Спойлери от реалити предавания - тема 16

  • 173 083
  • 1 422
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 82


Една от любимите ми спойлер снимки - Крум е най-отдалечен от знамето на Гладиаторите: свит и наказан в ъгъла. Grinning

# 46
  • Мнения: 375
Спойлер за Фермата?
То вярно, че тази година е една идея по банална, но чак пък никакъв интерес?

# 47
  • Мнения: 2 423
Днес в подкаста му с Чакалов Жорката сякаш спомена, че той играе в деветата седмица, смятаха нещо, но накрая каза, че може би неговата игра ще е следващата събота.

Един приятел каза, че на тренировката му по плуване е бил с двама, които се подготвяли за ИВ - между дължините плуване правели лицеви опори, дигане на тежести и някакво малко пъзелче за финал 😁 . Обаче не знаеше дали за следващ сезон или само за кастингите се подготвят. Надявам се ако разбере да ми каже 😁

Кастингът за сезон 6 още не е започнал, затова със сигурност се готвят като начало за кастинг.

# 48
  • Мнения: 732
Здравейте в новата тема. Има ли и други снимки от бъдещето?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 567
Спойлер за Фермата?
То вярно, че тази година е една идея по банална, но чак пък никакъв интерес?

И аз искам да знам, обаче няма кой да каже за съжаление.

# 50
  • Мнения: 2 423
Гледах Фермата от сезон 5, но тази година не мога да си я причиня. От това, което чета рейтингът на Нова по време на Игрите удря в тавана и са занулили Фермата. Според мен няма интерес и затова няма спойлери.

# 51
  • Мнения: 1 711
Аз пък слушах или четох някъде, че рейтинга на Игрите тази година спада, особено осезаемо в средата на сезона и спрямо миналогодишния. А рейтинга на Фермата догонвал Игрите. Сега къде е истината не знам, но има и друго нещо. Тези рейтинги отчитат гледанията в реално време. Картината се изкривява, заради все по-масовото използване на интерактивна телевизия.

# 52
  • Мнения: 732
В последния Чакалкаст обсъждат доста подробно рейтинга на ИВ. Явно имат достъп до "числата". Падането им около сливането било обичайно, но този път било голямо (близо 10 пункта спрямо миналогодишния спад, ако правино съм чула, че слушах между други неща). Обясняват си го по различни начини.

# 53
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
От моя позната която работи в голяма рекламна агенция чух, че тази година рейтингът на ИВ е доста по-нисък, може би затова и ги върнаха пак 20h и изместиха сериала. И на мен вече взе да ми става леко досаден този формат иска ми се за догодина да измислят нещо друго по-интересно от ИВ 😊

# 54
  • Мнения: 1 890
Не очаквах Джерката да бие Олимпиева. Все пак в С2 не се представяше особено добре.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 758
Нямам спойлер, но се пренасям в новата тема.

# 56
  • Мнения: 452
А дали има и друг претендент, който да побеждава "звездата" в съботните битки?

# 57
  • Мнения: 1 419
Не очаквах Джерката да бие Олимпиева. Все пак в С2 не се представяше особено добре.
Така като гледах, Олимпиева беше "инструктирана" да загуби от "златното дете". Та тя беше по-добра във всеки един елемент, а иначе ходеше по арената, почиваше по два часа между отделните препятствия. Един от най-нагласените двубои беше за мен.

# 58
  • Мнения: 128
Здравейте. Влязох тук да видя дали има нещо за Фермата,но чета че Дени и някакъв били гаджета. Че тя не е ли с този от София ден и нощ Митака?

# 59
  • Мнения: 2 499
Здравейте. Влязох тук да видя дали има нещо за Фермата,но чета че Дени и някакъв били гаджета. Че тя не е ли с този от София ден и нощ Митака?
Ооо, това е стара история. 🤣 Последното, което четох, е, че го е зарязала и се е върнала при бившия си (но това са "жълтини", имайте го предвид). Сега явно на Рълев е скокнала. 🤪

Общи условия

Активация на акаунт