Отговори
# 705
  • Мнения: 766
Piso, коя степен ти е плацентата и в коя седмица установиха, че старее? Кръвоотока как ти е? Че и аз съм със същите проблеми..

# 706
  • Мнения: 84
Piso, коя степен ти е плацентата и в коя седмица установиха, че старее? Кръвоотока как ти е? Че и аз съм със същите проблеми..
3 та степен 30г.с+5 дни съм сега. Иначе видяха че е започнала да старее 27.  Ами за сега казват, че е добре..

# 707
  • София
  • Мнения: 11 778
Понеже и в чата вчера писах , мен подобно на Смоуки веднага ме сложиха на терапия.

Минах и аз днес преглед,бебчо е добре, aз като по чудо не съм качила нищо. Остава сега и да тръгне сам 😂, не че нямам дата за секцио, ама вече не издържам, чисто психически много ми тежи, вчера бях пред нервен срив, та нямам против на едни изтекли води!

# 708
  • Мнения: 8 912
Понеже и в чата вчера писах , мен подобно на Смоуки веднага ме сложиха на терапия.

Минах и аз днес преглед,бебчо е добре, aз като по чудо не съм качила нищо. Остава сега и да тръгне сам 😂, не че нямам дата за секцио, ама вече не издържам, чисто психически много ми тежи, вчера бях пред нервен срив, та нямам против на едни изтекли води!
Hands MuscleHands Muscle
Дръж още малко, то при теб съвсем не остана вече.

Напълно те разбирам за психическото състояние. Принципно съм много стабилен човек, но в неделя не ми издържаха нервите и просто се разревах. И понеже не ми се е случвало сигурно от години, направо бях шокирана от себе си. Но наистина вече ми тежи и просто ми писна да съм затворник. Мъжът ми беше толкова притеснен, а аз бях готова да тръгна към болницата и да им кажа да вадят бебето веднага Laughing

От утре съм в 36 г.с и просто не мога да повярвам, че я добутах до тука с всички препъни камъни от 26-та насам. Повтарям си още седмица-две и ще му се види края. Дано утре да фиксираме дата и да си имам някакъв таргет.

# 709
  • София, България
  • Мнения: 3 608
Piso, много бебечата вече са родени в 33-34 седмица и са добре. Пожелавам ти и с твоето всичко да е наред Simple Smile не искат ли поне да те задържат в болница колкото може, за да се развие още?

# 710
  • Мнения: 134
Здравейте, моето бебче все така си стои с главата до ребрата ми и не му се обръща. Изтеглиха я 2650гр, което не е много, но доки ми каза, че не е нещо страшно и просто си е малка.
В понеделник съм на последни тонове и ако не се е обърнала ще настрочваме дата за секцио.

# 711
  • Мнения: 84
Piso, много бебечата вече са родени в 33-34 седмица и са добре. Пожелавам ти и с твоето всичко да е наред Simple Smile не искат ли поне да те задържат в болница колкото може, за да се развие още?
  Дай Боже! Засега нищо не казват за задържане! Вече просто съм толкова притеснена, че нямам думи..

# 712
  • Мнения: 311
Piso, много бебечата вече са родени в 33-34 седмица и са добре. Пожелавам ти и с твоето всичко да е наред Simple Smile не искат ли поне да те задържат в болница колкото може, за да се развие още?
  Дай Боже! Засега нищо не казват за задържане! Вече просто съм толкова притеснена, че нямам думи..

За коя болница става въпрос?

# 713
  • Мнения: 258
Момичета, тези, които имате възможност да родите в София сте големи късметлийки. Искрено съжалявам, че не се реших да родя там (от Бургас съм), само фм правих в Щерев.  Потресена съм от липсата на адекватна организация и  следене на бременността тук, но стискам зъби само и само да има щастлив финал. За капак днес се обаждам в болницата, в която ще раждам да потвърдя самостоятелна стая ( имам дата за секциото) и ми съобщават, че видиш ли то не било сигурно, че ще има самостоятелна стая, ако имало прекалено много родилки. А тази " допълнителна услуга" им е обявена и се заплаща, разбира се. И най ме е яд, че не ми го казаха преди месец, когато се обадих да се поинтесувам от условията и да "резервирам" въпросната им стая. Това вече тотално ме извади извън нерви, след като няколко дни какви ли не глупости и неуредици ме връхлитат.. Нямам търпение да минава всичко и се надявам най - вече да приключи благополучно! Мрън....

# 714
  • София, България
  • Мнения: 3 608
Amerikas0990, в София също в болниците не ти потвърждават със сигурност наличието на самостоятелна стая Simple Smile Нормално е, все пак и другите жени са пациентки и ако има само едно свободно легло, връщат ти парите и настаняват. Това са болници и вероятно дори са задължени да приемат пациентите си.
Аз не знам някъде да гарантират самостоятелна стая, освен ако самата стая не е само с едно легло и няма никакво място за второ.
В моята болница са настанявали родилки даже и в отделението по обща хирургия, толкова е било пълно. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 258
Amerikas0990, в София също в болниците не ти потвърждават със сигурност наличието на самостоятелна стая Simple Smile Нормално е, все пак и другите жени са пациентки и ако има само едно свободно легло, връщат ти парите и настаняват. Това са болници и вероятно дори са задължени да приемат пациентите си.
Аз не знам някъде да гарантират самостоятелна стая, освен ако самата стая не е само с едно легло и няма никакво място за второ.
В моята болница са настанявали родилки даже и в отделението по обща хирургия, толкова е било пълно. Simple Smile
Ох, да ,сигурно е така, аз съм си и доста емоционална в момента. Но реално смятах, че именно за подобна услуга става дума - единична стая. Предния път раждах в държавна болница и ползвах такава стая, която беше абсолютно самостоятелна с легло за придружител. Този път заради АГ то се насочих към частна болница и се чувствам точно като прасенце касичка и проблемът не е в парите, а в качеството на услугата, която предлагат, поне до момента. Та само се надявам раждането да мине нормално и бебето да е добре Heart

# 716
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета! Честити бебче Purple Heart

Исках да ви питам дали замразихте стволови клетки? Ако да, коя с банка?

# 717
  • София
  • Мнения: 11 778
Aмерикас даже и Вип стая не ти гарантират, не пък самостоятелна и то в частна болница. За пример в Щерев, тук три сме я заявили и ако родим в една седмица ще е кой превари 😁

# 718
  • Мнения: 558
Здравейте, момичета! Честити бебче Purple Heart

Исках да ви питам дали замразихте стволови клетки? Ако да, коя с банка?
Те първа раждането предстои, но ще замразим да- насочихме се към Future Health.

# 719
  • Мнения: 258
Aмерикас даже и Вип стая не ти гарантират, не пък самостоятелна и то в частна болница. За пример в Щерев, тук три сме я заявили и ако родим в една седмица ще е кой превари 😁
Голяма борба ще е Grinning
А в Щерев разделят ли ги жените със секцио и естествено родилите? Че това ми е другата драма,  след операцията те настаняват в стаята без значение как си родила. Една позната дори сподели, че била в стая с родилка на 4 дена и бебето, а тя виела от болка след секциото. Както и свижданията, не ми се струва ок цялата рода да дойде на свиждане при новородени бебета и родилки, което тук се практикува.

Общи условия

Активация на акаунт