Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 3)

  • 31 720
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 710
От снощното парти тоалета й е 1600 лв, а синия сет от корицата 1300 и кусур.Нали носеше евтини дрехи...

# 16
  • Мнения: 3 615
Правят се на много народни. Най-скъпите й обувки били 200 лв, ама после се изтъкна какъв кош за боклук взела. И не вярвам на Даниел най-скъпите да са му 70 лв.

# 17
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
От снощното парти тоалета й е 1600 лв, а синия сет от корицата 1300 и кусур.Нали носеше евтини дрехи...

Според мен не го е плащала ,даден е за реклама .И с тия камъни на крака като жартиер уби рибата .

# 18
  • Мнения: 1 033
То не са пози, то не са чудо. Някак си, опитва да имитира чалга певица на клип, но отстрани е много жалко!

# 19
  • Мнения: 31 184
Разбира се, че не го е плащала, рекламен е.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 570
Тя в предаването каза, че официалните рокли и костюми, с които се снима, са за реклама и не ги купува. В случая също е отбелязала марката.

При нея има обаче едно прекомерно показване на такива дрехи, налага мисленето, че за да е готина една жена, трябва и тя да е с такива на всеки повод. Тя, ако не ги купува, последователите трябва да си бръкнат в джоба. И Алекс Богданска рекламира висок клас, но за истински фотосесии или за реални поводи. Една съществена разлика.

# 21
  • Мнения: 578
Не мисля, че нещо в гардеробите им е висок клас. Няма дори нужда да казват, че пазаруват в Турция, то е съвсем видимо.
Веднъж бяха качили снимки от събитие на Иван и Андрей, а тя беше с оувърсайз костюм от два различни цвята. Не мисля, че е нужно халето, което наричат кухня и хол, нито пък секцията с обувки, да бъде показвано и коментирано като стил. То няма такъв, важното е на тях да им харесва и да им е удобно.

# 22
  • Мнения: 1 033
Имам малко свободно време и отидох на поста за епизода в профила на Даниел.
Опитвам се да открия едно положително мнение, поне, че има хейт ясно. Ама и едно положително мнение, няма. Скролвам, скролвам само клетви, възмущение и обиди.

# 23
  • Мнения: 922
Даниел нали искаше неподправено от живота, ето ти коментарите и настроението на хората което отключиха..неподправено от живота 100%. Май нещо не му е по вкуса.
Няма как да си долен, нагъл и фалшив човек и да чакаш аплодисменти, защото видиш ли си вадиш кирливите ризи пред всички и очакваш да ги видят като блестящо бели.

# 24
  • Мнения: 101
В Инстаграм я питат зад ъгъла на къщата ли е чакала тези два дни и дали е миришело още на бебе.. това е толкова жалко, толкова долно, а тя дори се е похвалила чрез снимка.
Каква класа, какъв стил, каква кралица?!

# 25
  • Мнения: 1 033
До края на предаването ще се чудим кой е по-противен Георги или Атанасия.......По натам в епизодите ще има чистене на имидж сигурно. Според мен, Емилия натам няма да се появява повече.

# 26
  • Мнения: 39 312
Че Георги не ми е противен.

# 27
  • Мнения: 5 719
Георги ми е много симпатичен.
Те май всички са ми симпатични с изключение на Даниел , Атанаска и Йордан Бачорски.

# 28
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Сега могат да я вземат за рекламно лице на кърпички Белана.100% бърше сополи ,направо не мога да си помисля какво е в тях 🤣
На Даниел къщата ,ще му се стори малка .А може и вече да е на дивана 🤣

# 29
  • Мнения: 7 573
Емилия не мисля,че ще се появи повече, само позитиви има досега , защо и е да се показва?

Общи условия

Активация на акаунт