Спойлери от реалити предавания - тема 16

  • 173 075
  • 1 422
  •   1
Отговори
# 1 410
  • софия
  • Мнения: 1 021
Дали ще се самооплюем, ако е наш или по-завэртян и честен ще е Stuck Out Tongue Winking Eye
JoyKissing HeartJoy култово Joy

Какъвто и да е,  гласувам, че ще се сомохейтим яко..... Joy

# 1 411
  • Мнения: 2 495
Важното е да се самоспойлваме. 🤪🤣

Довечера на синия съвет се очаква рев. Ясно е как ще бият червените - просто сините ще се издънят. 🤪


# 1 412
  • Мнения: 1 860
Да си дамоспойлваме директно или с гатанки Grinning Аз искам второто.
Нова видяха, че обича публиката спойлери и почната и те да се самоспойлват Grinning

# 1 413
  • Мнения: 37
Вече е от ясно по-ясно, че ще спечели Рълев, тия от игрите са много прости. Теодора в стори въпроси каза, че тази година победителят се покрива с нейния фаворит. Сега пускат видео с нея, на което казва, че фаворита й е Рълев 😂😂😂

# 1 414
  • Мнения: 158
За интересуващите се от новия сезон на "Ергенът" - в основната тема излезе доста сериозен спойлер-загадка Simple Smile

Който иска, да прелита натам, за да гадаем заедно какво е искал да каже авторът.

# 1 415
  • София
  • Мнения: 400
В интерес на истината едно 75-80% от гледащите този сериал няма да разберат почти нищо от този анонс, а за тези които са запознати със спойлерите: изобщо не им е нужно, освен като потвърждение на предишни разсъждения кое и как.
Инак можем само да добавим че освен "хаос" ще видим и много лицемерие на този съвет и преди/след него (май това също някой го беше писал по-рано)

# 1 416
  • Мнения: 4 570
За мен Ергенът се изтърка като концепция и засега поне мисля да го пропусна.

Знае ли се какво ще пусне Нова в същия времеви интервал? Доколкото разбрах, Един за Друг е отпаднало от програмата.

# 1 417
  • Stockholm
  • Мнения: 433
Важното е да се самоспойлваме. 🤪🤣

Довечера на синия съвет се очаква рев. Ясно е как ще бият червените - просто сините ще се издънят. 🤪



Разстроеният играч ще е Лъвчето, заради простотията с "измамимите"Unamused

Последна редакция: чт, 16 ное 2023, 19:42 от silsto

# 1 418
  • софия
  • Мнения: 1 021
Важното е да се самоспойлваме. 🤪🤣

Довечера на синия съвет се очаква рев. Ясно е как ще бият червените - просто сините ще се издънят. 🤪



Разстроеният играч, ще е Лъвчето, заради простотията с "измамимите"Unamused
ама сценария би трябвало да е на арената, пред двете племена, вероятно преди битката.

А и Сития Лъв HeartHeart все пак вече е "предупреден" от Димо...Stuck Out Tongue Winking Eye
Това ме успокоява малко, поне няма да му дойде като гръм от ясно небе това с измамите....

На съвета други драми ще има мисля аз.... Thinking

Хахаххх.... дописвам се - тя Страницата вече официално тръгнала във ФБ ИВ  Grinning

Последна редакция: чт, 16 ное 2023, 19:35 от freespirit

# 1 419
  • Мнения: 19

Дума по дума от сценария😡

# 1 420
  • Мнения: 9 184
язък за Момчил, изнесе всички тежки битки на жълти и сини и накрая му намазва ските доктор Стилянова и айде ....у рИката..
а Рълев, не че е лош за победител..ама нали е с връзки в играта , от ония опосуми-Иван и Андрей- не съм ОК

# 1 421
  • При семейството си
  • Мнения: 6 587
Ковид, може ли да потвърдиш, Продукцията ли сготвя Момчил или малшанс, нещо извън контрола на Продукцията се случва на финала?

# 1 422
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1606240

Моля, модераторите да заключат тази тема!

Общи условия

Активация на акаунт