💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 11 (13.11 - 20.11)

  • 154 293
  • 3 673
  •   1
Отговори
# 3 645
  • Мнения: 7 220
На Крум му предложиха много, но реално те знаеха, че той не би приел точно на този етап. Питан е предварително, сигурно е обещавал и на племето. След това може и да е съжалил.

Точно.
Не знам защо все Крум се дава като пример, като беше пределно ясно, че той нямаше да ги приеме. Затова и му ги предложиха. В темата бяха похвалени психолозите на предаването, нали не мислите, че не са имали представа Крум как ще постъпи в онзи конкретен момент.

# 3 646
  • Мнения: 1 971
Не зная за Виолета. Мартин мисля отряза мостовете като я засегна на възраст. Тя е горда и няма да прости. Освен ако не измисли начин , да и обещае Дени във финалната 5ца. Но от друга страна той няма хора зад гърба си. Пенелова евентуално. Дунев какъвто и да е , няма да предаде Момчи. Така първа цел за отстраняване ще е Мартин . Ако Виолета я няма обаче, Мартин си дърпа Дени ,Мишо, Пенелова и Рълев. Срещу Момчи ,Дунев ,Мастагарков. Броя и евентуалните отпаднали до тогава. Пенелова ми е спорна , къде би отишла

# 3 647
  • Мнения: 31 254
Харесвам Рълев и Момчил, по равно. Страхотни пичове. Мишо и Радо също.
Искам Рълев да спечели, защото е земен и можещ, без много да се обяснява. Момчил е по-умен, но пресолява манджата понякога.

# 3 648
  • София
  • Мнения: 5 551
А най голямото предимство беше предложено на Крум-200 гроша и огърлицата наведнъж. И то след кат бе върнат от Чистилището и му бе върнато капитанството. Сега, това че той не го взе само защото оплеска тотално нещата, съсипа племето и трябваше да се реабилитиран някак си е друг въпрос. Но това беше най голямото предимство
Ами по-миналата седмица наградата и съответно наказанието за Момчил при грешен залог бяха изцяло в полза на Момчил - храна до края на престоя, или невероятната възможност да премахне основния си враг от племето. Не чух феновете на останалите участници да се оплакват колко облагодетелстван е Момчил, или как това ще ощети техните любимци. Има баланс в отношението към участниците, не е постоянно неизвергнат Момчил от продукцията, както и Рълев не е постоянно хвален, беше пряко замесен и упрекнат в историята със саботажа на Виолета и за наказание му саботираха стратегията (наивно споделена от самия него в синхрон) да вземе 200 гроша от Цвети, така и не успя да събере 200 гроша той. Така че перфектни образи продукцията не е оставила. Просто някои зрители са по-чувствителни от други. 🤷‍♀️

# 3 649
  • Другата България
  • Мнения: 37 498
Е, предимството на Момчил с храната е меко казано несериозно да се сравнява с това на Ръльо снощи, нека сме реалисти все пак. Blush При това беше ясно, че той нямаше да го избере.
Друг е въпроса, че Мартин никога не е бил враг на Момчил. Основен пък съвсем.

# 3 650
  • Мнения: 1 971
Точно LA Vikinga. Вече според симпатиите ни , нашето гардже е много мачкано , а на чуждите червен килим им постилат. Съвсем реална реакция. Може би , защото нямам ярко изразен фаворит на сърце,а повечето са ми симпатични с лек превес - не виждам , чудовищни неправди или лансирания. А точно стремеж , да се създаде баланс

# 3 651
  • Мнения: 107
Аз мисля, че продукцията на пръв поглед изглежда, че бута играта в някаква посока, но не и в интерес на точно определен участник, много трудно би било да провре някой набелязан през всички коалиции, игри, симпатии на др участници , определено още на 2 седмица изпъкват 6,7 човека и 3 от тях стигат до финал .Да, сега наградите са по-атрактивни, но етапът на играта е такъв , хляб и салам в началото им трябваше, сега мизата е друга. Ралица се справя чудесно като водещ, успява да ги извади от зоните им на комфорт,,да изпълюят камъчето,, а продукцията като цяло се стреми към гледаемост, затова ги е събрала толкова шарени, просто им подава една две реплики и те сами си правят търсеното шоу, защото все пак тази игра е най-вече шоу.

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 18:34 от Мери 7

# 3 652
  • София
  • Мнения: 400
Точно LA Vikinga. Вече според симпатиите ни , нашето гардже е много мачкано , а на чуждите червен килим им постилат. Съвсем реална реакция. Може би , защото нямам ярко изразен фаворит на сърце,а повечето са ми симпатични с лек превес - не виждам , чудовищни неправди или лансирания. А точно стремеж , да се създаде баланс
Баланс, really?
Единия има саби, ножове, копиета, брадви, гердани (дори крипто и депозити в поне 5 банки), а останалите осем едно нищо. И тук не визирам всеобщия любимец Момчи, а например един Мастагарков, който след 3 елиминарани силни(за стандартите на този сезон) играчи, има едни мижави 150 гроша. А Рълев, колко човека е елиминирал досега?

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 18:40 от dido2k

# 3 653
  • София
  • Мнения: 1 891
Колкото и ще балансират и битката довечера.От промото се вижда.
Едните ще прехвърлят вода през трима човека,другите-през четирима.
Кой ще стигне пръв до кубчетата ?

# 3 654
  • Мнения: 22
А най голямото предимство беше предложено на Крум-200 гроша и огърлицата наведнъж. И то след кат бе върнат от Чистилището и му бе върнато капитанството. Сега, това че той не го взе само защото оплеска тотално нещата, съсипа племето и трябваше да се реабилитиран някак си е друг въпрос. Но това беше най голямото предимство
Ами по-миналата седмица наградата и съответно наказанието за Момчил при грешен залог бяха изцяло в полза на Момчил - храна до края на престоя, или невероятната възможност да премахне основния си враг от племето. Не чух феновете на останалите участници да се оплакват колко облагодетелстван е Момчил, или как това ще ощети техните любимци. Има баланс в отношението към участниците, не е постоянно неизвергнат Момчил от продукцията, както и Рълев не е постоянно хвален, беше пряко замесен и упрекнат в историята със саботажа на Виолета и за наказание му саботираха стратегията (наивно споделена от самия него в синхрон) да вземе 200 гроша от Цвети, така и не успя да събере 200 гроша той. Така че перфектни образи продукцията не е оставила. Просто някои зрители са по-чувствителни от други. 🤷♀
Бих приела довода за преместването на Мартин като бонус за Момчил, ако идеята на продукцията не беше да съберат заради шоуто двата остри камъка Виолета и Мартин. Ако не го беше преместил Момчил, вероятно щяха да намерят друг начин за тази рокада.
Освен това, наказателната акция за “шмекеруването” няма как да не е повлияла на психиката на Момчил. Така, че за мен определено е ощетен ( без да издребняваме до грошове и лични предимства).
Иначе който и от двамата - Рълев/Момчил да спечели ще съм доволна, защото и двете момчета се раздават в играта. Напълно осъзнавам, че никой не е съвършен, че и те, като всички нас си имат своите недостатъци. Затова не ми се иска да героизирам единия за сметка на другия( особено с помощта на груби манипулации). Но все пак стискам палци за Момчил и най-вече се надявам и двамата да са на финал.

# 3 655
  • Мнения: 8 912
На Мастагарков пък му направиха жест като му предложиха да се премести в другото племе, където поне за малко му беше спестено присъствието на Мартин.  Но пък после трябваше и Дунев да спясяват от Мартин и последния пак беше натресен на Мастагарков.

# 3 656
  • София
  • Мнения: 1 891
Дали беше жест или поредният бушон към коалицията на стрина?

# 3 657
  • София
  • Мнения: 763
Е, предимството на Момчил с храната е меко казано несериозно да се сравнява с това на Ръльо снощи, нека сме реалисти все пак. Blush При това беше ясно, че той нямаше да го избере.
Друг е въпроса, че Мартин никога не е бил враг на Момчил. Основен пък съвсем.

Ако беше познал кой печели в кастинг битката, нямаше какво да избира - автоматично печелеше храна за себе си.

# 3 658
  • София
  • Мнения: 5 551
Ако Рълев нямаше имунитет и 2 гласа (това са така обсъжданите предимства), аз пак нямаше да се притеснявам, че ще отпадне преди финал. А за това защо феновете на Момчил и Мастагарков се притесняват за тяхното оставане, та дори се спомена, че и Виолета щяла да заеме незаслужено нечие място на финал, аз нямам обяснение, а и не търся. Реалист съм, и всеки от "главните герои" е бил в неизгодна ситуация, дори мога да дам за пример Мартин - поставен в шах и мат от продукцията, седмица преди финала. Ако това беше станало с Момчил или Рълев... може би темичката щеше да живне.

# 3 659
  • София
  • Мнения: 7 069
Имам усещането, че всички предавания ги правят под един калъп.. Сюжетът се повтаря, прелива се от пусто в празно, от едни се взима- на други се дава.  Подобно развитие на нещата наблюдавахме в ЕзД, като на потенциалните победители, бързо набиращи скорост им резнаха крилете, като им взеха огромна сума пари, давайки я на бъдещите победители... Съответно хорското недоволство беше огромно и негатива, който натрупаха победителите още им държи влага.
Тук е подобна ситуацията и Ръльо трупа негатив, първо заради коалицийката си и второ, заради облагите които му се дават..Но не само му се дават, а той си ги иска. А на конкурента му, не стига че не се дават огромни предимства, ами и извоюваните му се взимат и то на 50%, заради тъпо залагане на черно тото.. ???
Рълев принципно е силен играч, но вместо да му изпишат веждите...Ще натрупа и той негатив, иска-не иска..

Общи условия

Активация на акаунт