Спойлери от реалити предавания - тема 16

  • 175 282
  • 1 422
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 128
Здравейте. Влязох тук да видя дали има нещо за Фермата,но чета че Дени и някакъв били гаджета. Че тя не е ли с този от София ден и нощ Митака?
Ооо, това е стара история. 🤣 Последното, което четох, е, че го е зарязала и се е върнала при бившия си (но това са "жълтини", имайте го предвид). Сега явно на Рълев е скокнала. 🤪

Бившия???-Дани?

# 61
  • Мнения: 1 002


Не знам какво се е коментирало, но ми стана смешно! 😂
Ако утре Рълев и Мастагарков са капитани, капитанската няма да е елиминационна! С Оряшкова не знам.... А сигурно ли е, че някой от сините става червен? Не си спомням за такъв спойлър

# 62
  • София
  • Мнения: 11 641
Не са чели добре, не е имало спойлер кой побеждава. Някой беше написал, че е прочел в групата, но то там всеки си пише, каквото иска, не сме се вързали.
Досега нито един "сигурен" спойлер не е излязъл фалшив.

# 63
  • Мнения: 2 567
Денислава е била във връзка с Любо от сезон 7 на Фермата, в момента е с Рълев.

# 64
  • Мнения: 2 524
А сигурно ли е, че някой от сините става червен? Не си спомням за такъв спойлър
Потребителката, която миналата година беше видяла преиграваната битка между Алексата и Мирела, писа по въпроса.
А ако Мартин и Мастагарков почервенеят, сценарият от 11 седмица придобива логика.

Последна редакция: нд, 22 окт 2023, 13:51 от Bilyana14.

# 65
  • Мнения: 1 889
Ако Мартин или Мастагарков станат червени, спойлера със столчетата се обезсмисля за мен. По ми е вероятно на съвет на гладиатори да са обсъждали Момчи, а да са извадили думи от синхрони на Мастагара и Мартин за това как Момчи уж мами. Или Момчи да е станал червен , а съвета да е бил на старейшини !? Ама пак не ми се вързва със столчетата .

# 66
  • Мнения: 118
От Чакалкаст разбрах, че Георги играе другата седмица. После замазваха нещо. И още че Рълев и Виолета се познават, защото са пътували заедно в някаква кола.

# 67
  • Мнения: 2 524
Мисля, че столчетата показват ситуацията в племената към момента, в който "детската" ръчичка ги сподели с нас, а не към бъдещия развой на събитията в племената.


Може да търся под вола теле, но за мене става въпрос за (поредния) съвет на Гладиаторите. И... филологът в мене заговаря 🤣🤣🤣. Аористните форми "дадоха" (примери), "разказаха" ми "говорят" за свидетелски действия в миналото (т.е. съвета). Ако става въпрос, че някога са давали примери за "маменото" на Момчи, че някога (си) са разказвали, би трябвало да имаме форми в минало неопределено време (перфект) - "давали са", "разказвали са" (Сравни: Ходих в Париж вчера/миналата седмица/ миналия месец. - Ходил съм в Париж. (не е ясно кога... някога в миналото)

# 68
  • Мнения: 732
Щом веднъж е бръмнала мухата да има ново омесване на личния състав на племената, това и ще се случи. Като не тази седмица - другата. Като не по тоя начин - по друг. Пък кой къде и как се е оказал - ще видим.

# 69
  • Мнения: 277
Значи Мастагарков може още в вторник да се окаже червен след като е победен и пленен от Рълев.

# 70
  • Мнения: 732
Ахахаха. Не знам как ще стане, но, ако е така, си представям физиономията на Елвиса, който вместо да елиминира конкурент, си създава по-опасен противник. И другата - когато и двамата се оказват пак на едно и също място. Макар че мисля да бъдат пленени след загубен залог, ако не и двамата, то поне единия. Нали се сменя концепцията за залаганията.

# 71
  • Мнения: 1 889
Снимката ,която имаме е след капитанска там Мастагарков си е син, Мишо също. Червени са в същият състав, което ще рече че няма да има кражба на капитан. Виж за отпадане не знам, ама то е в случай че Дени или Вики са капитанки, другите са по снимки или спойлери по напред в играта.

И да Bilyana14 , права си за сценарият, там ясно си пише че съвета е на гладиатори. Много интересно пък как и двамата старейшини ще станат червени. Дано изскочи спойлер за да не чакаме до 11 седмица.😁 А и ето и начин, как Рълев и Мартин са се оказали толкова близки.

# 72
  • Мнения: 732
По какво познахме, че снимката е след капитанската битка?

# 73
  • Мнения: 1 889
По какво познахме, че снимката е след капитанската битка?
От промото. Теди е сплетена на плитки. И табелите им са до морето.

# 74
  • Мнения: 277
По какво познахме, че снимката е след капитанската битка?
От промото. Теди е сплетена на плитки. И табелите им са до морето.
Тази снимка си я мислих още за понеделника, защото нали още в понеделник ги избират.

Общи условия

Активация на акаунт