🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 5

  • 22 876
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 523
MasterChef е едно от най-драматичните и завладяващи TV състезания, световен хит. В България и в ефира на bTV стъпва за пръв път на 3 март 2015 г. Кастингите за шоуто започват през декември 2014 г. със задачата да намерят най-добрите любители готвачи в страната, чийто талант, креативност, отдаденост, технически умения и страст към храната ще променят живота им завинаги. Любители готвачи /без ограничения във възрастта и произхода, с любов към кулинарията и мечта за кариера в нея/ се сблъскват с жури от трима забавни и много взискателни професионалисти. Най-добрият състезател ще стане притежател на титлата MasterChef в България. Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя точка по света и достига до над 200 млн. зрители. Шоуто е превърнало повече от 100 любители готвачи в професионалисти.



Chef Илиан Кустев

Chef Александър Таралежков

Явор Сарафов



В сайта на BTV https://masterchef.btv.bg/

Приятни и вкусни моменти с новите епизоди!

# 1
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 085
Благодаря за новата тема Stew Wine Glass
Да я изпишем с кеф, положителни емоции и достоен победител. Пожелавам си на финал Осман и Биляна, и накрая титлата да я вземе Биляна. Във финалната тройка искам Мелят.
Надявам се това да е последния такъв куц сезон с толкова семпли и побутвани участници. Таралежков и Сарафов са прекрасно жури и с удоволствие ги искам и в следващ сезон.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 875
Според мен ръкостискането с Кустев е станал след прегръдката с Таралежков и вместо него те дадоха синхрона с Петя. и после тя се прехвърли на Мария.

# 3
  • Мнения: 3 523
Можем да си полафим и върху това кой да е в журито.
Аз например искам да видя в тандем - Ангелов, Таралежков, Мария Жекова.
Но това си е някаква моя мечта. Ангелов, доколкото чета продължава в Нова и Хелс-а.

# 4
  • Мнения: 263
Можем да си полафим и върху това кой да е в журито.
Аз например искам да видя в тандем - Ангелов, Таралежков, Мария Жекова.
Ангелов според мен няма шанс да го видим обратно в Мастършеф, но и аз бих искала.

# 5
  • Мнения: 3 523
Друго, което сега се сетих, че не знам.
Кой стои зад Мастър Шеф България и кой стои зад Хелс Китчън? Конкретни имена на физически лица, ако може, а не имена на продуцентски къщи и фирми.

# 6
  • Мнения: 337
Можем да си полафим и върху това кой да е в журито.
Аз например искам да видя в тандем - Ангелов, Таралежков, Мария Жекова.
Но това си е някаква моя мечта. Ангелов, доколкото чета продължава в Нова и Хелс-а.

И на мен би ми харесало да видя наистина талантлив и способен участник от предишни сезони, независимо дали е победил или просто наистина се е откроил и доказал като кулинар.

Пак давам МШ Австралия, последните няколко сезона в журито (след като смениха оригиналнато) е победителят от 4ти сезон мисля,че беше и е супер адекватен и готин и може да се постави на мястото на новите претенденти, защото вече го е преживял и им помага супер много със съвети от собствения си опит и успех (в неговия случай) след предаването и как и успял да си отвори собствен ресторант и в последствие да развие и други начинания.

# 7
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 085
Аз искам Таралежков водещ в триото, шеф Цеков от баницата с боза и Сарафов. Много фин и интелигентен човек. Чест гост с поне 2 мастър класа искам Мария.

# 8
  • София
  • Мнения: 970
Можем да си полафим и върху това кой да е в журито.
Аз например искам да видя в тандем - Ангелов, Таралежков, Мария Жекова.
Но това си е някаква моя мечта. Ангелов, доколкото чета продължава в Нова и Хелс-а.
На мен ми хареса много как стоят заедно Сарафов и Таралежков и как се допълват, бих се радвала да ги видя отново в екип. Мария пък се оказа приятелка на Таралежков, така ми се стори, че каза той, като я представи при сегашното ѝ гостуване, така че едно трио Мария, Сарафов и Таралежков би ми било много приятно за гледане. Simple Smile Не мисля, че е много вероятно обаче, защото ми се струва, че гледат да има поне един шеф с дългогодишен стаж, а Таралежков и Мария са млади, Мария не е шеф, Сарафов не е шеф... Нищо не пречи това да се промени тепърва, разбира се. Simple Smile
Ангелов беше идеален за жури, но ми се струва, че отдавна е оставил МШ зад гърба си. Hell's Kitchen не гледам и не планирам, за мен е мистерия защо предпочете да се изявява в този формат вместо в МШ, но си има причини явно.

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 21:30 от Klodilia

# 9
  • Мнения: 8 883
Друго, което сега се сетих, че не знам.
Кой стои зад Мастър Шеф България и кой стои зад Хелс Китчън? Конкретни имена на физически лица, ако може, а не имена на продуцентски къщи и фирми.
Хелса мисля, че го прави Тупарев.
Мастър шеф май си го продуцират от БТВ с вътрешен ресурс.

# 10
  • Мнения: 263
Друго, което сега се сетих, че не знам.
Кой стои зад Мастър Шеф България и кой стои зад Хелс Китчън? Конкретни имена на физически лица, ако може, а не имена на продуцентски къщи и фирми.
До четвърти сезон включително когато Мастършеф се продуцираше от Би Ти Ви и Constantin Entertainment мисля, че Владимир Струмин отговаряше за него, сега нямам представа кой е.

# 11
  • Мнения: X
Искам Биляна победител. На финал да е с Осман и Мариянна.
Не ми е приятна Мариянна, но готви по-добре от Мелят.
По принцип исках Петя на финал, на 3то място, но уви.

За жури искам топ главни готвачи с много опит.
Този Цеков много бавен и спокоен ми идва, а също на другия бряг. Това предаване се гледа повече от жени, нека плакнем окото с някой по-мъжествен. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 15 316
Мъжествеността при шефовете не ми е приоритет, искам да са добри в това което правят, ако са хубави, това е просто бонус. Основното обаче е да са авторитетни и добри професионалисти.
Това искам аз от тях.

# 13
  • Мнения: X
Ами този Цеков не беше авторитетен. Може ли да се сравни с Ангелов например. Мънкаше, че да благодарят за тази баница, амин.
Една Силвена беше по-готина.

# 14
  • Мнения: 120
Благодаря за темата! 💐
Пожелавам си един интересен финал и Биляна за победител! Може е Осман. Много различни, но добри кулинари.
Ах харесвах чувството за хумор на шеф Михалчев, много ми допадна и шеф Цеков.

Общи условия

Активация на акаунт