🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 5

  • 22 878
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 675
Михалчев искам обратно, или Мария Жекова. Ще е топ.

# 16
  • Мнения: X
И аз искам Михалчев. Харесвах много и Токев, ама...

# 17
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Както вървят нещата, май наистина Лора ще спечели накрая.
Само не знам след като има толкова гости на финала,тя с тези две леви ръце как ще се оправи.

# 18
  • Мнения: 263
Михалчев искам обратно, или Мария Жекова. Ще е топ.
И аз много харесвам Михалчев.

# 19
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Както вървят нещата, май наистина Лора ще спечели накрая.
Само не знам след като има толкова гости на финала,тя с тези две леви ръце как ще се оправи.

Сми? На финал никога не готвят чинии за гостите? Финалистите готвят за журито, така че 1 чиния и до там. Мътни са ми вече спомените, така че не знам дали не се бъркам и не се налага да приготвят 3, да има по една цяла за всеки член на журито.

# 20
  • София
  • Мнения: 970
По 3 порции от всяко ястие готвят, за всеки член на журито трябва да приготвят индивидуална порция. В миналия сезон имаха 30 минути за предястие, 1 час за основно, 1 час за десерт.

# 21
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Както вървят нещата, май наистина Лора ще спечели накрая.
Само не знам след като има толкова гости на финала,тя с тези две леви ръце как ще се оправи.

Сми? На финал никога не готвят чинии за гостите? Финалистите готвят за журито, така че 1 чиния и до там. Мътни са ми вече спомените, така че не знам дали не се бъркам и не се налага да приготвят 3, да има по една цяла за всеки член на журито.

Имах предвид, много хора, гости в студиото да гледат.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 778
Чудя.се аз къде сте, а то имало нова тема. На финал искам да видя Биляна, Мелят и Осман.

# 23
  • Мнения: 351
Ех, кога дойде време за финал... Disappointed Relieved

Благодаря за новата тема! Да си пожелаем и един следващ сезон, качествен и интересен.
Аз бих гледала с удоволствие едно жури от Таралежков, Михалчев и Сарафов.
За финала продължавам да стискам палци на Биляна. Страхотна е тази жена и силно се надявам първото място да бъде завоювано, а не купено.

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 461
Бих искала Биляна да е победител.
Надявам се следващ сезон с жури Таралежков, Михалчев, Мария, Сарафов
Скрит текст:
и без платени провинциални миски с физиономия на камила с долна устна до брадичката и поведение на участнички в "Ергенът", с почти нулева хигиена
. Добре би било и прическите да не предполагат топене на коси в храната. Подразбира се, че плюнките от облизани пръсти (с червило) не са част от рецептата.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 876
На финала се готви пред много външни хора, включително и роднини на всички финалисти и възможностите на монтажистите са силно ограничени. Друг е въпроса вече в ресторанта какво точно се поднася и какво се „оценява“ от журето и външните посетители не виждат и не чуват.

# 26
  • Мнения: 15 317
Да видим продуцентите дали няма да издигнат наглостта на нови нива и висоти и дали ще успеят да се стърпят да не покажат на драгия зрител за каква лукова глава го взимат.
Пп Благодаря за новата тема.

От тия участници според мен само Биляна и Осман заслужават да са на финал и победители.

# 27
  • Мнения: 1 068
Най-хубавото нещо в сезон 8 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 28
  • Мнения: 8 883
Тя Лора сигурно вече знае какво ще се падне за финал и репетира меню, подготвено от някой друг. Не я мислете.

# 29
  • Мнения: 1 145
Вече не си спомням - те не отиват на финал с предварително обмислено меню, нали? Така би било леко безсмислено.

Общи условия

Активация на акаунт