🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 6 (31.10 - 14.11) 🐄

  • 51 366
  • 1 555
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 058
Малко със закъснение гледам фермата-направих пауза,за да коментирам това което видях до сега,а то е разговора м/у Теди и Кенан и с ръка на сърцето си казвам,че Кенан е прав във всичко...не може една жена с претенциииииии да не може да готви да е хаотична,бавна и да витае в облаците и после да се намери един мъж,като Кенан който и казва в очите недостатъците и тя да ми дудне врели не кипели.....за вас тук в темата,които всички сте от голямото добрутро и не на виждате Кенан,като го наричате Простак,селянин,но той е единствения който е себе си и си казва право куме в очите...Кенан е типичния образ,който е и в днешно време БЪЛГАРИНА....продължавам да гледам и после,ще анализирам ....Дяволче благодаря за темата,но ако може чаршафите,които пишеш да са в скрин и по малко да ми натякваш,че петър е велик и жените в зелено са незаменимоумноборбенипринцеси....ми аз не съм на твоята вълна сорри....припадай си по зелените,но в рамките на допостимото....дано и баба ти Дешка ти е в съня....

# 31
  • Мнения: 5 236
Браво Коко! Имам чувството, че беше оставил  Иван да се справя с Кенан.

2 часа 😲 Сменям си гласа. 😁

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 21:42 от Alucard

# 32
  • Мнения: X
Баба Дешка в хора ли е? 🤣

# 33
  • Мнения: 5 236
Слава богу никой от обкръжението ми не прилича на Кенан.

Хаха каква песен за Георги.

# 34
  • Мнения: 4 409
По правописа ми стана ясно какъв е електоратът на Кенан Sunglasses
за мен бяха камъните налЕ....виж сега няма какво да ти се обяснявам или извинявам...не пиша с калем и нямам гумичка,но щом си тъпа и не можеш да разбереш ,какво се е искало да се каже в даден коментар то поне не взимай участие да си изказваш сърказма и лошотията....просто подминаваш и толкоз....в %%%%% съм убедена,че си средна класа жена скрита зад аватар и ми се правиш на дървен философ прикривайки комплекси....и да Кенан е образ в който можеш да припознаеш и баща си и дядо си и мъжът си /ако имаш де /.....писна ми от интернетдаскалиипознавачи...
На PayPal ли да Ви платя за психоанализа?

# 35
  • Мнения: 218
Кенан е гадно самодоволен, Серго наистина е с вълчи нрав и поглед , а Теодора... ех, ами флегматична е! Това е истината! Колкото до Петър- там заяждането  с него от страна на водещите не само не спира, а продължава отново и отново! Предателят Серго го бутат, а с Петър се подиграват! Не е много политкоректно, ама нейсе!
Иначе вече пресолената с любовните трепети на Сергей манджа, в момента я правят отровно солена със секуално - еротичното "народно творчество"!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 773
Спестих си голяма част от епизода. И&А, губите зрители, а - за мен - Посланията ги загубихте нейде по пътя от каста към фермата, рая, ада, игрите и в твърде голям сегмент от епизодите - в които нищо положително и добротворно няма.
Песента за Радите (3 броя) на бабите хванах на късмет и поне тя малко ми оправи настроението.
Колко мъка има по света (най-вече у нас)...

# 37
  • Мнения: 3 065
Фаворит ми е Коко.

# 38
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
По правописа ми стана ясно какъв е електоратът на Кенан Sunglasses
Трябва да обърна нещо, с трето, повтарям трето твое мнение съм съгласна. Някой от двама ни не е наред Joy
Тоя шопар турчето, трябваше отдавна да си е тръгнал. Ако бях на Теди, щях да му кога, че мнението му ме ласкае, защото изобщо не очаквам такива като него да разбират каквото и да е. Всъщност е комплимент за нея, не става за жена на тъп селяк и себеподобните му, има по-важни неща в живота от картофите. Главата му само е с интелигентността на картоф. Извинявам се за обидата към картофите
Иван го харесвах. Освен Коко беше единствения който има някаква логична мисъл

# 39
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Скрит текст:
Кенан е гадно самодоволен, Серго наистина е с вълчи нрав и поглед , а Теодора... ех, ами флегматична е! Това е истината! Колкото до Петър- там заяждането  с него от страна на водещите не само не спира, а продължава отново и отново! Предателят Серго го бутат, а с Петър се подиграват! Не е много политкоректно, ама нейсе!
Иначе вече пресолената с любовните трепети на Сергей манджа, в момента я правят отровно солена със секуално - еротичното "народно творчество"!

Не, аз му се чудя на Петър на това желяяяяязно спокойствие, което не му позволява да избухне на моменти, в които яко му сипят сол на главата, и Кенановци, Лилиевки и СИЕ директно му се присмиват, чак и обиждат.

Едно нещо виждаме по телевизора, по един начин го възприемаме, (а и е много вероятно да има и добре обработен монтаж от продукцията с цел постоянно да му залагат капани, тестват, и съответно ПРЕДИЗВИКВАТ, за да си изпусне нервите), но ми се струва, че целия този целенасочен негативизъм към него се е усещал в пъти повече там на място.

Много некоректно от И&A ако е така. Ако го виждат за по-ербап, по-обаятелен, че дори и по-успешен сред жените (макар и в момента той просто да няма такава), не им прави чест, че така го подковават. Много долно.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 173
Защо така още никой в анкетата не е дал глас за човека с принципи и за жената звяр на арената?

# 41
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Защо така още никой в анкетата не е дал глас за човека с принципи и за жената звяр на арената?

Жената звяр SmileySmileySmiley

# 42
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
И аз да кажа браво на Коко, че насоли селяка, че стигнах до там.

# 43
  • Мнения: 1 058
Оххххх хич не ми е окей да чуя ,че на един възрастно уж улегнал мъж /45г/ без да е постигнал лично в живота да да го наричат ПЕПИ...ми ....пепи си е пепи,но да си Петър си е вагон разлика....

# 44
  • Мнения: 736
Ами няма какво повече да се каже за Сергей, след като жена му го нарече киселяк и че с него не може да се говори след 4 часа... В романтично писмо Grinning
Кенан е ясен какъв е. Страшното е, че има много такива като него.

Общи условия

Активация на акаунт