Коремчето едрее, мама хубавее (тема 5/Януари 2024г.)

  • 25 700
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 741
И на Никол бейби кошарките са много хубави...аз щях от там да купувам,но ще ми дадат кошарка...даже ме чакат да приключим с ремонта и да идем да я вземем...и матраче хубаво си има кокос...понеделник ще ми пристигне и скрина...възползвахме се от черния петък и поръчахме всички Ел уреди за новия дом...остана някой да изчисти и да започнат да се пренасят кашоните и торбите с багажи,които съм натрупала...направо не ми се мисли как ще се справя с нареждането на всички ...от кухня до спалня...а искам аз да си ги реда да знам кое къде е ...всичко от а до я...и моята пратка от Хиполенд дойде разделена на 5 отделни пратки...

# 751
  • Мнения: 173
Привет,
Колко често усещате да хълцат бебоците? От няколко дни я усещам по 2 пъти на ден и се чудех дали е нормално. 😅 Също как сте със спането ? Будя се през 3 часа от болки в таза.. Sad На последния преглед докторът каза, че няма нищо притеснително и щом само там ме боли съм даже късметлийка. 😁 Има ли и други с подобни неволи ?

# 752
  • Мнения: 4 246
Как усещаш, че хълца? Аз не знам какво е усещането.
Събуждам се и аз посред нощите, много кофти.
Относно болките, от вътрешната страна на краката/бедрата така ме боли, като мускулна треска, отначало беше само десния крак. Сигурно вече от тежестта на бебето и натежава още на кокалите. Дясната плешка пък не е спирала да ме боли от не знам колко време.
Общо взето не си сама. 🤣

# 753
  • Мнения: 144
Почти всеки ден хълца моето бебе. Усеща се като ритмично много леко подскачане в корема през едни и същи интервали. С когото съм си говорила, всички казват, че е нормално да хълца в корема.

# 754
  • Мнения: 173
Как усещаш, че хълца? Аз не знам какво е усещането.
Събуждам се и аз посред нощите, много кофти.
Относно болките, от вътрешната страна на краката/бедрата така ме боли, като мускулна треска, отначало беше само десния крак. Сигурно вече от тежестта на бебето и натежава още на кокалите. Дясната плешка пък не е спирала да ме боли от не знам колко време.
Общо взето не си сама. 🤣

Усеща се като туптене на равни интервали на едно и също място. 😁

# 755
  • Мнения: 596
Момичета, позволих си да направя нова тема, понеже Боби е доста ангажирана. Прощавайте, че е само копи пейст на тази, но не съм го правила до сега и през телефона ми е доста сложно

# 756
  • Мнения: 22
Здравейте, записах се при вас да следя болежки, щастие и неволи, но все не стигах да се представя. Казвам се Цвети, на 28г., родом от Монтана, живея от 100 години в София и очаквам второ детенце, голям мъж, като терминът ми е 16.01. Имам малка принцеса на 2г. и половина, родена секцио по медицински причини, та и господинът ще трябва да е така. Онзи ден бях на рутинен преглед в 31+3, върви седмица напред, а в понеделник съм на последна фетална морфология при д-р Галева да видим дали всичко е наред и какво ще изкара нейния апарат за размерите. Уж всичко си е наред, но имам доста контракции, малко по-силнички напоследък и следящата ме "заплаши", че ако не си почивам повече и не съм по-чил, ще си ме взима в Шейново за 3-4 дни на вливки магнезий. С нов апартамент в ремонт, щъкащо дете... Не ми се отдава много шанс за почивка, ама не ми се лежи и в болница 😅 Та, това е накратко за мен.
Иначе, от черния петък накупихме почти всичко за апартамента - 2 климатика, фурна,  съдомиялна, хладилник, плот с котлони за вграждане... Аз налазих един смарт часовник, че голям зор ми беше да имам, а детето налази нова кухня ( в озон зелената на Наре даже я намалиха на 129 от 149, просто не се сдържах, въпреки че вкъщи е с лидълската и всеки ден ми готви). Също й взехме по-голяма дъска за рисуване, че е ентусиаст и таблет (без да ме убивате, умишлено е малък и ще е споделено ползване за мен и нея). За малкия взех един пакет памперси, гнездо с одеалце и безполезни възглавнички, но такъв беше комплекта😅 Похарчихме доста малко пари, бяхме се подготвили психически за някаква главоломна сума, ама то взе, че ни върза 🥳 Ами, това е от мен засега Simple Smile

# 757

Общи условия

Активация на акаунт