🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 3

  • 29 148
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 676
Все повече харесвам Биляна, особено след пачата. Хем готви добре, хем красиво, хем и премерена доза хумор има, без да е лигава.

# 31
  • Мнения: 709
Марианна има покритие на самочувствието си заради уменията си, но отношението ѝ към хората от отбора ѝ, когато управлява, е ужасно.

# 32
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
 Благодаря за темата.

Гласувах за Биляна, но Даниела също е конкурент за титлата.
Миските им е време да се омитат…

# 33
  • Мнения: 9 531
марианна има качества, но ме напряга да я слушам, затормозяваща е. твърде пренавита е, има нужда малко да се отпусне.
много ми е смепно как хора, които крещят на другите, твърдят, че на тях не може да им се крещи /или поне, както отбеляза тя, без причина/. не понасям такъв тип общуване и го намирам за много непрофесионално също така.

# 34
  • Мнения: 7 197
За мен и Марианна, и Осман са добри готвачи с тежки характери. Те затова и не се сработиха. Баба ми казваше: "Два остри камъка брашно не мелят".

# 35
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
За мен и Марианна, и Осман са добри готвачи с тежки характери. Те затова и не се сработиха. Баба ми казваше: "Два остри камъка брашно не мелят".

В случая Марианна далеч не беше остър камък, просто нямаше смисъл Осман постоянно да я разкарва между станциите, повече губейки време за отбора, отколкото да я остави да си свърши работата. Организацията му беше проблем на него, характерът даже беше второстепенен. Ако беше разпределил задачите добре, можеше и да се преглътне отношението му, понеже отборът щеше да върви добре.

Ама той хем не знае какво да прави, хем се налага.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 778
Хоп и аз в темата. Не знам защо, но Биляна ме дразни, но пък спор няма показва много хубави неща.
Надявам се утре навън да полети  я Лори, я Тоби.

Мариана е доста изнервяща, непрекъснато подвиква. Трябва да си със здрави нерви да я издържиш, а Осман явно не е сред най-спокойните и малко му трябваше да се издразни. Тя определено не става за лидер.

# 37
# 38
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
И Биляна, която дава вид на спокоен човек, се издразни на Осман. И ние се издразнихме на Осман. Явно има защо.

# 39
  • Мнения: 42
Да се включа най- сетне и аз, иначе ви чета редовно. И благодаря за новата тема! Дадох глас за Биляна, много ми харесва тази лежерност, съчетана с финес и елегантност, когато готви. Но ще съм доволна и ако някои от другите дами Мариана или Даниела спечелят. Харесвах Осман и съм сигурна, че може да стигне до финал, но не ми е вече фаворит след "капитанското" му поведение...

# 40
  • Варна
  • Мнения: 665
  Не хвърляйте камъни, не съм фен на никого, харесвам/х самото предаване. Но никой не може да ме убеди, че участник, знаещ че всичко се снима ( разбира се че ще има конфузни реплики, ситуации), после монтира ( според продукцията ),  на синхрон ще повтаря доброволно ,, Ако искам - на диванчето ще седна, аз съм капитанът ..."при ясното съзнание, че трябва да сготвиМ за 28 души наденички, гарн. и сос, особено пък, че отначалото каза :,,Само аз съм правил наденица." И спокойно да се разхожда около съотборниците си.

# 41
  • Мнения: 574
По повод на това, което ни очаква, май ще има предизвикателство с….фламбиране😅
А така💪 Нали наш’та миска нещо се издъни в този вид упражнение, ха дано отново да й се случи…Точно пък нейното отсъствие от по-нататъшните битки ще остане съвършено незабелязано 🙄🙈

# 42
  • Мнения: 1 889
Мен пък ми направи впечатление коментара на Кустев, че победителя от първата задача досега не е давал такава фантастична чиния. Очаквам ,че ще е някой който досега не се е изявявал, да спечели и да се бори в МК за имунитет. За жалост ,изгоненият на който ще се усети липсата не вярвам да е миската, защото тя на никого няма са липсва от зрителите.😉😁

Последна редакция: пт, 27 окт 2023, 00:23 от Joy 05

# 43
  • Мнения: 574
Може пък точно самия Кустев жестоко да усети липсата на миската🤣 Нали така ожесточено й се сваля🙈

# 44
  • София
  • Мнения: 3 778
Не я сваля, сценарий ми се струва

Общи условия

Активация на акаунт