Коремчето едрее, мама хубавее (тема 5/Януари 2024г.)

  • 26 104
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 106
Относно раждането- за момента ще раждам във Вита,  първия път - пак там бях.
И аз чакам втората си поръчка от Рая -направих я в неделя,  първата дойде много бързо.

И на мен би ми било интересно да чуя малко повече за раждането там Simple Smile)

# 706
  • София
  • Мнения: 127
Момичета,  първия път беше много отдавна- преди 13 години Simple Smile Бях в база 1, не мога да дам актуална информация,  но тогава останах доволна.

# 707
  • София
  • Мнения: 98
Аз направих поръчка от Рая Тойс на 10.11 и са ми разделили пакетите. Вчера получих един и днес останалото. Но на следващия ден направих нова с дребни неща и все още нямам никакво известие за нея.

# 708
  • Мнения: 478
Аз за сега мисля да раждам в св. Лазар. Не се следя там по принцип, но се запознах с екипа и ще им нося скоро изследванията през бременността.

# 709
  • Мнения: 1 197
При мен поръчката от Хиполенд вече е в офис на спиди от вчера. Виж от Комсед нямам и аз ни вест, ни кост.

В Дундьо дебнех няма ли да има намаление, че там има продукти на Тути Бамбини, а ни дадоха тяхно некст ту ми легло. Но пък им писах дали ще зареждат колелца за леглото, защото се продават отделно и ме изненадаха много приятно, че имат и даже ми ги пратиха вече по еконт.

# 710
  • Мнения: 345
Аз за сега мисля да раждам в св. Лазар. Не се следя там по принцип, но се запознах с екипа и ще им нося скоро изследванията през бременността.
И аз ще съм там, с Олга. Ти с кого си избрала?

# 711
  • София
  • Мнения: 853
Днес ми звъняха от Вис Виталис. Много ме “зарадваха”. Кошарата на детето имали само мостри и ме приканиха да отида в магазина да погледна, което ме навява на мисълта, че има нещо. Отделно като се сглоби няколко пъти ще е за кофата. Накрая ще пратя таткото да купи някаква докато съм в родилното. Една седмица им трябваше за тази информация… повече от тях, нищо.

# 712
  • Мнения: 120
Момичета вие как сте с контракциите? В края на 33та съм, пия си магнерота и но шпа, но като че ли се проявяват често при мен. Бебето е доста активно, някой път два часа не се спира и ме шашка. Като че ли имам чувството, че моето барбаронче няма да си дочака термина въобще.

# 713
  • Мнения: 1 778

Не си спомням кой беше препоръчал това устройство за бял шум...днес си го получих и е супер...малко,компактно и има опция да се включва при бебешки рев...отделно дойде с две години гаранция...направо ме очарова
Pukii за контракций и аз щях да питам...не съм сигурна получавам ли или не...ама както си лежа и яко ме свива корема с болка както когато ти се ходи по голяма нужда...но не усещам втвърдяване или нещо друго...и като стане отпуска...от няколко дни имам тежест ниско долу ..като вървя ме опъва,като лежа пак усещам дискомфорт...не е силна болка,но я има,като се завъртам е ужас...дали защото бебка е много ниско долу...иначе и при мен е супер активна...

# 714
  • Мнения: 478
Аз за сега мисля да раждам в св. Лазар. Не се следя там по принцип, но се запознах с екипа и ще им нося скоро изследванията през бременността.
И аз ще съм там, с Олга. Ти с кого си избрала?
И аз с Олга. Hug

Наде, аз препоръчах машинката, наистина е супер.
Контракции нямам аз, обаче ми тежи много вечер. Правя разни упражнения за обръщане на бебето, ще видя в края на месеца дали са проработили.
А как се изкарва бебе навън през зимата в коша за новородено? В някакво чувалче ли, завито, може ли примерни такива, че не ми е ясно и забравих да питам в магазина?

# 715
  • Мнения: 176
И аз си пия магнезия и тук от два дни имам болки долу ниско и отстрани по корема.

Бебе е мнгоо активен, изобщо не се спира 🙈

Наде, от къде я поръча машинката? Изглежда много сладко с тази форма ❤

# 716
  • Мнения: 211

Не си спомням кой беше препоръчал това устройство за бял шум...днес си го получих и е супер...малко,компактно и има опция да се включва при бебешки рев...отделно дойде с две години гаранция...направо ме очарова
Pukii за контракций и аз щях да питам...не съм сигурна получавам ли или не...ама както си лежа и яко ме свива корема с болка както когато ти се ходи по голяма нужда...но не усещам втвърдяване или нещо друго...и като стане отпуска...от няколко дни имам тежест ниско долу ..като вървя ме опъва,като лежа пак усещам дискомфорт...не е силна болка,но я има,като се завъртам е ужас...дали защото бебка е много ниско долу...иначе и при мен е супер активна...

Аз те съветвам да се обадиш на АГ-то си и да му кажеш оплакванията си

# 717
  • Мнения: 483
Момичета вие как сте с контракциите? В края на 33та съм, пия си магнерота и но шпа, но като че ли се проявяват често при мен. Бебето е доста активно, някой път два часа не се спира и ме шашка. Като че ли имам чувството, че моето барбаронче няма да си дочака термина въобще.

Не е гаранция,че няма да дочака термина.С първата ми бременност бях с постоянни контракции от 4 месец и преносих.Сега също съм с контракции от началото,дано и този път устискаме.

# 718
  • Мнения: 1 778
upincloudnine да вярно че ти я препоръча и аз я търсих и неможах да я намеря и линк ми даде...аз взех от h&m космонавт ,но е тип чувалче от 0-6 месеца се води...имаше само един вариант изчистено бяло става и за момче и за момиче...мисля с него в количката и със завивка...поръчах от Айко сет за количка 6 части на Кика но много е сладък бежов има си протектор всичко...иначе видях,че има и термочувалчета за количка,но за сега ще се въздържа мисля,че с космонавта ще е добре..
Диде от тук
https://mamapro.bg/produkt-kategoriya/%d0%b7%d0%b0-%d0%bc%d0%b0% … 0%b5%d1%82%d0%be/

# 719
  • Мнения: 306
Хора мина и последната фетална морфология , всичко е супер …. След две седмици да спирам акарда , аз приемам по 150 , моето момченце също много шава заело е позиция , главично предлежание . Питах за желязото тъй като др Иванова хематоложката ми беше изписала форум и билкова кръв , де Стратиева като видя изследванията каза че няма нужда от толкова много желязо хемоглобина ми е 122 , а феритин и желязо на долна граница , много странно , едни казват пии други недей толкова ….. знам ли и аз кой да слушам ….

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт