💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 9 (30.10 - 06.11)

  • 114 906
  • 3 027
  •   1
Отговори
# 3 000
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Добре, че не е довършил битката Момчил, хич не му трябва излишен зор и да рискува травма. Разбирам желанието му да играе, но аз не искам да се контузи и да се мори излишно.

# 3 001
  • Мнения: 4 470
Разбирам защо Алекса се дразни на Момчил. Първо - хората много често не понасят такива, с които много си приличат, особено в отрицателните страни. Например егоистите не харесват егоисти, нарцисите не се разбират с други нарциси, двама манипулатори брашно не мелят - Вили и Елвиса...
Отделно наистина Момчил става дразнещ с прекаленото си желание да ходи на битки и да мачка - никой не харесва хора с твърде голямо самочувствие - дори да е с покритие.

# 3 002
  • София
  • Мнения: 6 133
Щеше да се получи конфликт на интереси, нали Момчил заложи на Алекса, а пък да застане срещу него?! Grinning

Момчил много се вживява във филма, малко да се озапти и да действа с ум, който знаем, че има.

# 3 003
  • София
  • Мнения: 30 171
Хвърлих едно око на подкаста с Алекса и се сетих за предния сезон. Ами имаме си чуден сезон,  само като се сетя за ревящата Елица и ангелите на Алекса и лошо ми става. Хубаво е че кастинг битките започнаха с Фифо не със слипа. Joy
За момент си помислих, че вървим към същата сълзливо-сополива драма и този сезон. Слава Богу избавиха ни от Румен и Мудева.

# 3 004
  • София
  • Мнения: 3 062
Гледах Надкаста до споменаването на приятелите на Алекса - Мудев, Мудева и Оряшкова и приключих.
Алекса не ми направи добро впечатление и сега.

# 3 005
  • Мнения: 4 595
Някои неща, с които Момчил ме е впечатлил досега - думкане по главата, защото е много умен, а и нали е усвоил някакви незнайни китайски техники, които и китайците не знаят; готов е да държи 500 килограма цял ден, това, за да ни покаже колко е надъхан и себераздаващ се, някой да не си помисли, че просто не е на център Grinning

Много доблестен, чист, почтен, великолепен - чудя се кога ще му пристигнат рицарските доспехи вече.

# 3 006
  • Мнения: 23
Отделно наистина Момчил става дразнещ с прекаленото си желание да ходи на битки и да мачка - никой не харесва хора с твърде голямо самочувствие - дори да е с покритие.

Ами ако сме честни, Рълев прави същото, но често забравяме за него защото не се нарича "сит лъв" Grinning

Момчил е наистина много интелигентен, може би оттам е най-логичен и аналитичен, но е тих - това няма как да му го вземем. Момчил има и много хубава работа и на мен ми е  ясно, че той си пази името и заради това. Представител е на огромна световна компания, не може да се излага като Мартин, или Вили на която не и пука, защото никой в Америка не гледа ИВ.

Рълев е същият, той също се въздържа и си пази чист имидж заради бизнеса си.

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 20:00 от emotionalwasabi

# 3 007
  • При семейството си
  • Мнения: 6 611
И като какъв да довърши битката Момчил - ще влиза в Ол старс, в 6 сезон или направо да му връчват чека за 5 сезон след тази битка, ако беше бил?!
И той на моменти е…

# 3 008
  • Мнения: 4 595
Отделно наистина Момчил става дразнещ с прекаленото си желание да ходи на битки и да мачка - никой не харесва хора с твърде голямо самочувствие - дори да е с покритие.

Ами ако сме честни, Рълев прави същото, но често забравяме за него защото не се нарича "сит лъв" Grinning
Момчил категорично по няма връзка с кораба майка. Поне от излъченото досега ми изглежда така Grinning

Иначе и двамата са изключително силни и подготвени и им стискам палци да стигнат далеч Simple Smile

# 3 009
  • Мнения: 2 051
На въпроса - защо се натискат след като виждат как продукцията си играе на пионки с тях:

Мисля че всеки си казва - Да, проумях, че освен срещу конкурентите, трябва да имам стратегия как да се справя и с машинациите на продукцията. Но аз вече знам как и ако вляза пак -- ще съм ехеее, къде-къде по-добре.

Всеки си го казва, но малцина (или никой!?) ще го може.  Вариантът "никой" е когато победителят в ол старс е станал такъв нито заради решение на продукцията, нито заради собствени умения, а поради чист късмет.

# 3 010
  • Мнения: 14 431
Представител на коя световна компания е Момчил?За статистиката си питам,пък и аз т любознателност.
Благодаря,фенка съм му!

# 3 011
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 245
В ЛинкедИн пише, че Момчил работи за IBM.

# 3 012
  • Мнения: 4 372
Както и хиляди хора. Огромна компания е.
Радев, Дунев и Мастагарков също се опитваха да пазят имидж по една или друга причина, но често са осмивани.

# 3 013
  • Мнения: 2 051
Марто не ми е абсолютно черен, както на някои от вас. Абсолютно черна ми е единствено Вили.
Марто е единственият който може да си позволи да не му пука дали ще вземе "голямата награда".  В допълнение, не е примадона и понася лишенията неочаквано добре (все пак, живял е луксозно винаги и сам каза, че никога не е ходил на палатка).   

# 3 014
  • При семейството си
  • Мнения: 6 611
Причиних си Надкаст-а (или какъвто каст е).
Ами Алекса имаше няколко много точни коментара - за Благо, Виолета, Мартин, Крум, Момчил, Рълев, коалицията Дени - Марто.

Общи условия

Активация на акаунт