💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 9 (30.10 - 06.11)

  • 114 903
  • 3 027
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: 1 176
Да драсна,че вече повече ми харесват Чакалчето и Жорката в подкастите,Надкаст вече и те ме дразнят,то бива,бива защита на покемончетата,но прекаляват,масло капе от екрана.Неделчо се опитва да запази някакъв неутралутет,но тцъ,съветвам за следващият сезон да се въздържат от близки контакти с участниците,защото в разкрач не им се получава.А предавания като  "На кафе" с четките и сапунисването има по тв.
Леля Вила дрънкала телефончета да се обяснява какво,що било,айде мерси.Не ѝ трепва окото,когато послъгва,нали я виждам на екран.

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 13:44 от Морана

# 2 971
  • София
  • Мнения: 3 428
Дяволо, не мога да повярвам, че познавач като теб, чак сега забелязва Момчил, че и го слагаш в топ 3 😁
Забелязала съм отдавна, че имаш непоносимост към него, ти си знаеш защо, но чак такова подценяване на база лични пристрастия не ти отива. Аз не харесвам бушменчето, но не заслужава да отпадне горкото. Дано не сме познали, ама надали.
Едита е геройски още от визитката иначе и продължавам да вярвам, че Момчил е бил очакваният победител И на продукцията. Ако нещо се е объркало, аз лично няма да ги обвинявам сценаристите, случва се, малшанс.

# 2 972
  • София
  • Мнения: 27 250
Момчи ми е един от любимците и фаворитите този сезон. Що за твърдение? :о
Виж ми всички класации и пр.
Просто мислех че сценария ще е по-различен а не копи-пейст.
То може и да е било и много неща да са се объркали, но това не е мой проблем.

# 2 973
  • София
  • Мнения: 5 712
Не харесвам Дунев , но ми се иска двамата с Момчил да се усетят ,че Мишо не играе с тях .Направо съм изумена как толкова хора се прикрепиха към Марто  Frowning1  , с какво ги омайва  тоя нервак ... Мишо като част от клакьорките вече ме дразни  Disappointed
Е, каква им е другата опция?! Да бяха се прикрепили към ДунДев ли?
Аз дори мисля, че Момчил не играе умно, трябваше да е в коалиция с Мартин и да го удари в правилния момент! А той реши да играе с тази медуза Мастагарков... Жалко...
Всички знаем, че добрата социална игра е по-важна от другата, ако тупарите я позволят, разбира се...

# 2 974
  • софия
  • Мнения: 1 032
Абсолютен 100 процентов фен съм на Момчил HeartHeart , барабар с всичките му странности.
Ама вчера с тая "дилема" ....паднах направо. Момчил и той - гледа тежко, отговаря мъжки,  печели прозвище...., баси трагедията.
Водещ:  Момчил, ако спечелиш ИВ ще дариш  ли 1000лв за някоя болница? Браво, Момчил, ще бъдеш запомнен като....., дори няма да споменавам глупавото прозвище. Imp

Като избира да отпадне реката и за другото племе, да имаше и последствия. Например, ако е капитан да няма 2 гласа, или служебен  глас на съвет за номинация, или нещо друго, та малко поне да мине за ДИЛЕМА.

При Рълев е същата работа.

Но Момчил води от вчера Imp

Нищо, Сит Лъв HeartHeart, аз пак те харесвам, но можеше да отметнеш на синхрон поне, че решението е очевидно ясно и няма дилема тук.

Утре естествено водещите ще нахейтят героите си подобаващо. Така слонът, освен че е в стъкларски магазин изглежда и че е пълно психо с разстроен стомах. Imp

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 14:53 от freespirit

# 2 975
  • Мнения: 1 914
Аз съм фен на Момчил и Мастагарков, но не вря и кипя в Игрите, както миналата година.

Относно Алекса... Аз го харесвам. Но не е един от топ играчите в С4. Има тотално абсолютен късмет този човек. Снощната битка за пореден път го доказа.

# 2 976
  • Мнения: 1 694
Ето обаче, че сега влиза една нова линия, която да предизвика разсъждения. Като се номинира някой за елиминация, той трябва да избере секундант, а кой ще е този секундант и какви решения може да вземе... Мартин май не беше стигнал чак дотам в стратегиите си докато не се заговориха с Момчи.
За съжаление и на мен ми намирисва, че Мартин ще стигне твърде напред. Намери си той своята Елизабет в лицето на Дени, ще го бута, ще го къта до последно.  Крум не ми се иска да отпада, а аз съм му голям антифен.  Но и да не го харесвам (особено с едноличното избиране на Теди,  Мудева), няма как да отрека, че е добър изграч. Но нервата му не му позволи да измисли на чист ум една свястна стратегия. Ами човек! Не е нормално да отритнеш някого от племето, защото са го вкарали ден по-късно от теб и да не се обединиш с тези хора срещу новодошлите месец по-късно... anyway, сам си се закопа,  ще се стреля по него много, дано спечели някой грош и се добута малко по-напред, но до финал не го виждам.
Кой каквото успее да спечели до обединеното племе, това ще е, нали знаете какви са игрите там- чашки, чинийки, плочки за баланс и тн.
За Момчил не ме е яд чак толкова за тъпото "предимство", а за това, че няма 30 гроша от битката срещу Крум, защо няма?

# 2 977
  • София
  • Мнения: 762
Има Момчил 30 гроша от битката, просто каза на останалите, че не са му дали нищо.

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 15:18 от gg__

# 2 978
  • София
  • Мнения: 3 428
Момчи ми е един от любимците и фаворитите този сезон. Що за твърдение? :о
Виж ми всички класации и пр.
Просто мислех че сценария ще е по-различен а не копи-пейст.
То може и да е било и много неща да са се объркали, но това не е мой проблем.

Ай, сакън. Остава и да е твой или на някой от форума проблем Grinning

# 2 979
  • При семейството си
  • Мнения: 6 611
Абсолютно. Момчил има геройски образ (winner’s edit) почти от самото начало. Просто много рано изтече спойлер кой е победител, ако е верен, де и на Момчил започна да се гледа като на прецакания от Продукцията втори.
До момента истински прецакан от Продукцията е Цецо и то на много ранен етап.

# 2 980
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Уж щели да печелят индивидуални награди, а после на Момчил дават такава, която не е. 🙄

# 2 981
  • Мнения: 27
Пък Димо го пита- Можеш ли да продължиш?
А рамото му стърчи..

Със сълзи се смях.Колко е нелеп Димо 😂😂😂

# 2 982
  • Мнения: 16
Здравейте, група Simple Smile

Ето и моя епизод за тази седмица с гост Борис Налбантов от 3-ти сезон. След малко качвам и 2 ЧАСТ Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=5r7x8NojjbI&t=230s

# 2 983
  • Мнения: 5 743
Пък Димо го пита- Можеш ли да продължиш?
А рамото му стърчи..

Със сълзи се смях.Колко е нелеп Димо 😂😂😂
Що да не продължи, може рамото да му се намести...Grinning

# 2 984
  • София
  • Мнения: 2 910
Изгледах епизода.
Въпреки, че Алекса не ми беше фаворит, днес му правя евала, че “спаси” достойнството на противника си, като не даде, окуражи го да излезе от Арената на крака, а не на носилка.


За носилката и аз му се изкефих, че се намеси и го окуражи.
И изобщо не разбирам защо докараха носилка? Как щяха да го натоварят?? Той ако може да седне, може и да ходи. Иначе как ще го хванат точно около рамото да го натоварят?!

Общи условия

Активация на акаунт