🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 6 (31.10 - 14.11) 🐄

  • 51 361
  • 1 555
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 531
Теодора да не пие хапчета Флегматин? На дуела снощи и сега в епизода това ми показва.
А Петър много ме дразни - все той е прав, все той говорител. И да - манипулатор и още как. 

# 16
  • България
  • Мнения: 1 205
Гласувам в анкетата за Боби въпреки че любимецът ми беше Иван.  Simple Smile Интересно ми е днес какво ще покажат на пазара без Иван и как Сергей ще се е справил с дърводелската задача. Като се замислиш, че Кенан веднъж оплю Иван за дърводелството, си представи какво ще се стовари върху Сергей при издънка.

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Коко не гласува ли срещу Теди снощи?

# 18
  • Мнения: 4 406
Всеки път фермерската  продукция бива здраво накацана от мухи и други гадинки  😃

# 19
  • Мнения: 14
Не харесвам Петър като характер, но се набива на очи как продукцията просто не изпуска момент в който да го подтисне по всякакъв начин. Например Кенан, който е в пъти по отвратителен се използва само за майтапи по студиата, а Петър който играе играта, се натиска яко и във всички ситуации. Не мога да разбера дали не го харесват или се опитват така да го издигнат в очите на зрителя.

# 20
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Готин е Петър!

Умен, буден, образован, интелигентен, наблюдателен, способен, работлив.

Дори и да не спечели, силно се надявам да стигне до финалист.

# 21
  • Мнения: 5 232
За анкетата е ясно - Петър. Simple Smile

Помня писмата на жената на Кирил. Не знам как точно в този момент за тях се сетих. 😂

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Какво сега "рекламират" Сергей?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Оф.. защо ни занимават с идилията на Сергей... Скука.. Пак ценности.. птички, пчелички, кученца...
Хич не е бутан от продукцията... Връзкар...

# 24
  • Мнения: 1 068
Пресолиха манджата със сапунката на Серго.

# 25
  • Мнения: 4 406
Обещавам всеки път, когато имам проблеми със съня, да си пускам този сегмент с господин ценности 🥱

# 26
  • Мнения: 5 232
Избрали са него, защото ръстово не комплексира Иван и Андрей.

Мартина имаше предвид: "Петър каза и ние решихме"

# 27
  • София
  • Мнения: 6 173
До сега не би да не е имало други участници, които са имали рожден ден или друг личен празник, но само бяха споменавани, нямаше лични послания и спомени. Човека с "ценностите" много специален.
Продуцентите???
И във всеки епизод продължават да правят другарски съд на Петър.

# 28
  • Мнения: 4 406
Разбирам, че е Хелоуин,  но ви моля- не показвайте повече кенан по гащи 💀

# 29
  • Мнения: 160
Тоя идиот с вълчи поглед и нрав, отдавна трябваше да е изфъшкан от Фермата. Още когато пожела да си тръгне, разбрах че го бутат, като не му показаха вратата. Че и на всичко отгоре албуми му поднасят.
Всички идиоти с големи претенции, са ухажвани и обслужвани от идиоти, които нямат собствена преценка и мнение, а подражават на някой по умен от тях идиот. Стига само да зададе тона и се почват идиотизмите. Това е жалкото

Общи условия

Активация на акаунт