в момента). Все пак: Осман или Биляна - в този ред.
След този сезон, едва ли ще гледам повече от поглед между рекламите, нататък (ако има).

# 42
  • Мнения: 120
Аз също не бих купила книгата. Прегледах съдържанието - една трета е основни сосове, останалото го има в интернет. Но не това е причината. Кустев не е авторитет в готвенето за мен, а и не ми допада като персона.

Разочарована съм от Мастър шеф - концепцията, сценарият, прокарването на определена сюжента линия...

# 43
  • София
  • Мнения: 970
Книгата на Кустев я мернах преди време, но не представлява интерес за мен + подразни ме заглавието.
Но пък книга от Таралежков бих си купила с удоволствие. Simple Smile Ако не съм сънувала, май беше казал в някакво интервю, че иска да издаде.

# 44
  • София
  • Мнения: 15 220
Кустев го знаят доста зрители на bTV - от участието му във Фермата. Simple Smile Тогава прави едно незнамколкостепенно меню на Даяна и Петър - доста интересни неща представи.
Но не малко зрители вероятно го знаят и от преди това - правил е Мастър клас в МШ преди да влезе във Фермата. Аз като видях визитката му тогава го асоциирах точно с Мастър класа му, който бях гледала.

Общи условия

Активация на акаунт