Отговори
# 30
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Да не са преместили ИВ от 20, а "Алея"-та от 22ч.?

Ехе... сега видях, че точно това са направили.
Хм.... че тогава "Алея на славата" какъв рейтинг ще има...
Важно е ИВ да има рейтинг, другото не е важно. Sunglasses

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 802
Нормално е Нова да препишат. То това им е основния спорт Simple Smile

# 32
  • Мнения: 7 197
Алея-та и без това кой знае какъв рейтинг нямаше да направи. Много слаб сериал.
На мен ми е много удобно, че ИВ ги преместиха от 20ч. Идваше ми много късно иначе.

# 33
  • София
  • Мнения: 27 181
Какво мислиш за снощното фиаско в ИВ?

Еманация на целия сезон, който върви към пълен провал за съжаление... Но защо за съжаление всъщност? Сами си го правят и просто в момента сърбат това, което сами си надробиха с куп неадекватни решения през годините.
Никой не им отрича рейтинга и феноменалния успех с този формат, но така и не получиха истинското признание на драгия зрител.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 142
Рейтингът и феноменалният успех не са ли признанието на зрителя?
Аз не намирам настоящия сезон за провал, не знам защо сте го нарочили за провален. В интерес на истината, откакто не чета темата и гледам с ненатоварена с очаквания/ конспирации/ теории глава ми е много по- добре.

# 35
  • Мнения: 469
Еманация на целия сезон, който върви към пълен провал за съжаление... Но защо за съжаление всъщност? Сами си го правят и просто в момента сърбат това, което сами си надробиха с куп неадекватни решения през годините.
Никой не им отрича рейтинга и феноменалния успех с този формат, но така и не получиха истинското признание на драгия зрител.
Уви не им е нужно признанието на зрителя, надали го търсят и искат, това е тъжното в случая.
Докато има рейтинг продукцията не я интересува какво казва зрителя, а дори усещам, че понякога нарочно дразнят, защото знаят, че така ще се говори за предаването повече.

Омъгьосан кръг

# 36
  • София
  • Мнения: 27 181
Рейтингът и феноменалният успех не са ли признанието на зрителя?
Аз не намирам настоящия сезон за провал, не знам защо сте го нарочили за провален. В интерес на истината, откакто не чета темата и гледам с ненатоварена с очаквания/ конспирации/ теории глава ми е много по- добре.

Не.
Има много тъпи филми, които имат голям касов успех, това не ги прави добри, а успешни.
Има голяма разлика.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 142
Това не е филм, а риалити все пак. То не се развива за 2ч и ако зрителят не го харесва, просто спира да го гледа. Трудно ми е да си представя, че някой ще стои пред тв да гледа нещо, което не иска. А рейтингът показва, че ИВ е гледано.

# 38
  • София
  • Мнения: 27 181
Това никой-никога не го е оспорвал.
Въпреки че този сезон няма ръст. За първи път кривата спря растежа си нагоре, което си беше тенденция от сезон 1 нататък.

Последна редакция: ср, 11 окт 2023, 18:31 от Diavolo

# 39
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Някой гледа ли “Алея на славата“? При мен върви като фон, но досега нямам пропуснат епизод и противно на очакванията ми като че ли става за гледане.

# 40
  • Мнения: 1 890
Някой гледа ли “Алея на славата“? При мен върви като фон, но досега нямам пропуснат епизод и противно на очакванията ми като че ли става за гледане.

Аз. Гледам го Онлайн, защото мога да прескача определени сцени, че има неща, които не са ми интересни. Но е добър.

# 41
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Да, и на мен ми допадна, не е натоварващ.
Не ме държи в напрежение, има нелепи сцени, но пък и по-нелепи сме гледали.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 773
Не бих го характеризирал като "спам", ама няма къде другаде;
след ИВ "отидох" да почивам в научно-популарните канали с филм за митичните чудовища по World.
Оксфордска професорка нарече романите "Капитан Немо" и "Морски труженици" (Юго) - "романи на ужаса"! Чудя се дали трябва да се чудя накъде върви светът...

За "Алеята" - и у дома го гледаме (преди да сменят времето - съвсем редовно, сега от Нета). Аз специално, гледам БГ филми и сериали като родолюбец-културен мазохист. Не върви лошо, но защо непременно трябва мафия/кримиконтингента/мутрите да ги има във всяко съвременно повествование? А и рекламиран като "първият кулинарен сериал" показва най-малко кулинария. Чакаме с нетърпение 2-то Дяволско гърло.

# 43
  • Мнения: 1 890
Да, и на мен ми допадна, не е натоварващ.
Не ме държи в напрежение, има нелепи сцени, но пък и по-нелепи сме гледали.

На мен не ми харесва как си играе ролята Боршош. Можеше да е някоя друга актриса, която да даде дълбочина на образа на Али. Образът на Милен е добре изигран.
Има много нови млади попълнения, които играят много добре. Деян Донков е просто супер в ролята си на лошият топ готвач.

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Темата е спамочат, тъй че не се притеснявай за спама.
Пиши каквото ти е на сърце за всичко, свързано с ТВ, кино и т.н.
А, и ти препоръчвам “Клетката“. По-добър е от “Алея на славата“, ама също е тежък.
Реалността, какво да се прави......

Аз Донков не го харесвам, но тук добре се справя.
А Свежен ми е един от любимите БГ актьори.

Общи условия

Активация на акаунт