НОЕМВРИйче сладко в мен бушува, че ще гушне мама скоро се вълнува!

  • 19 099
  • 318
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
При мен вчера беше така от 18ч до 24ч, направо беше откачила, даже днес като е по-спокойна се притеснявам 😀 Аз съм 37+3. Бебетата и те си имат моменти в които им е криво и аз вчера го отдавам на това, че сутринта бяхме на преглед. Забелязала съм, че не обича да се вози в колата и тогава е много активна. Може дне твоето бебче да му е нещо криво или нещо различно да си яла, правила и да не му е окей.

Колко са активни ваще бебчета? Аз съм 36+2, секцио на 31.10 (термин 13.11) иии е нещо страшно, няма мирясвяне като се почне едно ритане, въртене, ръгане .. все се чудя това дете добре ли е, нормално ли е да е чак толкова активно? Днес ит към 3 и половина на обяд до вега (7ч) не е спирала да ме ръга, няма ли да спи?

# 16
  • Мнения: 139
При мен не е така активно и го усещам няколо пъти на ден. Обаче вече минавам 37.гс средата и е нормално. Усещам като го размърдам и се обажда с някой ритник. Задъхано ми е , тежко, болезнено в кръста, като седя седнала или се завъртам в леглото. Направо е лудница. Днес напипах краче хахх беше се отбелязало отстрани на мен. Леко го избитах навътре,че бая опъваше. Още малко ..

# 17
  • Мнения: 2 826
Моето шило също е много активно, но все пак има и кротки периоди (през които пък аз се филмирам). Вечер, особено след десерт, положението е макарена. Първото ми дете и то беше шило в корема, и до сега 4 години е такова 😆

# 18
  • Мнения: 433
Тези скорпиончета не само сега няма да ни дават мира, а цял живот...
Аз също имам насрочена дата за секцио и се моля да я дочакам. Ще ходя да си раждам с гъбички, които тска и не можаха да се излекуват.
По повод по-големите деца - в къщи решихме, че баткото спира с яслата. Не е спирал да се разболява от 15.08. Това са два месеца, в които все нещо му се случва, пи 2 ангибиотика, беше на орбазон, вентолин, а сега е с конюктивид. Може би ако не ме беше държал постоянно под напрежение щях да съм родила вече, но сега стискам да си го видя здрав и тогава ще ходя да раждам. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 23
Колко са активни ваще бебчета? Аз съм 36+2, секцио на 31.10 (термин 13.11) иии е нещо страшно, няма мирясвяне като се почне едно ритане, въртене, ръгане .. все се чудя това дете добре ли е, нормално ли е да е чак толкова активно? Днес ит към 3 и половина на обяд до вега (7ч) не е спирала да ме ръга, няма ли да спи?

Аз съм 36 г.с. и бебо си е активен всеки ден. Шава зверски, но следобед и вечер.

# 20
  • Мнения: 287
Ориентирайте ме, моля 🍀 попринцип съм от тези, които купуват независимо от кое колко имат и съответно сега съм в голямо чудене… смятам да взема боди потник, с къс и с дълъг ръкав, като потника и късия ръкав да ги ползвам под ромпър, а дългия ръкав да съчетавам с ританки. Но! По колко броя от вид да взема 😄 3,5 или повече ? Не смятам да взимам някакви “жилетки”, защото попринцип вкъщи зимата е 27-29 градуса, но сега ще свикваме на 23 😄 и мисля, че с бодита и с ромпъри ще минем първия месец, а след това ще видя как вървят. Мисля също да вземем две спални чувалчета - едно по-тънко и едно по-плътно. Нощно време не мисля да ползвам одеяла… вие на какво мнение сте за чувалчетата и одеялата?

# 21
  • Мнения: 434
Ориентирайте ме, моля 🍀 попринцип съм от тези, които купуват независимо от кое колко имат и съответно сега съм в голямо чудене… смятам да взема боди потник, с къс и с дълъг ръкав, като потника и късия ръкав да ги ползвам под ромпър, а дългия ръкав да съчетавам с ританки. Но! По колко броя от вид да взема 😄 3,5 или повече ? Не смятам да взимам някакви “жилетки”, защото попринцип вкъщи зимата е 27-29 градуса, но сега ще свикваме на 23 😄 и мисля, че с бодита и с ромпъри ще минем първия месец, а след това ще видя как вървят. Мисля също да вземем две спални чувалчета - едно по-тънко и едно по-плътно. Нощно време не мисля да ползвам одеяла… вие на какво мнение сте за чувалчетата и одеялата?

За чувалчетата аз съм супер "за". Много са удобни за мен, и не се отвива бебето. Одеало ползвам в много краен случай, трябва да е голям студ...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 122
Момичета, с какво борите хемероиди? 😭😭😭 в края взех, че се докАрах до тях и е ужас. Боли, щипе като ходя по голяма нужда иначе не ги усещам.......
Четох за Хеморрлза мазане, че има по бърз ефект и е билков...та се чудя дали да не взема и да се мажа.

# 23
  • Мнения: 433
Относно чувалчетата - в началото бебетата не се отвиват, но чувалчето е страхотна покупка. Много лесно се кърми през нощта, но като се наака и цялото го разповиваш. Този път ще опитам да оставя храненето в 3ч още в болницата.
Вие на какво мнение сте за хранене на поискване или за хранене под час?
Angel baby  имат страхотни чувалчета и ако вече нямах със сигурност щях да заложа на тях. Моите са от пепко и са също доста удобни. С голямото ми момче памперса му пропускаше постоянно докато не стана повечко кг, за това съм се запасила с достатъчно чувалчета.

# 24
  • Мнения: 434
Момичета, с какво борите хемероиди? 😭😭😭 в края взех, че се докАрах до тях и е ужас. Боли, щипе като ходя по голяма нужда иначе не ги усещам.......
Четох за Хеморрлза мазане, че има по бърз ефект и е билков...та се чудя дали да не взема и да се мажа.

Прокто гливенол, студен компрес (лед увит в кърпа), миене със студена вода, докато се прибере. Аз в момента си влача един, от раждането, в началото болеше, сега и сърби 😅.

Относно чувалчетата - в началото бебетата не се отвиват, но чувалчето е страхотна покупка. Много лесно се кърми през нощта, но като се наака и цялото го разповиваш. Този път ще опитам да оставя храненето в 3ч още в болницата.
Вие на какво мнение сте за хранене на поискване или за хранене под час?
Angel baby  имат страхотни чувалчета и ако вече нямах със сигурност щях да заложа на тях. Моите са от пепко и са също доста удобни. С голямото ми момче памперса му пропускаше постоянно докато не стана повечко кг, за това съм се запасила с достатъчно чувалчета.

Да, признавам и аз, че това е минуса на чувалчето.
Аз съм "за" хранене на поискване. Но ще видим вкъщи как и дали ще се справим с това начинание.
Ох, момичета, уча се и си припомням всичко от начало. С почистването на дупето ми е много странно, свикнала съм до сега на момичешко дупе и сега са вечните момчешки теми наред. Отделно се тревожа като се приберем как ще се преборя със закостенялото мислене на "старшите".

# 25
  • Мнения: 287
Закостенялото мислене относно кое, че ми стана странно какви са разногласията? 😄

Аз пък по-скоро смятам да опитам да се храним под час. Скоро близка на моя приятелка роди и ми разказва как бебока е “постоянно на цицата”… еее, нещо като скачени съдове не ни виждам 😄

Момичета, с какво борите хемероиди? 😭😭😭 в края взех, че се докАрах до тях и е ужас. Боли, щипе като ходя по голяма нужда иначе не ги усещам.......
Четох за Хеморрлза мазане, че има по бърз ефект и е билков...та се чудя дали да не взема и да се мажа.

Прокто гливенол, студен компрес (лед увит в кърпа), миене със студена вода, докато се прибере. Аз в момента си влача един, от раждането, в началото болеше, сега и сърби 😅.

Относно чувалчетата - в началото бебетата не се отвиват, но чувалчето е страхотна покупка. Много лесно се кърми през нощта, но като се наака и цялото го разповиваш. Този път ще опитам да оставя храненето в 3ч още в болницата.
Вие на какво мнение сте за хранене на поискване или за хранене под час?
Angel baby  имат страхотни чувалчета и ако вече нямах със сигурност щях да заложа на тях. Моите са от пепко и са също доста удобни. С голямото ми момче памперса му пропускаше постоянно докато не стана повечко кг, за това съм се запасила с достатъчно чувалчета.

Да, признавам и аз, че това е минуса на чувалчето.
Аз съм "за" хранене на поискване. Но ще видим вкъщи как и дали ще се справим с това начинание.
Ох, момичета, уча се и си припомням всичко от начало. С почистването на дупето ми е много странно, свикнала съм до сега на момичешко дупе и сега са вечните момчешки теми наред. Отделно се тревожа като се приберем как ще се преборя със закостенялото мислене на "старшите".

# 26
  • софия
  • Мнения: 107
Хаха, аз съм с мъжко първо и се чудя какво ще правя женските части :д
Как трябва да внимавям посоката на миене, а у, с мъжкото все тая :д само вече като поотрасне дърпаш кожата докъдето може и измиваш. Толкова  Simple Smile а за "забелването" мнения 1000 .. ние ви хо зяведохме на детски уролог и той супер спокойно и деликатно каса какво да правим. Така без дърпане, болка, рев и тн решихме този проблем Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 4 122
Момичета, с какво борите хемероиди? 😭😭😭 в края взех, че се докАрах до тях и е ужас. Боли, щипе като ходя по голяма нужда иначе не ги усещам.......
Четох за Хеморрлза мазане, че има по бърз ефект и е билков...та се чудя дали да не взема и да се мажа.

Прокто гливенол, студен компрес (лед увит в кърпа), миене със студена вода, докато се прибере. Аз в момента си влача един, от раждането, в началото болеше, сега и сърби 😅.

Относно чувалчетата - в началото бебетата не се отвиват, но чувалчето е страхотна покупка. Много лесно се кърми през нощта, но като се наака и цялото го разповиваш. Този път ще опитам да оставя храненето в 3ч още в болницата.
Вие на какво мнение сте за хранене на поискване или за хранене под час?
Angel baby  имат страхотни чувалчета и ако вече нямах със сигурност щях да заложа на тях. Моите са от пепко и са също доста удобни. С голямото ми момче памперса му пропускаше постоянно докато не стана повечко кг, за това съм се запасила с достатъчно чувалчета.

Да, признавам и аз, че това е минуса на чувалчето.
Аз съм "за" хранене на поискване. Но ще видим вкъщи как и дали ще се справим с това начинание.
Ох, момичета, уча се и си припомням всичко от начало. С почистването на дупето ми е много странно, свикнала съм до сега на момичешко дупе и сега са вечните момчешки теми наред. Отделно се тревожа като се приберем как ще се преборя със закостенялото мислене на "старшите".

Мерси, Пете. Ще ги пробвам тези неща още днес малко по късно.

Аз също съм за хранене на поискване. Охх и мен ме чака свикване с преобличане, миене и т.н. на момче. Ще ми е някакъв тотален шок след 2 момичета.
Грам не им се връзвай и не ги слушай. Ти най добре си усещаш нещата.

# 28
  • Мнения: 287
На какви залъгалки сте се спрели? Колебая се между нук и авент ?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 122
На какви залъгалки сте се спрели? Колебая се между нук и авент ?

За малкия съм се спряла на Lovi. С малката след неуспех с Нук, Авент, минахме на Lovi и не ги остави до последно.Харесват ми, че се водят уж такива където не оказват влияние на сукателния рефлекс и са по 2 в опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт