Отговори
# 690
  • Мнения: 216
Heart честито на всички мами "юначки" 💐💐💐 Страхотни емоции изживях, докато чета! Бъдете здрави ❤️
Дами, влизам с въпрос, който може би е коментиран вече, но понеже получих обаждане с оферта и сега се започва едно чудене 🤔 Става на въпрос за стволови клетки... Четох, четох, четох.... И в крайна сметка не успяваме да вземем решение, дайте мнение моля 🤗 Ако има мамита, които ползват такава услуга бих се радвала да чуя (прочета) доводи за съхранение ❤️
Благодаря предварително

# 691
  • Мнения: 753
Честито на всички, станали мами днес !

Включвам се и аз, днес се роди и бебе Изабел, 3500 гр, 50 см в 37+6 по преценка на АГ. Раждането беше секцио, операцията мина бързо, имахме малко проблем с поставяне на анестезията защото моята мускулатура на гърба е много развита и им беше доста трудно да открият точното местенце, но успяха де, отне около 20 мин.
Бебето го вадят много бързо, проплака веднага, дадоха ми я да я целуна и я взеха.
Това с контрахирането на матката в болницата в която съм го правят със системи окситоцин около 17-20 часа и мен си ме боли много, друга родилка изобщо ..

Iveto, да не си в софия мед случайно, сутринта имашв същия случай 1:1 😁 дори часовете съвпадат

# 692
  • София
  • Мнения: 11 778
Elface  аз съм взела Ergo baby Embrace. 

Tinydevil честито ни тук!

# 693
  • Мнения: 377
Tinydevil, Честита Изабел🙂 Да ви е жива и здрава и да има много късмет в живота! 🥰
Маце, мерси, ще погледна дали става да се носи под яке 🙂

# 694
  • Мнения: 379
Честита радост на мамите ❤ Да бъдат живи и здрави бебчетата им 🙏🏻😍 Аз влизам да кажа, че вече съм в девети месец. В петък съм на преглед, че преди 2 седмици бебока беше 1900г и силно се надявам да е качил повече 🙏🏻

# 695
  • Мнения: 604
Честито на новите мамчета! Бързо възстановяване и много гушкане на малките бебоци Heart

Разказите и натурализма са доста полезни, защото дават примерна картинка какво можем да очакваме, та са добре дошли Flowers Hibiscus

# 696
  • Мнения: 33
Tinydevil, честито, здраве и обич ви желая и бързо възстановяване!

# 697
  • Свищов
  • Мнения: 47
Честито на всички, станали мами днес !

Включвам се и аз, днес се роди и бебе Изабел, 3500 гр, 50 см в 37+6 по преценка на АГ. Раждането беше секцио, операцията мина бързо, имахме малко проблем с поставяне на анестезията защото моята мускулатура на гърба е много развита и им беше доста трудно да открият точното местенце, но успяха де, отне около 20 мин.
Бебето го вадят много бързо, проплака веднага, дадоха ми я да я целуна и я взеха.
Това с контрахирането на матката в болницата в която съм го правят със системи окситоцин около 17-20 часа и мен си ме боли много, друга родилка изобщо ..

Iveto, да не си в софия мед случайно, сутринта имашв същия случай 1:1 😁 дори часовете съвпадат

Неее, аз съм в Плевен 😄

# 698
  • Мнения: 311
Оле, оле...още бебета!
Много хубаво! ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰
Много ми е вълнуващо!
Лейди, информацията е много полезна, на мен ми е първо бебче, ще раждам в Майчин дом...така че всяка подробност ми е в помощ!

# 699
  • Мнения: 92
Честито на всички нови бебета! Нека бъдат здрави, щастливи и палави! ❤❤❤

# 700
  • София
  • Мнения: 1 718
Чистита Изабел на мама Tinydevil! Да расте чаровна и красива, а ти да й се радваш! Бързо възстановяване, момичета!

# 701
  • Мнения: 8 912
Тайнидевъл, честита Изабел - много красиво, кралско име! Да е много щастлива и винаги да постижа желаното с лекота. Бързо възстановяване на теб!

# 702
  • Мнения: 766
Честито мили ми момичета! Да са ви здрави бебчетата и вие много бързо да се възстановите! ❤

Аз утре влизам в 34 гс, но от вчера съм с кръвно, без да го усещам, случайно го измерих. Така че може и да го имам доста отдавна… Беше 160 на 90. Пих 2 допегита, днес бях на преглед и доктора каза да не пия повече, за да проследим реалната му стойност и да прецени дали да ме приемат в болница. Мисълта ми е не е ли опасно да се спира веднъж като е открит проблем? В момента е 130 на 80. Някой ако има представа ще съм благодарна да сподели.

# 703
  • Мнения: 8 912
Хоуп, при мен случайно го откриха като го измериха преди преглед и се оказа, че е 135 на 85 при нормално до този момент 110/70. Но веднага ме пратиха на кардиолог и той ми каза да го меря два пъти дневно - сутрин и вечер и веднага да почна прием на допегит 2х1. На следващия преглед ми включи и коринфар и небилет. Не са ме карали да стоя без лекарства, за да го проследяват дали е инцидентно.

# 704
  • Мнения: 84
Здравейте мами. Аз съм от януарската тема, като термина ми е 27 януари но тъй като има стареене на плацентата ще се наложи да извадят Беба най-късно между 34-36г.с. Вие в коя седмица родихте и всичко наред ли беше с бебчето. Извинявам се въпросите си, но вече ще се побъркам от притеснение с това по-ранно раждане... От утре започвам клексан 0.4 всеки ден. До сега бях само на аспирин от началото и най-вероятно затова е така плацентата, ноо чак сега ме изпратиха при Конова заради тромбофилията.

Общи условия

Активация на акаунт