💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 9 (30.10 - 06.11)

  • 114 902
  • 3 027
  •   1
Отговори
# 2 985
  • Мнения: 23
Много кофти завършек на снощната битка. Дано момчето се оправи бързо!  Само не разбрах, какво е това велико предимство, което Момчил може да спечели, ако познае победителя? Според казаното от Димо, Момчил можеше да спечели нещо за племето си, нещо за другото племе, или нещо за себе си. И как стана така, че изборът се сведе само до отпадането на дивата река? Тоест, Момчил избира реката да отпадне - племето му печели, защото ще бъде на стопанството и няма да гладува. Ако другото племе загуби териториалната, им прави "услуга" по същите причини. Дотук добре, но какво е личното предимство в случая? Да разбирам ли, че щом Момчил няма да гладува на реката, като част от племе (незасимо кое), то това е и личното му предимство?! Тъпо, много тъпо! Или те нещо се оплетоха, или аз нищо не съм разбрала. 🙄

Според мен личното предимство идва от соц. гледна точка. Така въздейства и на гладиаторите. Според мен освен дамата, всички останали ще бъдат добре настроени към Момчи като се слеят. Той все пак има много добри отношения с Теди и Мастагарков. Трупа си положителни точки на емоционално ниво. Може и да помогне за малко. 🤷🏻♀

# 2 986
  • София
  • Мнения: 27 250
Ето я и 2 част на Туньо и Боби





Кой познава по-добре историята на ИВ, Алекса или Елица
Куиз





Цар Мартин! 😮

# 2 987
  • София
  • Мнения: 2 910
Пък Димо го пита- Можеш ли да продължиш?
А рамото му стърчи..

Със сълзи се смях.Колко е нелеп Димо 😂😂😂
Що да не продължи, може рамото да му се намести...Grinning

🤣🤣🤣 Наистина кумично беше … тоя Димо🤭
И да продължи, на първото увисване пак го вади и на всяко минаване, след наместване на рамото Димо ще пита: “ Можеш ли да продължиш ?” 🤣🤣🤣🤣

# 2 988
  • Мнения: 345

И така:
Победител: Рълев
Топ 3: Рълев, Момчил и Мартин
Топ 5: +Мастагарков и Вики
Топ 8: +Дунев, Вили и Дени
Топ 10: +Мишо и Оряшкова


В моя желан топ 3 е Благо,а не Мартин.

Топ 10 мисля,че може и да се лиши от Мимето (ала Дени) и Крум да си заеме заслуженото място там.

От промото за утре и излъчените думи на Оряшкова, може и Мартин да я пусне по пързалката, той няма скрупули за разлика от други там, че може да пристъпи дадени думи или да обиди някого.

Нагледно го показа с Дунев, Оряшкова не е по-различна в неговите очи.

Иска ми се тя да реши да направи някакъв смел ход, ама не й в природата, тя е пацифист 😂

# 2 989
  • София
  • Мнения: 762
Аз се чудя за нещо, за да отпадне Крум, то трябва да е срещу Момчил, Рълев, Благо или в краен случай Мишо. Или да е загубил съюзникът му битката и предимството отново да е много голямо. Но, искрено се надявам да не е това, макар че тогава остава другият вариант - двойна елиминация и с един отпаднал на първата игра, която обичайно е само от един компонент и Крум да падне там. Но и това не искам 🤣 Ако ще отпада Крум преди обединението, ми се иска да е на многокомпонентна, честна битка срещу силен съперник. А, ако има предимство, то да е преодолимо все пак.
Да поясня - не съм фен на Крум, но на битки се раздава и ми е интересно да го гледам на терен.
Всъщност и за Момчил, Рълев и Благо ми се иска, ако ще отпаднат преди обединението, да е в такава битка.
При жените много искам битка между Денислава и Виктория, пак без непреодолимо предимство и да се види коя е по-добра. Но, на този етап при сините това не виждам как ще стане. Евентуално, ако и двете стигнат до обединението (а аз мисля, че ще стигнат) да има такава битка.

# 2 990
  • Мнения: 5 743
А кога ще стане обединението?

# 2 991
  • Мнения: 4 470
Аз си мисля, че тази седмица гладиаторите ще пленят капитан, за да изравнят баланса на силите малко. Иначе до топ 10 според мен няма да стигнат Оряшкова, Теодора и Мишо. Все си мисля, че Мишо ще изиграе 'хитрата сврака с двата крака' някъде по трасето, а другите две просто са слаби и никакво предимство няма да ги спаси.
Най-интересен развой за мен би бил Крум капитан да плени Момчил и да заиграят тримата с Мастагара срещу другата коалиция. Не виждам обаче как ще се случи - първо Крум да бие Момчил и второ - Мартин сигурно ще иска да прати Мишо капитан, понеже няма да планира две елиминации една след друга.

# 2 992
  • Мнения: 6 201
Има 3 седмици до финала ,трябва да почнат вече по 2 да отпадат на седмица .

# 2 993
  • Мнения: 4 372
Като стигнат до обединеното почват да отпадат почти всеки ден, защото няма вече битки за територия, нито племенни. Има за имунитет и елиминация.

# 2 994
  • Мнения: 31 245
Много обичам Момчил. Абсолютен фаворит ми е и мението ми никога не се промени. Страхотен млад човек. Казах, че искам такъв зет и ще се надявам момичетата ми да са умни.

# 2 995
  • София
  • Мнения: 13 827
И аз много харесвам Момчил и Радо харесвам. Много симпатични, владеещи се момчета. Калоян е по-чувствителен и неуверен, но не е лошо момче.

# 2 996
  • Мнения: 4 372
Момчил бил поискал да довърши битката срещу Алекса на мястото на Божидар, но не му позволили. Алекса си каза директно, че се е издразнил на това предложение и като цяло никак не изглежда да се кефи на Момчил - и не мисля, че го мисли само за да избере страната на Радев и Мудева, които са му близки покрай спорта. За мен това е иронично, защото и Момчил, и Алекса имат една и съща игра, с разликата, че Момчил е много по-силен и много по-малко излъчван.
Крум му е фаворит, но смята, че е оплескал нещата, когато е избрал храната пред личното предимство.
Мислел е да пусне победата на Божидар, не му е приоритет да участва в All Stars, тъй като си има други ангажименти.

Всичко това е от Надкаст Simple Smile

# 2 997
  • София
  • Мнения: 3 428
Калеко Алеко продължава да трупа негативи пред МЕН Joy

И ние вкъщи искахме Момчил да довърши битката, щеше да е удоволствие да натрие потната муцуна на това недоразумение.

# 2 998
  • Мнения: 14 431
Благодаря,за преразказа.
Нямам нерви да го гледам,но се потвърдиха някои мои предположения.

# 2 999
  • Мнения: 1 011
Хвърлих едно око на подкаста с Алекса и се сетих за предния сезон. Ами имаме си чуден сезон,  само като се сетя за ревящата Елица и ангелите на Алекса и лошо ми става. Хубаво е че кастинг битките започнаха с Фифо не със слипа. Joy

Общи условия

Активация на акаунт