🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 6 (31.10 - 14.11) 🐄

  • 51 361
  • 1 555
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 058
пепенцето само дет не спомена,че и ВЕНЕТУ е чел....ЖДНБ.

# 46
  • Мнения: 70
Ами тоя Петър нон стоп говори и претендира колко е незаменим, и велик, и способен, умен, интелигентен... той НОН СТОП завоелирано и много често директно изтъква себе си и колко е добър, колко по-добър от всички там. Естествено,че продукцията ще го сваля на земята. То иначе предаването трябваше да се казва "Фермата на Петър". Ми да не е само той там?
В подкаст с Валерия тя каза,че многократно са се карали с Петър, и то сериозни скандали, но нищо от това не са го показали. Защо ли? Така че нищо му няма, малко му е даже!
А в публикациите му в социалните мрежи след предаването показва точно какъв е! През два дни се обяснява как ТОЙ ако не бил отбора нямало да се справи, как ТОЙ ако не бил спечел тази битка или тази задача отбора щял да страда. Комплекси, комплекси... ама то на тези години, ергенин, "актьор"- това е положението.
Те и политиците така си ги избираме - такива харизматични, с дар слово, умеещи да манипулират хората, умеещи да се оправдават за всяко нещо и най-важното - всичко правим за българския народ (или както Петър казва: "Всичко е за доброто на отбора" Wink )

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 23:07 от Papilio_

# 47
  • Мнения: 4 405
Ех тези новорегистрирани да хейтят Петър 🤣
Лили ти ли си?

# 48
  • Мнения: 3 151
И старорегистрирани искаме, но немаме желание. 😉 Също нямаме желание да гледаме друго освен дуелите май, много рязко загубих и без това мижавия интерес.

# 49
  • Мнения: 70
Ех тези новорегистрирани да хейтят Петър 🤣
Лили ти ли си?

И като сме новорегистрирани да не пишем ли?

# 50
  • Мнения: 4 405
Къде прочете такова нещо. Не ми слагай думи в устата.

# 51
  • Мнения: 3 076
Благодаря за темата 🌺
От мойта камбанария ситуацията изглежда така:
Не бих искала да общувам или да се окажа в близост до Кенан, Лили, Сергей. Ужасяващо груби, невъзпитани и арогантни люде с грешна преценка за собственото си величие и ленност. Много грозни и объркани представи за човешко общуване и лично пространство.
  Петър , барабар с Наполеоновия си комплекс, го виждам търпелив, разумен, работлив, кавалер и с бърз ум.
Бих оценила колега или приятел с темперамента и характера на Петър.

# 52
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Скрит текст:
Ами тоя Петър нон стоп говори и претендира колко е незаменим, и велик, и способен, умен, интелигентен... той НОН СТОП завоелирано и много често директно изтъква себе си и колко е добър, колко по-добър от всички там. Естествено,че продукцията ще го сваля на земята. То иначе предаването трябваше да се казва "Фермата на Петър". Ми да не е само той там?
В подкаст с Валерия тя каза,че многократно са се карали с Петър, и то сериозни скандали, но нищо от това не са го показали. Защо ли? Така че нищо му няма, малко му е даже!
А в публикациите му в социалните мрежи след предаването показва точно какъв е! През два дни се обяснява как ТОЙ ако не бил отбора нямало да се справи, как ТОЙ ако не бил спечел тази битка или тази задача отбора щял да страда. Комплекси, комплекси... ама то на тези години, ергенин, "актьор"- това е положението.
Те и политиците така си ги избираме - такива харизматични, с дар слово, умеещи да манипулират хората, умеещи да се оправдават за всяко нещо и най-важното - всичко правим за българския народ (или както Петър казва: "Всичко е за доброто на отбора" Wink )

Може би действително част от скандалите, в които Петър е бил главен герой са били спестени и отрязани за зрителите, но в същото време Валерия защо не проговори и признае, че вероятно и пиянските изцепки на Кенан от противниковия отбор, също са били замаскирани и нищо не се е излъчило от тях? Или от просташкото му, деспотично поведение спрямо едната от 2-те последни останали жени от неговия отбор - Теодора? Или, че постоянно сипе огъл и жупел по Петър? Само защото Петър е по-харесван мъж от него (или поне беше, от самото начало на играта, та до скоро).
Защо не се е излъчило повече и за мишкарските, подмолни коментари на Сергей, още от стартирането?

# 53
  • Мнения: 70
Аз точно това имах предвид - че много от нещата не се представят такива каквито са.
А Валерия си коментира какво на нея и се е случило и какво е останало непоказано спрямо нея.
Теди като изледе ще си разкаже за Кенан ако прецени. Тя днес спомена думата "насилие", което си е сериозно за това,на което казва,че е подложена, но реално ние не го виждаме, не ни се показва. Мога само да си представя...
Аз си коментирам този дето най-много ме дразни. Иначе е ясно,че за всеки може да се каже нещо, нали сме публика. Но аз и преди бях написала, че такива като Кенан и Лили има всяка година.
Може би действително част от скандалите, в които Петър е бил главен герой са били спестени и отрязани за зрителите, но в същото време Валерия защо не проговори и признае, че вероятно и пиянските изцепки на Кенан от противниковия отбор, също са били замаскирани и нищо не се е излъчило от тях? Или от просташкото му, деспотично поведение спрямо едната от 2-те последни останали жени от неговия отбор - Теодора? Или, че постоянно сипе огъл и жупел по Петър? Само защото Петър е по-харесван мъж от него (или поне беше, от самото начало на играта, та до скоро).
Защо не се е излъчило повече и за мишкарските, подмолни коментари на Сергей, още от стартирането?

# 54
  • Мнения: 224
Тази Теди ,защо е тъй комплексирана....Кенан толкоз показно и показа без да я обижда,че трябва да работи за ОТБОРА,а тя веднага...не съм ти жена и бля бля....ми загубите на пазара са си реални бе Теди....до като си ебам мома и не вземаш на сериозно дадена задача то пендар на кукуво лято,ще има отбора по твоя вина....дали не е време да си стягаш багажа и без това си супер не кадърна,тромава и не знаеща....добре,че няма животни,градина за ....че ще сте голям резил и мъка....тук ще кажа,че е голяма грешка като се отърваха от Иванка....
Теди напълно на сериозно си взима задачите, не съм я виждала полегнала през деня в сравнение с Кенан. А и той нали разбира от всичко, да вземе да си размени задачите с нея и да видим как ще се справи. Лесно се говори като гледаш отстрани, ама като се стигне да го правиш ти не е точно така. И точно Кенан да обвинява, че Теди е мързелива е смях в залата, като сутринта той си спеше сладко сладко, докато тя готвеше закуска, за да има какво да яде г-н Работливко. И добре че беше баба Дешка да му даде малко зор да става, че иначе можеше и още да лежи, а и не само той. А Иванка със сигурност нямаше да им е в кой знае колко голям + при задачите и битките, при положение, че на пазара и заради нея губеха пендари (изгорялата ѝ баница и недовършената ѝ кошница, която Нанси завърши в последния момент) и на арената загубиха цяла битка заради нея.

# 55
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Това на турчето си е насилие. И се вижда повече от ясно. Вербалната агресия, обидите и това, че се опитва да убеди всички, че някой, в случая Теодора е второ качество човек Е насилие. И само празноглавец като шопара не би го разбрал. А в случая те са принудени да живеят заедно, дори не можем да кажем за жертвата на насилие, че сама си е виновна, защото търпи

# 56
  • Мнения: 70
Да и със сигурност е много повече от това,което ни се е показало. То само като го чуеш как реди псувня след псувня, обида след обида, представям си на какво я е подлагал ежедневно.

# 57
  • София
  • Мнения: 20 082
Много тегав епизод. Писна ми от простащината Кенан, писна ми от вербалната му агресия и глупостите му! Теодора си има кусури, но точно в мързел да я обвинява, е меко казано безочливо. Крадецът вика "Дръжте крадеца!" се получи неговата.
Ужасно неприятно ми е и да гледам Лили как нонстоп говори с пълна уста, примлясквайки. 
Хареса ми, че най-накрая Коко взе отношение по даден проблем не само насаме пред камерите. Дори трябваше да бъде още по-категоричен и твърд, но и това беше нещо.

И вицът на сезона - Лили била мозъкът на Канатица. Joy JoyJoy

# 58
  • Мнения: 1 058
Малкото куче никога не съм ги виждалα нито да играят с него, нито да го галят!!!!!

# 59
  • София
  • Мнения: 27 179
Хаха, бабите бяха страхотни.
Много свеж край на епизода. 😀😎

5-5 на Чаршията. Отдавна нямахме равенство.

Много ми харесаха ножовете на Петър. Това си беше направо професионална изработка. Браво.

В хвърлянето на ласо отново блесна Петър.
Толкова всеможещ и всестранно развит участник в риалити формат отдавна не бях виждал.
Петър е истинска находка. И/А трябва да го позлатят, че им изнесе сезона.
Павел се изложи този път. Момчето е тренирало ама без да върти ласото?! Е, как така бе младеж.
Петър е готов за каубой.

Кенан се опитва да действа срещу Теди по същия начин с който действаше и срещу Иванка, но удари черчевето.
Теди няма да му се остави да се вихри както си знае.
Браво на Коко, че му каза на четири очи, че не е прав и не това е начина.

Общи условия

Активация на акаунт