Спойлери от реалити предавания - тема 16

  • 173 079
  • 1 422
  •   1
Отговори
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Добре дошли в темата за спойлери от реалити предавания! Flowers Hibiscus
Тук е мястото, където може да се обсъжда всичко, което сме разбрали предварително за някое реалити предаване и то без да се крие текста.
Нека не се притесняваме да публикуваме и обсъждаме открито така наречените "спойлери".
Моля, ако имате някаква информация, да я публикувате тук в темата, а не на лични съобщения!

Стари теми:

Бъдете толерантни към различните мнения и нека добрия тон цари в темата! Flowers Hibiscus

# 1
  • Мнения: 346
Май са ходили по двойки днес до Рилския манастир. Мудева-Радев, Мишо с приятелката си, Дени и Рълев и един свободен електрон Ива 😄

# 2
  • България
  • Мнения: 1 205
Има ли спойлери за Фермата: кой стига до финалите, какво има в плика в осмата седмица?

# 3
  • Мнения: 6 184
Има ли спойлери за Фермата: кой стига до финалите, какво има в плика в осмата седмица?
Няма,защото не е толкова вълнуващо предаване ,като ИВ Joy  /шегувам се /.
Спойлери за Ф никой не пише.

# 4
  • Мнения: 145
Последни мнения за кои ще са участниците в топ 5?

# 5
  • Мнения: 6 184
Топ 5 -Иван ,Момчил ,Благо,Марто и Дунев

# 6
  • Мнения: 4 407
Аз искам братя Кръстеви в топ 10 (знам , че е почти невъзможно)

# 7
  • Мнения: 6 184
Относно кастинг битките  като гледам как са ги подкарали  ,значи др.седмица трябва да е Стратимир.Следва Зорница ,Жоро и накрая Алекса .

# 8
  • Мнения: 2 421
Да, заедно са Рълев и Денислава. Не знам, защо го крият така да се каже.

# 9
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Някаква информация за тази вечер? Старейшините ще загубят ли залога?

# 10
  • Мнения: 3 135
И аз се чудя къде се изгубихте 2 часа,пък то имало нова тема🙂.Днес би трябвало Джери да спечели.

# 11
  • Мнения: 222
Мерси за новата тема.

Така ни го набиват в очите това, че Мастагарков дразни хора от Старейшините, че като нищо може и да изгубят залога днес и да го пратят при комарите на реката.

# 12
  • Мнения: 6 184
Във фейса повечето пишат ,че Олимпиева печели и Мастагарков става Гладиатор .

# 13
  • Мнения: 4 355
Аз искам братя Кръстеви в топ 10 (знам , че е почти невъзможно)
Спойлерът (ако е верен), май вкарваше Радо в десятката.
На снимката, която имаме, има един мъж в Гладиаторите, който може да мине за Мастагарков или Мишо, но може и Калоян да си е.

# 14
  • Мнения: 2 421
Доста тъпо да изпратят Мастагарков при Гладиаторите, от ден едно е с тях, а накрая го пращат при другите.

Общи условия

Активация на акаунт