🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 3

  • 29 147
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 466
Благодаря за темата!  Имам си няколко фаворита, но ще изчакам да видя какво ще стане.

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 464
10 неща, които не знаем за Лора - всички до едно семпли.

# 17
  • София
  • Мнения: 8 114
Само като видиш второто изречение и мечтата й.

# 18
  • Мнения: 7 197
На мен Биляна ми се заформя като един от топ фаворитите. А като се сетя на кастинга как не ми направи добро впечатление, стори ми се някаква хахава и отнесена Grinning

Виктор ми харесва, но не мисля, че е за топ 5.

# 19
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Посредствено, та посредствено, никак не съм впечатлена от 10-те най.
Защо ми се струва, че след Капитонова много девойки си повярваха, че готвеното на две ястия ще ги изстреля в топ инфлуенсърското небе, ами няма. Подозирам, че "Фран" след шоуто рязко ще се насочи към разкрасителния бизнес и готварството ще бъде забравено.

# 20
  • Мнения: 3 541
Jess!
Благодаря ти за пожеланието, но освен да ми сервира, трябва и той да го е сготвил, хахаха! Аз пък пожелавам на всички фенки на Таралежков, да имат възможност да опитат нещо приготвено от него. За тази цел самият той е добре да си направи едно местенце в България, в което това да се случва.

Да не забравим, че на
27.10 - Петък - 20.00 часа, а на 28.10 - Събота - 22.00 часа.

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 15:13 от #RAngelova

# 21
  • Мнения: 2 414
Благодаря за темата!

# 22
  • Мнения: 574
Биляна за мен е доста интересна личност, приготвя чинии с финес и тънък усет за красивото! Откроява се с доста добри кулинарни умения и откровено досега не е предавала нито лоша чиния, нито колега/колежка🙃
Даниела ми е крайно позитивен и вдъхновяващ образ - готви доста добре и е лъчезарна - очаквам наистина да видя мастърско топ ястие при нея💪, за да блесне истински!
Марианна има прекрасни, кулинарни умения, но тук с право подчертахте фелдфебелското й държание, което разваля доброто, цялостно впечатление.
Петя ме срази на елиминацията срещу Евтим - абсолютно заслужена победа👏🏻
Тя е доста сериозен конкурент на горните дами🙌
Виктор много ми олекна в последните два епизода - престилката не беше за него🙄 и не трябваше да хвърля в борбата за оставане играч от победилия отбор. Евтим му направи жест да го посочи за елиминация, знаейки, че престилката може да го спаси, а онзи пък му отвърна на жеста като му прати силен играч да го изхвърли🙄
Та Виктор нещо ми е охлъзгавя в последните епизоди.
За Осман си знаете.
Харесвам Мелят, Валентина - хич не.
За двете лигли ми писна да пиша, знаем какви са🙄
Таралежков с калпак, Таралежков без калпак - дайте го насам, тоз лъчезарен юнак🙈

# 23
  • София
  • Мнения: 15 466
Цитат
5. Обича да празнува рождените си дни в чужбина. Празнувала е на остров Пукет, на Малдивите и др. Мечтае да празнува по този начин още от малка. Когато пътува, насочва вниманието си към конкретното място и не споделя снимки в социалните мрежи. Прави го след това, когато се завърне.
Интересно, защо известните личности все на известни места празнуват - Пукет, Бали, Сейшели, Малдиви, ДЮбай, Анталия......?Защо не почиват и празнуват, като обичат в чужбина, на напълно забутани и никому неизвестни места?

# 24
  • Мнения: 1 112
много харесвам Биляна и Осман, дано някой от тях спечели Simple Smile

# 25
  • Мнения: 319
Ами моя фаворит - чичо Митко - отпадна уви...но от все още участващите - Мариана и Биляна най-много ми допадат. За сметка на това, онези две кифли не мога да ги трая, много мразя такъв тип поведение от жена Confounded

# 26
  • Мнения: 1 112
те освен за последователи в работата си не знам какво друго правят там

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 464
Откраднато от друга тема 😂

# 28
  • Мнения: X
Благодаря за темата, аз съм за Марианна. Да, знам, че е малко деспот, но според мен самочувствието и е с голямо покритие.

# 29
  • Мнения: 574
Без да си кривя душата, ще потвърдя, че точно Марианна спаси сините с безупречното овкусяване на наденичките👏🏻
Но може би ще трябва да поработи върху смекчаването на характера си - наистина е необходимо в кулинарния формат, където се изявява в момента и не винаги работи сама!
Много бих искала да я видя в битки, надявам се оспорвани, с Биляна, Даниела и Петя!💪
За мен специално, при Осман и Виктор, положението е хвани единия, удари другия.
Осман сгреши с бейските си маниери; Виктор - с несправедливото сваляне на играч от победилия отбор.

Общи условия

Активация на акаунт