💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 11 (13.11 - 20.11)

  • 154 303
  • 3 673
  •   1
Отговори
# 3 630
  • София
  • Мнения: 5 551
Симпатизирам на Рълев и Момчил. 100 пъти написах че ще се радвам който и от двамата да спечели.
НО участвайки и четейки в темата започвам да искам това наистина да е Рълев. И не защото Момчил не заслужава. Напротив заслужава и той. Но  някак си се подценява Рълев, подготовката му, възможностите му. Правят се опити да го изкарат по черен от дявола. Знам че ще се подцени и омаловажи и победата му евентуално. Знам че че се докарат от 10000 дерета вода, за да се  види колко е нечестно, колко не заслужава, колко е бутан.
Така, че айде Ване давай. Мачкай ги тия смешници:stuck_out_tongue_winking_eye:
Това е реален ефект, защото Момчил не е направил нищо лошо в моите очи, но това постоянно жалване на феновете му и обричане, не му прави услуга. Той в момента дори не е в неизгодна позиция в племето си, но не само тук, а и във Фейсбук, се говори така сякаш е отпаднал. Щеше да ми пука точно 0%, ако той беше взел двете предимства вместо Рълев, както преживях и факта, че върнаха Крум от Чистилището неправомерно и в пряк ущърб на коалицията на Рълев, просто защото знам, че нищо от това не е достатъчно да извади някого от играта.

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 18:06 от La Vikinga

# 3 631
  • София
  • Мнения: 727
Кое ви впечатлява най-много във видео визитката на Момчил?

Аз лично се впечатлих от академичните му постижения.
"Красив ум" е първото условие, за да проявя интерес към някой.

# 3 632
  • SF
  • Мнения: 21 274
Момчил има много приятно за моето ухо чувство за хумор. Не съм забелязала Рълев да ми е приятен в това отношение. Изразните средства на Момчил са по-близки до моя натюрел от тези на Рълев.

# 3 633
  • Мнения: 53
Харесвам как се подредиха участниците до тук. Интересно ми е.  Моите фаворити в топ 8 към този момент са: Рълев, Момчил, Васил, Мастагарков, Дени, Цецо, Пенелова, Крум.
Проблем дали победител да е Момчил или Рълев нямам. Но определено, симпатизирам повече на Рълев.
Момчил има една надменост на моменти, която ме дразни.
Не мога да сравня Рълев с Алекса по абсолютно нищо.
Ако трябва да ги сравнявам бих оприличила Рълев по близо до Гого,  а Момчи до Фифо, като държание и възприятия. Много ги харесвам и двамата и се надявам финалната битка да е между тях.

# 3 634
  • Берлин
  • Мнения: 4 520
Не съм гледала ни визитки, ни 1-та седмица, май 2 даже.
Харесах Момчил от появата му, така и до днес.
Не харесах Рълев от появата му, така и до днес. За него олицетворението ми е: цитирам снощните му думи на прибиране към стопанството: "прибирам се в племето с нови богатства и се чувствам по-силен от всички тук"- толкова. Не ме кефи в никакъв аспект.
Най-голямо падение за мен - Дунев и Оряшкова.
Най-противни типажи:Денка+Вила.
Моят топ 8:
1.Момчил
2.Мастагар
3.Мартин
4.Рълев
5.Вики
Ми нямам никой за местата до 8.

# 3 635
  • Мнения: 14 830
А най голямото предимство беше предложено на Крум-200 гроша и огърлицата наведнъж. И то след кат бе върнат от Чистилището и му бе върнато капитанството. Сега, това че той не го взе само защото оплеска тотално нещата, съсипа племето и трябваше да се реабилитиран някак си е друг въпрос. Но това беше най голямото предимство

# 3 636
  • Мнения: 7 220
При мен нехаресването на Рълев няма общо с продукцията. Както се казва, това си е лично негово постижение Grinning
Продукцията ме дразни с явното му подпиране и толериране спрямо другите.

# 3 637
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
А най голямото предимство беше предложено на Крум-200 гроша и огърлицата наведнъж. И то след кат бе върнат от Чистилището и му бе върнато капитанството. Сега, това че той не го взе само защото оплеска тотално нещата, съсипа племето и трябваше да се реабилитиран някак си е друг въпрос. Но това беше най голямото предимство
Съгласна съм. Мен лично много ме хвана яд тогава, че не ги взе, защото според мен така и така нямаше да замаже положението с едни салами, но ..

# 3 638
  • Мнения: 1 973
Половин епизод съсипаха, за да вкарват интрига и непредвидимост Виолета ще остане или няма да остане, какво ще реши Виолета, ще спаси ли племето от себе си или ще прояви волята да бъде една от осемте финалиста, ще издържат ли краката й.... Пффффф, досада.
Подозирам, че следващият епизод, по програма с една-единствена битка за елиминации, ще бъде същата работа - ще си тръгне ли Виолета или няма да си тръгне.
А тя милата, отекла отвсякъде.
Аз пък , като че ли никак не искам да си тръгне Виолета. Тя ми е надеждата да попречи на Мартин , пак да ги забаламоса всичките там агънца багънца и да си ги нареди по азбучен ред за гонене.
Дунев също не го давам на този етап - сигурен глас в подкрепа на Момчи.

# 3 639
  • Мнения: 8 912
Крум отдавна не е съперник на Момчил, ако изобщо някой е гледал на него като такъв, съответно предимствата, които са му предлагани са без значение. Важно е на директните съперниците на Момчил какво им се предлага и как ги виждаме бутани.

Хареса ми определението красив ум за Момчил, въпроса е дали такъв профил се търси за победител в игра, в която 2/3 до 3/4, дори 4/5 са спорт. Да, интересен играч е, нека го видим в пряк двубой и с най-сериозния му конкурент.

# 3 640
  • Мнения: 7 220
А, Дуньо както каза, че ще играе с Рълев, Виолета, Дени и Мишо, хич не е сигурно, че ще подкрепя Момчил.

# 3 641
  • SF
  • Мнения: 21 274
Ама едното агънце е нейното.
Освен това на този етап, тя ще брои хората около агънцето, а не кой е Мартин, кой е Момчил. Ако Мартин дундурка агънцето й, тя ще дундурка Мартин.

# 3 642
  • София
  • Мнения: 1 891
При мен нехаресването на Рълев няма общо с продукцията. Както се казва, това си е лично негово постижение Grinning
Продукцията ме дразни с явното му подпиране и толериране спрямо другите.
Продукцията за едни е майка,за други-мащеха.
Към Момчил добавям и Мастагарков-той е с най-мижавите награди,но поне не му ги отнеха.
Добавям и Цвети с това,че й натресоха Вили за дуел.Още тогава на Рълев предложиха промоция-30 гроша за глас,защото той нямаше пари.За Цвети-по 50,разбира се.
Цецо изобщо не го коментирам.
Относно Рълев-напъвах се да го харесам,не ми се получи,освен на трасе-това му го признавам,разбира се.
Да се обособя и аз -всички с буквата М ги подкрепям в този ред
Момчил
Мастагарков
Мартин
Мишо

# 3 643
  • София
  • Мнения: 11 622
На Крум му предложиха много, но реално те знаеха, че той не би приел точно на този етап. Питан е предварително, сигурно е обещавал и на племето. След това може и да е съжалил.

# 3 644
  • Мнения: 14 830
А, Дуньо както каза, че ще играе с Рълев, Виолета, Дени и Мишо, хич не е сигурно, че ще подкрепя Момчил.
Дунев като нищо ще се извърти  и ще търси други хора които да му помогнат в "За тебе тати, за тебе го правя" Хич му нямам доверие на Дунев в подкрепата му към Момчи

Общи условия

Активация на акаунт