💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 11 (13.11 - 20.11)

  • 154 306
  • 3 673
  •   1
Отговори
# 3 615
  • Мнения: 2 143
Макар че  съм върла фенка на Момчил, не мисля, че Рълев е лош.
Просто продукцията вместо да му изпише вежди на Рълев, му избоде очите с това побутване.
А с наближаването на финала, продукцията 1почна да пуска свои хора да пишат колко велик е Рълев. Подготвят ни един вид психологически за финала.
Позната тактика от други реалити формати.

# 3 616
  • Другата България
  • Мнения: 37 528
Скрит текст:
Симпатизирам на Рълев и Момчил. 100 пъти написах че ще се радвам който и от двамата да спечели.
НО участвайки и четейки в темата започвам да искам това наистина да е Рълев. И не защото Момчил не заслужава. Напротив заслужава и той. Но  някак си се подценява Рълев, подготовката му, възможностите му. Правят се опити да го изкарат по черен от дявола. Знам че ще се подцени и омаловажи и победата му евентуално. Знам че че се докарат от 10000 дерета вода, за да се  види колко е нечестно, колко не заслужава, колко е бутан.
Така, че айде Ване давай. Мачкай ги тия смешници:stuck_out_tongue_winking_eye:
Тоест, непознати хора могат да ти променят мнението за каквото и да е, което все пак виждаш със собствените си очи и разбираш с личните си възприятия?
Изненада ме.
Не, Мери. Не могат. Написах че харесвам и двамата. Написах, че исках да един от двамата. Не хората, а несправедливото  отношение. Рълев не е виновен че да речем продукцията е взела грошовете на Момчил, бе е виновен че му предлага предмети с предимство. И на Момчил да ги бяха предложили и той щеше да ги вземе. Всеки е там за наградата и ще се възползва от всичко.
Но да се омаловажават успехите на единия заради тези неща, не е честно
Стига де, ти си “старо куче“, не мисля, че някой прави това. Няма човек, който да е писал, че Рълев не е добър физически и не мачка на арената.
Всеки го е яд на продукцията, просто приеми, че има хора, които не харесват Рълев по дефолт, не заради този или онзи. Не заради отношение, продукция или каквото и да е друго. Така е и с Момчил, и с всеки един от останалите.
Дразни поведението на продукцията и явното неглижиране на един от една страна, и фаворитизиране на друг от друга, но това не ги прави слаби играчи, и двамата. И няма как всички да са в телешки възторг ако Рълев победи не защото ще омаловажат постиженията му /на арената/, а просто защото не го харесват и харесват други хора.

А междувременно и друго. По този начин отклоняват вниманието от явното и така някак, уж незабелязано продължаваМЕ напред на Дуньо и Мартин - истинските “техни хора“, поне според мен. Щото и Момчил, и Рълев са просто момчета, записали се да участват в един сериал с ниско качество,  без да са разчитали при влизането си на протекции от тоя или оня.

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 15:48 от Merri_An

# 3 617
  • тук и там
  • Мнения: 11 604
Никой не подценява Рълев, точно за  това ,побутването от продукцията беше излишно.Презастраховаха се, все пак и контузия има, един вид му подсигуриха финала. Има качества Рълев, но трябваше без помощ да стигне до финала-така част от хората ,които му симпатизираха заради качествата му на терен, вече не са му фенове. Виждам го как се раздава на терен и гори  направо, но вижданме и как на един раздават брадви, огърлици и грошове, пък на други им ги отнемат и наградите им са само фалшиви ласкателства и потупване по рамото-"Момчил Щедрий"-ужас, много се излагат !

# 3 618
  • София
  • Мнения: 6 309
Скрит текст:
Симпатизирам на Рълев и Момчил. 100 пъти написах че ще се радвам който и от двамата да спечели.
НО участвайки и четейки в темата започвам да искам това наистина да е Рълев. И не защото Момчил не заслужава. Напротив заслужава и той. Но  някак си се подценява Рълев, подготовката му, възможностите му. Правят се опити да го изкарат по черен от дявола. Знам че ще се подцени и омаловажи и победата му евентуално. Знам че че се докарат от 10000 дерета вода, за да се  види колко е нечестно, колко не заслужава, колко е бутан.
Така, че айде Ване давай. Мачкай ги тия смешници:stuck_out_tongue_winking_eye:
Тоест, непознати хора могат да ти променят мнението за каквото и да е, което все пак виждаш със собствените си очи и разбираш с личните си възприятия?
Изненада ме.
Не, Мери. Не могат. Написах че харесвам и двамата. Написах, че исках да един от двамата. Не хората, а несправедливото  отношение. Рълев не е виновен че да речем продукцията е взела грошовете на Момчил, бе е виновен че му предлага предмети с предимство. И на Момчил да ги бяха предложили и той щеше да ги вземе. Всеки е там за наградата и ще се възползва от всичко. Но да се омаловажават успехите на единия заради тези неща, не е честно

Не е виновен, да. Никой не го оспорва. Значи се дразнИ на сценариите, не на играчите. Simple Smile
Ако приемем, че са равнопоставени, малкия го побутват, а Момчил го карат да танцува танго. Simple Smile С това "мамене", вече ще си загубят жителството. Simple Smile Няма как да не прави впечатление. Освен това, не виждам как и кой го изкарва по-черен от дявол. Ако е така, то Момчил е самият Дявол!
На Момчил предлагат малко кинти, на друг, повече. На един предлагат дебели предимства и привилегии, на другия, да се чуе с брат си, който до вчера е бил там. Смееееееееееех...... Simple Smile

# 3 619
  • Мнения: 42
Подкрепих много от вашите коментари за топ 8, и за двамата претендента съм писала доста преди. Само бих добавила, че щеше да ми е много интересно, ако Цецо и Ива бяха продължили в играта, и дали щяха да си опонират с Мартин и с Дени съответно, като играчи, дали заявка за стратези. И за официалния подкаст бих предложила както сега имат Туджаров и Неделчо като гости, да канят и Гатьо като коментатор....Grinning

# 3 620
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Аз пък не съм впечатлена от Рълев, честно казано и не го ща за победител. Момчил е моят номер 1 - извоюва си го без огърлици и с много битки без да кляка на маман и да се прикрепя към тоя и оня.

# 3 621
  • Мнения: 1 889
Ама ние вече си имаме победител тичащ по планински чукари и то най- добрият в БГ.
И йога вече е имало във втори сезон и доста прилично се представи относно физически качества.

# 3 622
  • Мнения: 1 601
Макар че  съм върла фенка на Момчил, не мисля, че Рълев е лош.
Просто продукцията вместо да му изпише вежди на Рълев, му избоде очите с това побутване.
А с наближаването на финала, продукцията 1почна да пуска свои хора да пишат колко велик е Рълев. Подготвят ни един вид психологически за финала.
Позната тактика от други реалити формати.

Някой е дал кард бланш на изкуствения интелект. Една статия няма за Рълев - победител, писана от човек. Затова и аз съм скептична и ще си чакам истинския финал. То и за Крум бяха писали пак в същите статии, че е един от финалистите. Народът граби като топъл хляб новините. Не изключвам и вярно да е, но се сещам как самия Рълев беше се изказвал докачливо относно лабораторията, че
 може да си я отвори и без печалба от игрите. Та, ще поживеем и ще видим.

# 3 623
  • Мнения: 9 201
Ако случайно някой подценява Рълев за потенциален номер 1 по лични качества, пуснете си пак визитката му. Аз като планинар по душа, не мога да не се възхищавам от геройството да тичаш по планинските чукари, състезателно и то; а да си топ в леката атлетика ти дава предимство преди почти всички останали в Игрите.

Рълев-Тренирал е лека атлетика в продължение на 5 години и е носител на много отличия. Има две вицерепубликански титли по планинско ходене. Тренирал е народни танци 14 години. Планира да играе в коалиция с жените.

# 3 624
  • SF
  • Мнения: 21 276
Ами затова не ги четете тези новини или поне не ги носете в темата.

# 3 625
  • Мнения: 1 601
Ако случайно някой подценява Рълев за потенциален номер 1 по лични качества, пуснете си пак визитката му. Аз като планинар по душа, не мога да не се възхищавам от геройството да тичаш по планинските чукари, състезателно и то; а да си топ в леката атлетика ти дава предимство преди почти всички останали в Игрите.

Рълев-Тренирал е лека атлетика в продължение на 5 години и е носител на много отличия. Има две вицерепубликански титли по планинско ходене. Тренирал е народни танци 14 години. Планира да играе в коалиция с жените.

Преди секунди си пуснах пак визитката: планинско бягане са думите му.

Joy 05
Пропуснала съм предишни сезони, а тръпката да гледаш отминали, не е същата. ☺️

Все пак предвид, че всеки втори, да не кажа първи (кандидат) участник съобщава, че тренира кросфит, не виждам нищо прекалено да има повече маратонци, планински бегачи и йога мастъри (като знам моята колко е добра!), и разбира се плувци. Тези неща биха били само в плюс на самите участници, както и нивото ще се вдигне още повече, конкуренцията ще се видоизмени или направо ще се стриймлайн-не кастинг процеса (извинявам се иначе омразното ми коване на чуждици), което ще наложи допълнително квалифициране на сценаристи, психолози и други подобни, но не е невъзможно да се направи един убийствен сезон 6 на съвсем друго ниво. Да, може би влизането в игрите да стане една идея по-трудно, но крайния резултат ще е по-добър на национално ниво: здрав дух в здраво тяло!

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 16:01 от Mama2288

# 3 626
  • София
  • Мнения: 3 431
Визитката на Момчил ме впечатли, заради профила му, личеше си, че е умно и възпитано момче, а такива рядко ни показват по телевизията. Не чух да изброява колко медала има, което ми е втръснало да го слушам, защото, извинете, но медали по състезанията се раздават на килограм. Естествено това с китайския запомних, но го взех за обикновен зубър в началото, което за мен е комплимент. Пък той взе, че си свали тениската и се опулих Joy А, запомних, че хората го мислели за странен, това важи и за мен, само дето съм зла и никой не смее да ми го каже в очите Smiling Imp
После като ми е попадала визитката му и аз виждам още много неща. Има ги визитките на първа страница, изгледайте тези на Момчил и Васил една след друга. Така става още по ясно Blue Heart

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 16:20 от January_

# 3 627
  • София
  • Мнения: 6 139


Ииии искам в един следващ сезон да видя участник (чка), който/която заявява и слага нависоко уменията си по йога в цялата си комплексност. Любопитна съм за представянето...

Доколкото помня, Катя от сезон 2 беше йога. Но се запомни с други свои качества, за мен лично един от най-интелигентните и интересни образи, па макар и малко куку. Grinning

# 3 628
  • Мнения: 4 382
Аз пък съм странна работа, но сегашният топ 9 съвпада с моя като единствено бих заменила Рълев за Радо. Радо и Крум май са единствените, от чието отпадане съм била недоволна.

# 3 629
  • Sofia
  • Мнения: 1 415
Какво ме впечатли във визитката на Момчил – абсолютно всичко, без изобщо да преувеличавам  Animal Lion Heart
В голяма степен аз съм подобен типаж и си падам по такива мъже. Даже окр-тата са ни подобни )))
А освен очевидните плюсове ми хареса още, че е идеалист и има много яко чувство за хумор.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт