Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 3)

  • 31 722
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 015


„БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА“ е българско онлайн риалити шоу за семейното ядро, частния бизнес и естествения цирк на човешкия живот.
В центъра на шоуто са четиримата братя Даниел, Антон, Георги, Атанас, сестра им Розалия, техните лични семейства и родители.
Проектът разглежда теми, като връзка между бизнес и семейство, успех, провал, амбиция, конкуренция, принадлежност, смелост, близост и прошка, представяйки реалистично живота на съвременното българско семейство, с неговите възходи и падения.


ЕПИЗОДИТЕ В YOUTUBE



УЧАСТНИЦИ

РОЗАЛИЯ БАЧОРСКА
Скрит текст:
Зодия Риби. Наследила е хубавите крака на баща си. 💃 От 14 години живее в Стокхолм. Лингвист, работи като airport security. 👩✈Вместо сърце, има вулкан. 🌋Дъщеря на Олга и Йордан.

АНТОН БАЧОРСКИ
Скрит текст:
Зодия Близнаци. Най-работливият брат😇, най-примерният съпруг 👨🌾, най-атлетичният представител на семейството. 🕺🏻Неговият коронен номер е така наречения „танц с бутилка". 🍾🎉 Син на Олга и Йордан, мъж на Рени, баща на Андреа, Филип и Борис.

АТАНАС БАЧОРСКИ
Скрит текст:
Зодия Скорпион. Няма шофьорска книжка. 🚗 На 37 години научава, че Португалия се намира в Европа. 👨🏻🎓Има най-много коса от всички братя. 🧔🏻♀ Креативен продуцент на Златната ябълка" и абсолютен безобразник. Син на Олга и Йордан.

ГЕОРГИ БАЧОРСКИ
Скрит текст:
Зодия Везни. Дълбоко повлиян от чалга културата. 🎼
Интересува се от международна политика, претенциозен сноб с магистратура по дипломация и стратегически анализ. 📈Най - красивият брат. 👑 Син на кака Мими, известна също като Мари.

ДАНИЕЛ БАЧОРСКИ
Скрит текст:
Зодия Телец. Няма много коса🧑🏻🦲. Заслужил народен инфлуенсьр, циркаджия 🎪и бизнесмен 💼. Син на Олга и Йордан, мъж на Атанасия, баща на Емели и Малкото Дани. 👨👩👧👦 *

МИХАЕЛА МАНАСИЕВА
Скрит текст:
Зодия Скорпион. Бизнес партньор на Даниел👩🏻💻 и неразделна част от семейството.🤝 Майка на две тийнейджърки и много сериозна жена. 👭 Обича барабанчета и салфетки.🥁

АНДРЕА БАЧОРСКА
Скрит текст:
Зодия Стрелец. Дъщеря на Антон и Рени 💅🏼, сестра на Филип и Борис. 👩👦👦За сега иска да стане стюардеса. ✈Срамежлива. Крие го умело. 😏

РЕНИ БАЧОРСКА
Скрит текст:
Зодия Скорпион. Законна съпруга на Антон 👰♀, майка на Андреа, Филип и Борис. 🦸♀Блондинка и сериозна жена. 💁♀Човекът, който тихо и неумолимо кара влака в своето семейство. 🚂💪

АТАНАСИЯ АНГЕЛОВА
Скрит текст:
Зодия Дева. Жена на Даниел. 👩❤👨 Фатална брюнетка. 🤷🏻♀Интересува се най-общо казано от естетика във всичките ѝ направления, майка на Даниел Младши. 👶🏼Първата жена от Смолян, летяла в открития космос на българското инфлуенсърство. 🚀Не обича циркове. ❌

ЦВЕТЕЛИНА КАРАДЖОВА
Скрит текст:
Зодия Телец. Жена, която заявява, че изреченията на другите хора нямат НИКАКВО значение за нея. 🤐 Може да крещи 24 часа 🗣, без да ѝ мигне окото. 👀 Блондинка с неизчерпаем енергиен ресурс и невротичка от национално значение. 🤸♀😤Изпълнителен продуцент, пъдар, режисьор, редактор на терен, официален глас и човекът оркестър на „Златната ябълка”. 🎬🎤🎪🎥

ЙОРДАН БАЧОРСКИ (Генерала)
Скрит текст:
Зодия Скорпион. Бивш спортист - гребец 🚣🏻♀, автомонтьор 🚗⚒ и супер разбирач. 😎Обича поезия. 📝 Притежател на един от първите мобифони 📱в демократична
България. Баща на Даниел, Антон, Розалия и Атанас. 👬👫
КАКА МИМИ (Марѝ)
Скрит текст:
Зодия Козирог. Любимият ѝ цвят е розово. Интересува се от астрология 🪐, кулинария 🍳, православно християнство, одит и счетоводство. Не може да бъде видяна без пайети.💄Втората жена на Йордан, майка на Георги.

ОЛГА ДЕСПОТОВА
Скрит текст:
Зодия Дева. Има непоносимост кьм хаоса.❌🎪 Бивша спортистка - колоездачка 🚴🏻♂, шампионка 🥇 и рекордьорка. 🏆 В младостта си често е спала без гащи. ❌🩲 Затова има много деца. 👬👬 Първата жена на Йордан, майка на Даниел, Антон, Розалия и Атанас. 🦸♀



Facebook страница
Instagram профил
ТikTok профил


Резултати от Анкета 2
Скрит текст:
Коя жена на Даниела Бачорски не одобрявате?
Атанаска - 107 гласа
Емилия - 7 гласа
И двете - 49 гласа

Общо гласували: 163

ОБРАТНО КЪМ ТЕМА 1 и ТЕМА 2



Последна редакция: пт, 10 ное 2023, 13:54 от Mamma

# 1
  • Мнения: 578
Рози, Атанас и Георги са разкошни хора

# 2
  • Мнения: 1 112
кака Мими толкова неподправена, същинска непукистка и толкова забавна личност Hands Raised Hands

# 3
  • Мнения: 19 485
Аз харесвам и кака Мими, сигурно и Олга е много интересна жена. Виж, Йордан Бачорски ми е ясен като типаж, него не искам да го гледам.

# 4
  • Мнения: 31 185
Кака Мими.е забавна.

# 5
  • София
  • Мнения: 198
Антон и Рени са сладури определено ми направиха доста добро впечатление.Сестра им Рози е страхотен човек,а Георги и Атанас са душички.

# 6
  • Мнения: 709
Според мен Емилия повече в това предаване няма да се появи Grinning

# 7
  • Мнения: 3 846
Виждам, че и на Михаела момичетата са си качили сторита с Емилия. Еми то май е ясно това семейство на кой симпатизира. Че и децата …
Явно наистина с Емилия имат много по-добри отношения

# 8
  • София
  • Мнения: 23 096
Не можех да повярвам, че на показаната снимка на Наска с бившия й е наистина тя. Добре де, освен устните какво друго си е правила, че сега е толкова различна в лицето? Тя е била много хубаво момиче. Другото не коментирам, че стана като развалена плоча вече. Епитети също не сте пестили за нея, но иначе голяма драма, когато оприличих Емилия на препечена филия заради тена й, или грима, или каквото там си е плескала по лицето, че дори ми изтриха коментара.

# 9
  • Мнения: 5 719
Аз едно не разбирам, Даниел претендиращият за честност, коректност, адекватни отношения и т.н влюбил си се влюбил, това наистина не пита, идва и ти отнася главата ... ама поне сега като го разказваш имай съвест бе, кажи виновен съм ма**а  му пред Емилия, много съм виновен, обещах и семейство и не го изпълних , а той с най-голямата си наглост се смее и обяснява че "съвестта му е чиста като планинско езеро" ей тук ме загуби.

# 10
  • Мнения: 1 380
Според мен Емилия повече в това предаване няма да се появи Grinning

Ще се появи на рождения ден на детето

# 11
  • Мнения: 722
Според мен има корекция (несполучлива) на носа Атанаска. И устните е уголемила.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 03 ное 2023, 17:51 от Xвъpчило

# 12
  • Мнения: 39 315
Хората казаха, че и бондинг си е правила.

# 13
  • Мнения: 1 787
Атанаска сигурно в единствената на която носа е станал по-голям след корекцията. Според мен не си е пипала носа.

# 14
  • Мнения: 3 756
Ако Даниел Б, не успее да направи парите, които е направил от това шоу, да е спокоен.
Жена му спокойно може да води уроци като Кобилкина.
За разлика от нея, тя от млада го уцели, богат и щедър и не се налага да работи.

Общи условия

Активация на акаунт