💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 11 (13.11 - 20.11)

  • 152 661
  • 3 673
  •   1
Отговори
# 3 660
  • Sofia
  • Мнения: 1 382
Е все пак "личните" предимства неслучайно се наричат така, нали?!
Личните предимства, в случая, гарантират финал на Рълев. Не ли?  Не че той ще легне да лежи дотогава. Но ако иска, може Smile
Рокадите обслужват основно сюжета и са временни.

# 3 661
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Е, предимството на Момчил с храната е меко казано несериозно да се сравнява с това на Ръльо снощи, нека сме реалисти все пак. Blush При това беше ясно, че той нямаше да го избере.
Друг е въпроса, че Мартин никога не е бил враг на Момчил. Основен пък съвсем.

Ако беше познал кой печели в кастинг битката, нямаше какво да избира - автоматично печелеше храна за себе си.
Личи си, че не съм гледала онзи епизод......Sunglasses
Тенкс.
Но все пак не мисля, че Мартин и Момчил не бяха врагове към онзи момент.

# 3 662
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
Скрит текст:
На Крум му предложиха много, но реално те знаеха, че той не би приел точно на този етап. Питан е предварително, сигурно е обещавал и на племето. След това може и да е съжалил.
Точно.
Не знам защо все Крум се дава като пример, като беше пределно ясно, че той нямаше да ги приеме. Затова и му ги предложиха. В темата бяха похвалени психолозите на предаването, нали не мислите, че не са имали представа Крум как ще постъпи в онзи конкретен момент.
за мен пък не беше ясно. може би съм малко тъп в разсъжденията си.
на принципа съм: дават ли ти - дръж, гонят ли те - беж.  rotfImbo

# 3 663
  • Мнения: 70
Радо изобщо не трябваше да му бъде давано право да праща някого на Чистилището, защото така просто отпада един играч без битка и какъвто и да е шанс да се защити или да се бори за оставането си. След като спечели битката останаха 2-ма на Чистилището, които просто трябваше да отидат на битка и победителя да влезе в племената и 2-рия отпада.

Ако Крум беше останал на Чистилището, той щеше да отпадне без битка или какъвто и да е шанс да остане на съвета. Щеше да е много несправедливо.

Единствено е справедливо да се изпрати някой като Ива, който е нарушил сериозно правилата. Връщането на Крум беше една поправена грешка, защото не трябваше изобщо да има възможност той да бъде пращан там. Точно поради тази причина не мога да се съглася, че Рълев е бил ощетен по какъвто и да е начин в тази ситуация.

Дори продукцията не е очаквала тази "мъжка дума" от 6 човека и даже те помогнаха на Рълев като махнаха Цецо и Гатьо.

# 3 664
  • София
  • Мнения: 1 891
Е все пак "личните" предимства неслучайно се наричат така, нали?!
Личните предимства, в случая, гарантират финал на Рълев. Не ли?  Не че той ще легне да лежи дотогава. Но ако иска, може Smile
Рокадите обслужват основно сюжета и са временни.
Точно.
Гарантиран му е финалът на Рълев.
После биткитите помним какви са пипкави,статични,изометрия,за да има изравняване и за жените.
Така че Рълев просто трябва да не е последен.Има облаги за три съвета + глас от Вили.
И не на последно място основният му опонент е системно очернян и буквално ограбен -няма как да не му се е отразило на психиката.

# 3 665
# 3 666
  • Sofia
  • Мнения: 1 382
Интересно, от 5 години има нагласвации, неравнопоставеност,  намеси и несправедливости във всички сезони, но в положението на Момчил някак няма нищо нередно, а просто баланс, седмица преди финала. Добре.

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 19:23 от Сиена М.

# 3 667
# 3 668
  • Sofia
  • Мнения: 3 781
Да, финалите могат да се предначертаят, но индиректно. Изненади винаги могат да се очакват.
Скрит текст:
На колко хора през годините им бяха раздадени награди и грошове. Мислехме, че са богоизбрани. А в битка им отнемаха грошовете и ги пращаха вкъщи. Грошове, огърлици - те са само аксесоари към игрите. Кога, как и дали ще ги ползват, е във владение на участниците.
Най-интересното приложение на огърлица беше, когато изненадващо Морунов я извади на съвет и така спаси Андрей, който стана победител. Значи, ако продукцията си е правила сметки за Морунов, се оказа, че той я извади за Гридин. Ето такива обрати са ценни, а не да превърнат раницата на Рълев в сергия на стрелбище.
Изненада и обрати винаги са възможни и донякъде зависими от моралните ценности на главните действащи лица. Постъпката на Морунов (беше ми любимец) няма да бъде повторена от Рълев, и продукцията прекрасно го знае. Затова се презастрахова, с разните му там сувенири. Има една тънка и много дразнеща (поне за мен) пресметливост, и  сметкаджийство у Ването, които ми пречат да го припозная. Но проблемът си е мой. Simple Smile В никакъв случай не му оспорвам качествата, напротив - бърз и пъргав, лесно приспособим, и адаптивен, достатъчно сръчен, и прецизен (тя и професията му ги изисква), от чисто човешка гледна точка, не ме кефи. Не е "моят" човек, това е! А сега се връщам да ви чета, че днес сте изключително продуктивни, и няма да е лесно.😆

# 3 669
# 3 670
  • Мнения: 8 892
Дали беше жест или поредният бушон към коалицията на стрина?
Зависи от гледната точка. Мисля, че все пак и Мастагарков успя да си отдъхне.
Уравненията от онази вечер бяха само с едно решение.Simple Smile

Пуснах си следенето на новата тема, не смея да благодаря, защото било против правилата.

# 3 671
# 3 672
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
напиши в модераторската да затворят тази.

# 3 673
  • София
  • Мнения: 27 179
Пуснал съм съобщение, което е много по-ефикасно. Аз не спяма в темата за такива неща и така би трябвало да бъде с всички.
Правя теми от много години и много добре знам кое и как да правя.
Това че не са заключили темата не е по моя вина.
Обаче ми е странно как никой не чете и си праска мнения...

==> ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА <==

Общи условия

Активация на акаунт