Спойлери от реалити предавания - тема 16

  • 173 081
  • 1 422
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 152
Сигурен спойлер за тази битка ?!

# 16
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Като гледам май няма но според мен Олимпиева печели, много е ухилена на синхроните 😊

# 17
  • Мнения: 3 152
От синхроните стана ясно Simple Smile

# 18
  • Мнения: 277
Сигурни ли сте, че е Олимпиева ще се изкефя Мастагарков да напусне тоя змиярник най-накрая.

# 19
  • Мнения: 2 423
Спойлерът изобщо не е верен, Джери спечели. Племето гласува Мартин да получи видео разговор със семейството си.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 409
И двете са супер зле. Мартинчо пак ще намаже.

# 21
  • Мнения: 3 152
А за другата седмица знаем ли как ще се развият нещата … май червените ще са абонати на реката ?!

# 22
  • Мнения: 213
Има ли спойлер за битката за територия в понеделник?

# 23
  • Мнения: 4 408
От това промо останах с впечатлението, че Мишо и Рълев са капитани и във вторник Мишо отпада на директна елиминация.
Ай сакън,  дано не съм го разчел правилно, защото

# 24
  • Мнения: 6 184
Къде имаше спойлер ,че Олимпиева печели?Аз например писах ,че от фейса съм прочела ,че тя печели?И тия от "Игри на волята " във фейса следят тук какво се пише.

# 25
  • Мнения: 3 152
От това промо останах с впечатлението, че Мишо и Рълев са капитани и във вторник Мишо отпада на директна елиминация.
Ай сакън,  дано не съм го разчел правилно, защото

Мишо не беше ли във финалната 10-ка ?!

# 26
  • Мнения: 277
Къде имаше спойлер ,че Олимпиева печели?Аз например писах ,че от фейса съм прочела ,че тя печели?И тия от "Игри на волята " във фейса следят тук какво се пише.
нормално затова изчезнаха някой информатори просто ни подметнаха че ни следят. Затова хората с истински спойлери да внимават.

# 27
  • Мнения: 1 122
Взели са ни за мезе във фейсбук Joy

Иначе аз спойлер нямам, но Рълев е капитан на червените, върнах си специално да проверя кой носи знамето, взели са им капитанството и Крум сигурно го е дал без драма, защото и те очакват елиминация.

# 28
  • Мнения: 4 355
От това промо останах с впечатлението, че Мишо и Рълев са капитани и във вторник Мишо отпада на директна елиминация.
Ай сакън,  дано не съм го разчел правилно, защото

И аз така го разчетох - и аз ще чупя телевизори!
Някъде се калкулираше, че трябва да има две “непланирани” отпадания - примерно една капитанска и една двойна елиминация. Ако не можеш да изправиш роднини едни срещу други, Мишо срещу Рълев е второто най-добро.

# 29
  • Мнения: 70
Иван Иванов дай да видим как така се е оказало, че това е профил на Руменчо, дай да видим и другите скрийншоти де. Нали имал и още един профил. Тамън стана интересно.

Общи условия

Активация на акаунт