💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 9 (30.10 - 06.11)

  • 114 810
  • 3 027
  •   1
Отговори
# 3 015
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Както и хиляди хора. Огромна компания е.
Радев, Дунев и Мастагарков също се опитваха да пазят имидж по една или друга причина, но често са осмивани.
Осмивани са не защото се опитват да пазят имидж /ако го имат/, а за начинът, по който се опитват да го правят. Това е от значение, и то голямо. Поне за мен, а като гледам не само. Можеш да го правиш достойно, или пък не.

# 3 016
  • София
  • Мнения: 3 411
Причиних си Надкаст-а (или какъвто каст е).
Ами Алекса имаше няколко много точни коментара - за Благо, Виолета, Мартин, Крум, Момчил, Рълев, коалицията Дени - Марто.

Като например?

И аз го прехвърлих Simple Smile ние тук имаме доста по-точни коментари. Мед ми капе на душата как Момчил е успял да му бръкне в г$за на Алексата, бил се преструвал пред камерата, а самия Аляска минути преди това обясняваше как той самият бил "актьор", един пред камерата, друг като я няма и колко Велико било това. Значи Момчи прави същото като Алекса, ама не бил истински??? И знам защо Wink Защото хората харесват Момчил, а Алекса не е харесван. Горкият сърбин, не може да понесе, че публиката отказа да го признае за герой, много е честолюбив ей! Направо се подмокри като взе да разправя как Крум победи Момчил на бутането с възглавниците Simple Smile а нещо за някоя от другите битки да кажеш, Алеко? Тц. Дръж там кола и се радвай на народната любов. И верно, откажи се от Ол старс, че ще падаш лошо.

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 23:46 от January_

# 3 017
  • Мнения: 2 033
Много обичам Момчил. Абсолютен фаворит ми е и мението ми никога не се промени. Страхотен млад човек. Казах, че искам такъв зет и ще се надявам момичетата ми да са умни.

Аз дори си сложих "сит лъв" в подписа. Никога досега не съм подкрепяла никой участник в подписа си.

# 3 018
  • Мнения: 783
Причиних си Надкаст-а (или какъвто каст е).
Ами Алекса имаше няколко много точни коментара - за Благо, Виолета, Мартин, Крум, Момчил, Рълев, коалицията Дени - Марто.

Като например?

И аз го прехвърлих Simple Smile ние тук имаме доста по-точни коментари. Мед ми капе на душата как Момчил е успял да му бръкне в г$за на Алексата, бил се преструват пред камерата, а самия Аляска минути преди това обясняваше как той самият бил "актьор", един пред камерата, друг като я няма и колко Велико било това. Значи Момчи прави същото като Алекса, ама не бил истински??? И знам защо Wink Защото хората харесват Момчил, а Алекса не е харесван. Горкият сърбин, не може да понесе, че публиката отказа да го признае за герой, много е честолюбив ей! Направо се подмокри като взе да разправя как Крум победи Момчил на бутането с възглавниците Simple Smile а нещо за някоя от другите битки да кажеш, Алеко? Тц. Дръж там кола и се радвай на народната любов. И верно, откажи се от Ол старс, че ще падаш лошо.
Абсолютно подкрепям. Без да следях изкъсо техния сезон той и Виктория са единствените, които натоварваха психически. Не мога да кажа същото нито за Марто, нито за Виолета. Елица как е ревала и възхвалявала пред другите не съм гледала. Но такива жени са много дразнещи, слушах Генчо в един подкаст как го разказваше.
Едит: сега му отворих профила в Иг, има откъс от някакъв клип: влизам в ол старс да тормозя хората. Далеч съм от мисълта, че това предаване трябва да възпитава, ама това е прекалено…

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 23:34 от Jeri-sweet

# 3 019
  • Мнения: 82
Причиних си Надкаст-а (или какъвто каст е).
Ами Алекса имаше няколко много точни коментара - за Благо, Виолета, Мартин, Крум, Момчил, Рълев, коалицията Дени - Марто.

Като например?

И аз го прехвърлих Simple Smile ние тук имаме доста по-точни коментари. Мед ми капе на душата как Момчил е успял да му бръкне в г$за на Алексата, бил се преструват пред камерата, а самия Аляска минути преди това обясняваше как той самият бил "актьор", един пред камерата, друг като я няма и колко Велико било това. Значи Момчи прави същото като Алекса, ама не бил истински??? И знам защо Wink Защото хората харесват Момчил, а Алекса не е харесван. Горкият сърбин, не може да понесе, че публиката отказа да го признае за герой, много е честолюбив ей! Направо се подмокри като взе да разправя как Крум победи Момчил на бутането с възглавниците Simple Smile а нещо за някоя от другите битки да кажеш, Алеко? Тц. Дръж там кола и се радвай на народната любов. И верно, откажи се от Ол старс, че ще падаш лошо.

Не съм гледал още днескашния епизод,но снощи съвсем случайно попаднах на надкаста с него след спечелването на формата.Там си казва ,че дори е мислел,докато е на плажа с резервите какъв образ трябва да покаже,че да се хареса на публиката  и си признава,че това е била причината да преиграва.Та ако наистина е казал това за Момчил звучи доста нелепо,именно от неговата уста.

# 3 020
  • Мнения: 2 033
Елица я запомних с никога нечувано преди произношение -  "елиминацЯ"

# 3 021
  • Мнения: 4 449
А, аз и Рълев не го подминавам в критиките си. Той пък ми е такъв хищник, че чак ме плаши. Но не се хвали толкова, не демонстрира такава самоувереност и не призовава да го номинират. Той е по-хлъзгав и хитър играч. По хъса обаче е едно към едно с Момчил.

# 3 022
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Верно ли Алеко е казал тези неща за Момчил???
Най-големият артист евър, при това признал си го, обвинява друг, че играе пред камера?
А същевременно бил приятел с Мудеви?
Повече няма смисъл да коментирам, май прибързано му се зарадвах снощи.
Ама пък защо не, аз всъщност исках да го гледам в битката, а не да го слушам...

# 3 023
  • Мнения: 2 033
А, аз и Рълев не го подминавам в критиките си. Той пък ми е такъв хищник, че чак ме плаши. Но не се хвали толкова, не демонстрира такава самоувереност и не призовава да го номинират. Той е по-хлъзгав и хитър играч. По хъса обаче е едно към едно с Момчил.

Не ме плаши, сред фаворитите ми е. Носът му е ненадминат!    Wink

# 3 024
  • София
  • Мнения: 3 411
Верно ли Алеко е казал тези неща за Момчил???
Най-големият артист евър, при това признал си го, обвинява друг, че играе пред камера?
А същевременно бил приятел с Мудеви?
Повече няма смисъл да коментирам, май прибързано му се зарадвах снощи.
Ама пък защо не, аз всъщност исках да го гледам в битката, а не да го слушам...

Каза и още как Simple Smile Истински Момчил бил като стъпи на арената, където крещи и раздава заповеди и се кара на хората Heart Eyes а това на синхроните било позьорство. Бедний, бедний сръбски, защо не си запуши устата с чека...
Яко подкован от Мудев ще да е отишъл на битката според мен. Сигурно като е разбрал, че това е лицемерният Момчил, лошо му е станало Head Band
Още каза, че ако претендентът не беше се контузил, щял да му пусне победата, за да разбърка малко картите и да дразни. Питаха го "ти като разбра, че Момчил заложи на теб как се почувства?". Той първо рече, че не бил разбрал, че са заложили на него, после, че не го интересувало и накрая си призна, че щял да падне, за да може Момчил да загуби залога. Хахаха. Сигурно затова му се изпоти задника накрая, не можа да си изпълни плана. Еми не става да си куц кон и продукцията да те носи на гърба си. Много яко.

# 3 025
  • Мнения: 42
Да се разпиша и аз най-сетне като фенка на Момчил! Невероятен е! Не знам дали е стратег, "умее" да говори на синхрони или по-скоро е страхотна комбинация от физика, интелигентност и достойнство, но добре му се получава, щом е всенароден любимец, че чак се вълнуваме да не се контузи! И, си признавам, че в началото бях повече за Рълев, но Момчил преобърна симпатиите ми когато стана амазонка! Най-много ме впечатляват концентрацията и контролът, който показва. Знаете ли как/ при кого се е подготвял? Много жалко, че Васил отпадна толкова рано, щяха да са супер-комбинация, пък и в различни племена...

# 3 026
  • София
  • Мнения: 30 142
На въпроса - защо се натискат след като виждат как продукцията си играе на пионки с тях:

Скрит текст:
Мисля че всеки си казва - Да, проумях, че освен срещу конкурентите, трябва да имам стратегия как да се справя и с машинациите на продукцията. Но аз вече знам как и ако вляза пак -- ще съм ехеее, къде-къде по-добре.

Всеки си го казва, но малцина (или никой!?) ще го може.  Вариантът "никой" е когато победителят в ол старс е станал такъв нито заради решение на продукцията, нито заради собствени умения, а поради чист късмет.
Играе си не, ами направо се гаври на моменти. В този ред на мисли, какво става с Юлиян? Успя ли да осъди продукцията? Ако правилно съм разбрала, щеше да ги съди.

# 3 027

Общи условия

Активация на акаунт