🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 3

  • 29 145
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Със сигурност е сценарий, но въпреки това дразни. Дай до дупка да използваме силиконови миски да ни вдигат рейтинга. Представяте ли си шеф Ангелов, Токев или Михалчев да се свалят с някоя сготвена от Биляна супа от зурла на прасе. Смях в залата.

# 46
  • Мнения: 574
Какъв сценарий!?!? Кустев като види красива, свободна жена (справка Лора, Петя) и си гълта граматиката🙄
Има такива като него, моментално олекващи, мъже…Върти, суче, все се натиска и става смешен.
Какво като е доказал се, майстор-готвач?
Това не пречи да стане за смях като се натяга на жени.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 778
Не го познавам лично, затова няма как да съм категорична. Според мен си е заигравка, за да има подклаждане в началото. Колко го дъвчем този флирт и се чудим Лори ще си ходи ли, няма ли да си ходи.

Последна редакция: пт, 27 окт 2023, 13:20 от Yellow_girl

# 48
  • Мнения: 709
Заигравката с Петя беше от страна на Таралежков.

# 49
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Като гледам промото, май Лора е на балкона- няма е сред участниците, които ги засипват с пуканки... Може и Шишков да е в "неин плен" Sad .

# 50
  • Мнения: 574
За Петя - Кустев отива при нея и я разпитва какво ще готви; тя му отговаря, гледайки си в чинията и готвейки. Той :”Готвила ли си го преди?”, тя :”Да.”, той :”За кого?”, тя : “За семейството.”, той, натъртвайки : “За кого?”, гледайки я многозначително, тя : “За семейството.”, той : “За приятел не ли?”, тя : “Не, за семейството.”, вижда се как вече й е неудобно от това натъртване, той : “Скукааа.” И си замина. Тогава си казах “Абе къде се буташ? Това не ти е простакесата Лора”🙄

# 51
  • Мнения: X
Айде да видим днеска какво ще е положението. Аз съм изпаднал в постническа храна и сготвих леща чорба. Убеден съм, че ако накарам миската да го направи това ще ми сервира леща с твърд морков и недоовкусена. Дано похвалите на журито днес не са за проклетата миска, а за истински можещите хора в това предаване.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 173
Как мотото на сезона за неразхищаване на продукти и нулеви отпадъци се връзва с това, което се вижда в промото?

# 53
  • Мнения: X
Миската и пияница виждам.


Хааа, скъпа, ужасна си! Не мога те трая.

# 54
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 085
Двете грации да си пият винце и да си готвят, що за пародия е това!? Превърнали са шоуто на бащиния ли, какво точно. Олеквате продукцията недопустимо е такова поведение и толериране на подобни участници.
Марианна днес е като една Клеопатра, Петя и тя супер свежа.
Таралежков внимавай и ти да не настъпиш мотиката, полека с лигавщините.
Иначе готина задача, за мен най-добре може да се покаже майсторство на фламбе при десертите.

# 55
  • Мнения: 574
От прочетеното разбрах, че ястията на Лора 😳 и Биляна отиват в топ три!

# 56
  • София
  • Мнения: 15 466
Каква е задачата,че пак забравих да пусна.

# 57
  • Мнения: X
Марианна май нещо не се справи с фламбето. Добре готвят. Радвам се, определено се вижда, че имат умения във фламбирането. Аз честно казано не съм фламбирал, защото не мога да пия алкохол.

# 58
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Задачата е да фламбират.

Лора е супер неприятна. Кой идиот измисли дразнещата сюжетна линия с Кустев?

# 59
  • Мнения: 11 984
Чудото на мастър шеф

Коси се веят, пръсти се облизват и някъде между пушеци и огън опит за флирт...сори, ама хигиената е нулева, вкус, нямам мнение само гледам, и визия, може да мине... "а, дано" си мисли някоя умнЪ главица

Общи условия

Активация на акаунт