Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 3)

  • 31 725
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 787
Разбира се, че няма да го спрат.

# 46
  • Мнения: 3 756
Естествено, че няма да го спрат.
Дори, ако се наложи да се излагат още.
Даниел е съсредоточен да стане много богат. Ще си покаже и гащите за да си постигне целта.
Да внимава какво си пожелава. Може да се сбъдне.

# 47
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Гласувах, че харесвам Михаела.

# 48
  • Мнения: 829
Атанаска има хубаво тяло, но напомпаните джуки сякаш подчертават носа и го правят още по-голям. Поне е поправимо и може да го разгради.

# 49
  • Мнения: 244
В Инстаграм я питат зад ъгъла на къщата ли е чакала тези два дни и дали е миришело още на бебе..
Това е толкова тъжно, чак брутално. Горкото момиче, останало само новородено бебе на ръце, а Атанаска веднага да се настани в дома им.

# 50
  • Мнения: 19 485
На снимката за корицата Даниел е стъпил на столче. Иначе няма начин на е една глава над Атанаска.

# 51
  • Мнения: 23
Толкова грозна постъпка е целия този цирк с Атанаска и криенето им докато Емилия е бременна  , това не го пожелавам и на най-големия си враг.

# 52
  • Мнения: 39 315
На Михаела пък какво и харесваш? Тя е такъв статист. А когато е в роля е много лош актьор.

# 53
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
A да, това с уж ромската драма на работния обект беше много лошо изиграно от всички и изобщо не го вярвам, че чак пък и свикнали с такива случки. Над 10г съм работила в България на места дето хигиенистки и камериерки бяха болшинство ромки, бой никога не е имало. Някоя клетва най много и на другия ден всичко ок.

# 54
  • Мнения: 269
И аз гледах часта от епизод 3, другите епизоди през пръсти, но си личеше Атанаска как искаше да се спестят срамните моменти, като не пропусна обаче да каже точна дата кога са заживяли заедно и т.н. Личи си цялата й Смолянска амбиция. И ако тоя нос е коригиран, то опитът не е много успешен. Според мен ще се наситят на сеира с времето и ще осъзнаят, че не си пасват толкова. Даниел е естествен, докато Насито държи повече на това другите да я виждат и въприемат като перфектна, отколкото да се чувства добре с мъжа си.

# 55
  • София
  • Мнения: 218
И докато Атанаска спи в семейното ложе на Емилия и Даниел, Емилия и малката Емели живеят на квартира.

Поне Емилия има апартамент, който ремонтира и ще могат да се нанесат скоро, надявам се.

Сетих се и за детската стая в Абдовица, как може да е толкова малка за две деца И сива. Хубаво, не са искали синьо или розово, ама не можеше ли да е в зелено, например? Наистина не разбирам хората, които боядисват детските стаи в сиво, бежово и тем подобни убити нюанси.

В Инстаграм я питат зад ъгъла на къщата ли е чакала тези два дни и дали е миришело още на бебе..
Това е толкова тъжно, чак брутално. Горкото момиче, останало само новородено бебе на ръце, а Атанаска веднага да се настани в дома им.

# 56
  • Мнения: 1 787
И аз бих си я боядисала в бозави цветове, на мен нещо друго не ми допадна в нея. Не мога да кажа точно какво. Някак не ми приличаше на детска стая и не заради цвета.

# 57
  • Мнения: 19 485
И аз бих си я боядисала в бозави цветове, на мен нещо друго не ми допадна в нея. Не мога да кажа точно какво. Някак не ми приличаше на детска стая и не заради цвета.
Беше стерилно, подредено, нямаше никакви рисунки или играчки. Отделно леглото на Емели изглеждаше като диван. Тоест не личеше, че детето има кътче в стаята, а просто спи на това диванче, когато е при баща си. И е много тъпо да направиш сива стая за дете. Има толкова хубави цветове извън розово и синьо. Атанаска тепърва ще трябва да прави много компромиси и да се съобразява с хиляди неща.

# 58
  • Мнения: 3 617
Емели не спи на диванче. Това е тапицирано легло. Просто прекалено високо ми идва тапицерията. На мен ми харесва нещо подобно

# 59
  • Мнения: 101
Вероятно смятат, че ще постигнат успеха на Богданска след нейния скандал преди години. Тогава също имаше вълна от бурни реакции, хвърляха яйца по колата й и какво ли още не, а сега е топ инфлуенсър и модел
/не по мое мнение/. Само че в тази история е замесена бременна жена, след това новородено бебе и вярвам, че няма да е "всяко чудо за три дни".

Общи условия

Активация на акаунт