🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 3

  • 29 143
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 518
MasterChef е едно от най-драматичните и завладяващи TV състезания, световен хит. В България и в ефира на bTV стъпва за пръв път на 3 март 2015 г. Кастингите за шоуто започват през декември 2014 г. със задачата да намерят най-добрите любители готвачи в страната, чийто талант, креативност, отдаденост, технически умения и страст към храната ще променят живота им завинаги. Любители готвачи /без ограничения във възрастта и произхода, с любов към кулинарията и мечта за кариера в нея/ се сблъскват с жури от трима забавни и много взискателни професионалисти. Най-добрият състезател ще стане притежател на титлата MasterChef в България. Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя точка по света и достига до над 200 млн. зрители. Шоуто е превърнало повече от 100 любители готвачи в професионалисти.



Chef Илиан Кустев

Chef Александър Таралежков

Явор Сарафов


В сайта на BTV https://masterchef.btv.bg/

Приятни и вкусни моменти с новите епизоди!

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 20:13 от #RAngelova

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 460
Благодаря за темата.
Предлагам в първия пост да се сложи линк към сайта - https://masterchef.btv.bg/uchastnitsi/
Мине, не мине и ходя да търся участниците.

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Благодаря за темата! Дадох глас за Биляна Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 22 948
Благодаря за темата! Гласувах за Марианна.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 772
Благодарности за темата и от мен. Рано ми е още за това гласуване - нямам фаворит и гледам с развлекателна и любознателна стойност. Във вс.случай, искам некадърните и фоновите пишман-кулинари да отпадат и да дойде епизодът с (може и да са) 6-8, но да има и състезание, и кулинария, наистина.

# 5
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Аз имам три фаворитки - Марианна, Биляна и Даниела. Дадох глас за Марианна, защото първо ми излезе в главата.

# 6
  • Мнения: 7 195
Не гласувах, защото имам няколко фаворита.
Биляна, Осман, Даниела, Марианна.

Благодаря за темата Flowers Hibiscus

# 7
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
От мен - глас за Даниела. На кантар са ми с Биляна, но Даниела повече пасва на моите възприятия.
Благодаря за темата Flowers Hibiscus

# 8
  • София
  • Мнения: 15 219
Колебаех се между Биляна и Даниела. На този етап - Биляна е моят фаворит.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 571
Марианна, Петя и Биляна са моите фаворитки, трудно ми беше да избера само една от тях.

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 460
Момък Таралежков
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 120
И аз благодаря за темата Flowers Hibiscus
Моят глас е за Биляна. Много харесвам и Даниела и бих гласувала и за нея, но чакам да покаже нейната Мастър Шеф чиния.
Тъй като това предаване е за хоби готвачи, аз гласувам за този, на вечерята на който, бих искала да присъствам. С когото би ми било приятно да контактувам и да се насладя на вкусна храна. С удоволствие бих контактувала с тези две момичета.

# 12
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 085
Благодаря за новата тема #RAngelova, Таралежков да ти сервира лично ястие приготвено от него Smiley.
Иначе фаворитите ми са Марианна, Биляна, Даниела и Петя, надявам се именно една от тях да победи накрая.

# 13
  • Мнения: 1 889
Благодарско и от мен за новата тема.🌻
В анкетата голямо триене на глас докато реша. Фаворити са ми Биляна и Марианна. Марианна е по- силна в азиатската кухня, но пък Биляна има много изтънчен и изчистен стил в презентации и вкусове. Все още са ми на кантар двете. Петя ми харесва, но като цяло е с еднотипно готвене,  месо с аспержи и пюренце и тук там някой мини сюрприз . Не ме впечатлява с рецепти  и креативност. Даниела също я харесвам, но като че ли тя е по добра в стрийт храната, такосите и бяха запомнящи се, другото почти не. Осман съм почти сигурна, че ще е на финал, но срещу кого предстои да видим. Той си има и креативност и техники и добра визия за чиниите, само да не се изложи нейде си. Другите участници съм ги отписала за сега, ама то и Роси я броях в топ 5, а то какво стана. Нищо чудно Мечока , който също не е много слаб готвач да ги задмине фаворитите ми. Дано само миската да не е на финал, че ще се срине МШ , като предаване.

# 14
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Благодаря за темата! ❤
От кастингите още си харесах Биляна и продължавам да я подкрепям.

Общи условия

Активация на акаунт