Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 3)

  • 31 721
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 033
Кажете кое ви харесва в Георги? Особено с това "Нямам намерение да им боядисвам на тези селяни ..." и клатене на глава като индийски махараджа, високо самочувствие, една плочка на корема и хихикане.
Кое ви харесва, наистина ми е интересно!

# 31
  • София
  • Мнения: 11 571
Какво ме интересува дали Георги има плочки или не. Трудно ми е да се абстрахирам от цялата чалга в семейството, но го поздравявам, че е подал ръка на брат си в този толкова труден за него момент. Все пак Атанас му е вадил нож, бил ги е блокирал и се е държал лошо. Явно Георги не е злопаметен и кръвта вода не става.

# 32
  • Мнения: 1 081
Кажете кое ви харесва в Георги? Особено с това "Нямам намерение да им боядисвам на тези селяни ..." и клатене на глава като индийски махараджа, високо самочувствие, една плочка на корема и хихикане.
Кое ви харесва, наистина ми е интересно!

На мен ми напомня на Азис и си е сладурче.

# 33
  • Мнения: 1 572
То не са пози, то не са чудо. Някак си, опитва да имитира чалга певица на клип, но отстрани е много жалко!

Точно тази рокля показва нивото. Никоя "дама" с малко акъл в главата няма да сложи такава цепка, че и нагоре голо. Ама ние не разбираме явно...

# 34
  • Мнения: 39 312
Георги и Атанас не са кръвни братя, че вода да не става.
На мен Георги ми е неутрален. Съвсем не ми е противен.

# 35
  • Мнения: 1 081
Бачора ще спира предаването, да сме чакали още. Сигурно на финала на този соц.експеримент ще вдигнат сватба за чудо и приказ, ще се врече във вечна вярност на Кралицата пред църквата, закона и всички земни и неземни сили/ че на тях небето им е граница/ и накрая под съпровода на бай Васко Милионера ще ударят семейно първия си гюбек. 😄😄😄

# 36
  • Мнения: 3 617
Емилия каза, че има участие в 2-3 епизода. Другия сигурно ще е за РД на Емели.

# 37
  • Мнения: 128
Аз пък да ви кажа,че усещам че ще стане като с Тото. Няма да преглътнат хейта и ще паузират или спрат. Или..както Даниел каза в стори,има реклами щото е голям проект и трябва да избият парите ,може и да го продължат. На мен лично ми е все тая тяхната драма, но определено си личеше,че Наси искаше да разкаже романтичната част и да прескочи изневярата,докато той искаше да си каже истината. И някой оо-назад спомена,че явно той навън се прави на чехльо,но вкъщи е огън. И аз това усещам на моменти. Все ми е тая за тях,гледам ги за сеира. До този момент нямам нито един любимец,защото нито един не усетих да е искрен,дори и Рози.

# 38
  • София
  • Мнения: 11 571
Георги и Атанас не са кръвни братя, че вода да не става.
На мен Георги ми е неутрален. Съвсем не ми е противен.
Ох, да, забравих, че Йордан не му е баща, нали все се изписва Бачорски. Във Фейсбук също се пише Георги Бачорски.

# 39
  • Мнения: 1 033
@Sunflower21 - пред църквата може, но пред закона със сигурност няма. Нали чухте родната му сестра, материалист човек!

# 40
  • Мнения: 1 081
@Sunflower21 - пред църквата може, но пред закона със сигурност няма. Нали чухте родната му сестра, материалист човек!

Е ако толкова я обича би трябвало да подели всичко с нея 😉

# 41
  • Мнения: 7 573
В България църковен брак без граждански няма . ( по закон де, историята помни изключения )
Не знам защо мислите , че подписът променя кой знае колко финансово нещата .

# 42
  • Мнения: 19 485
Атанаска сигурно в единствената на която носа е станал по-голям след корекцията. Според мен не си е пипала носа.
Да, носът й е станал по-голям и месест някак си, не знам за такава корекция някой да си е правил. На снимката като младо момиче е сладка и естествена. Сега е една кифла с огромен нос. В тяло добре, стига да престане с тоалети тип "труженичка на околовръстното" където цепката е до под мишницата й.

# 43
  • Мнения: 1 033
За косата и тялото си е за завиждане, ама за муцунката ..... и преди да почне ви казах на кой ми прилича. А преди всичко това си е била топ красавица и в лице и дефицитите й не си личали от километри.
Да, носът й е станал по-голям и месест някак си, не знам за такава корекция някой да си е правил. На снимката като младо момиче е сладка и естествена. Сега е една кифла с огромен нос. В тяло добре, стига да престане с тоалети тип "труженичка на околовръстното" където цепката е до под мишницата й.

# 44
  • Мнения: 1 380
Въоще не мисля, че ще спрат предаването. За един ден има 151К гледанияна епизод 3, знаете ли колко пари са това?

Регистрирали са фирма Златната ябълка 23 ООД и си делят парите.

Съдружник: Георги Атанасов Петков 100.00 лв - 10.00% дял (свързан с 1 фирма)
Съдружник: Даниел Йорданов Бачорски 350.00 лв - 35.00% дял (свързан с 6 фирми)
Съдружник: Антон Йорданов Бачорски 100.00 лв - 10.00% дял (свързан с 3 фирми)
Съдружник: Розалия Йорданова Бачорска 100.00 лв - 10.00% дял (свързан с 1 фирма)
Съдружник: Атанас Йорданов Бачорски 350.00 лв - 35.00% дял (свързан с 1 фирма)

Общи условия

Активация на акаунт