Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Благодаря за темата!

На мен също ми липсва детско предаване. Така ще се ангажират училища, отбори и т.н.

# 16
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051

На мен лично ми се гледа нещо от сорта Форд Бояр,кратки изпитания по отбори,не тормоз и глад както в Сървайвър и Игрите.Не помня имаше ли българска версия на Amazing Race,много го харесвах,състезаваха се двойки пътувайки из различни дестинации.Знам че бюджета,ще е голям,но и за България из градовете може да се направи в крайна сметка.
О, да Amazing Race беше наистина много интересен формат, но абсолютно невъзможен да се приложи по нашите ширини.
Слави Трифонов преди време прави някакво бледо копие на Amazing Race, казваше се Бягство към победата https://www.slavishow.com/%D0%B1%D1%8F%D0%B3%D1%81%D1%82%D0%B2%D … 0%B0%D1%82%D0%B0/. Но докато в истинския формат двойките пътуваха на различни континенти за да си изпълнят задачите, то нашите герои май най- далече до Кавала стигнаха Grinning Именно от този формат започна "звездната" кариера на Черната Златка.

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 09:13 от ~ Dee_Dee ~

# 17
  • Мнения: 1 891
Загледах "Алея на славата". Като цяло много ми харесва като замисъл и като сценарии...НО актьорската на някой от актьорите ме трови много и ме кара да не го глеам. Например Радина Боршош направо ми боде очите. Много слабо представяне, а е главно действащо лице.
Историята много ми харесва.
Та ще го гледам онлаин по диагонал и ще махам кофти сцените. Иначе го препоръчвам. Яка е много историята.

# 18
  • Мнения: 351
И аз благодаря за новата тема и страхотното оформление.

Бих гледала Вип Брадър отново, стига да е с интересни личности.
Яд ме е, че не направиха пак Маскирания певец. Много се вълнувах да разгадавам кой е зад маската Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7 197
Аз също бих искала да направят нов Биг/Вип Брадър. Липсва ми, беше интересен формат, следях го редовно. Ако се излъчват паралелно с Ергенът, последния ще го гледам на запис.

Някой спомена и Х Фактор. Много го харесвах, но в първия сезон. Журито тогава беше топ. После го подхвана Халваджиян и нещо магията се загуби.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 142
На мен ми липсва танцувален формат като Мислят си, че могат да танцуват. Амейзинг рейс също ми е любим.

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За пореден път се убеждавам как на нищо, произлязло от родната ни т.нар. "журналистика" не трябва да се вярва. Преди време бях постнала тук, че Ралица Паскалева чака близнаци. Е, извинявам се, не било вярно.
Родила е. Момче. Едно.
Да им е честита повторната голяма радост! Да расте здрав и щастлив, да е обграден с много любов мъникът!
https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/15747014

Последна редакция: пт, 06 окт 2023, 07:18 от DamaPika

# 22
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 469
Аз бих гледала отново ,,Сървайвър"(но не в последния излъчван по нашата тв вариант),френското ,,Форт Боайяр",в което отборите преодоляваха различни препятствия в постройката,имаше логически задачи и отговорите им помагаха да се решат и физическите задачи,имаше и едно руско състезание с въпроси от различни области на познанието,,Какво,къде, кога " с няколко отбора вкл. и ,,Клуб на знаещите ",които отговаряха при някои въпроси с повишена трудност.,,Къртицата" също беше интересно предаване.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 10:28 от rududu

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
,,Ергенът,, не го харесвам и никога не съм го гледала!
,,Биг Брадър,, харесвам и бих хо гледала с удоволствие!
,,Форт Бояр,, ,,Без страх,, ,,Къртицата,,също много харесвам и ще се радвам да се завърнат на екран!

Сега гледам само ,,Игри на волята,,

# 24
  • София
  • Мнения: 27 181
Игри на волята все повече и повече ми олеква с напредването на сезона. Дотук по-скоро слаба първа фаза. Само хуморът на Гатьо ги спасява и някои фоклорни вечни лафа, като 'добро утро млади и усмихнати/слънчеви хора' спасяват сезона.
Не мога да преглътна елиминирането на Цецо по такъв начин. Това ще остане като вечно черно петно.
И жалко, че имат толкова много отлично подготвени млади момчета, като не им използват както трябва потенциала за сметка на евтини провокации и еквилибристики.

Фермата тръгна слабо, но продължава да се издига и да става все по-интересно и по-интересно.
И там има един доста колоритен образ, малко тип Бай Ганьо, ама там всичко е много по-истинско и естествено.

# 25
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Какво мислиш за снощното фиаско в ИВ?

# 26
  • Мнения: 2 499
"Скритата" елиминационна капитанска битка я направиха явна.
Спасиха (отново) покерджията. (Тез краставици и протеинови блокчета можеха да ги извадят когато си решат.)
Редуцираха Амазонките.

Благодаря за темата, Дяволче!

# 27
  • София
  • Мнения: 27 181
Рейтингите за периода 25 септември – 1 октомври
ИВ е на същото ниво със съвсем лек, козметичен регрес.
Фермата расте много, но да видим дали ще се задържи, защото нали си смениха часовия пояс.
 
Нивата от миналата година и вече се забелязва устойчива тенденция, като от около месец насам нивата са стабилни и идентични. Това са данните за цялата ТВ аудитория над 4 години, като същата закономерност се забелязва и при групата зрители 18-49 години, но при тях средните рейтинги са под миналогодишните, макар и на идентични нива в последните четири седмици.
 

 
Голямата новина на седмицата е сериозната промяна в програмната схема, която прави bTV, премествайки турския сериал от най-гледаното време след новините в по-късен вечерен час. Това веднага сваля чувствително рейтинга на сериала и макар той да остава в класацията с топ предавания, слиза чак на 12-то място след много дълъг период – не месеци, а години, в които неизменно стоеше в челната тройка или петица. На мястото на сериала bTV излъчва ''Фермата'' и това веднага личи по промяната в рейтингите на риалити формата, който се качва на четвърто място в класацията.
 
btw: По тази логика сега и на ИВ ще се качи рейтинга с няколко пункта, защото за пореден път НОВА преписаха от bTV... ''Големци''

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да не са преместили ИВ от 20, а "Алея"-та от 22ч.?

Ехе... сега видях, че точно това са направили.
Хм.... че тогава "Алея на славата" какъв рейтинг ще има...

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 19:54 от DamaPika

# 29
  • Мнения: 4 409
Да не са преместили ИВ от 20, а "Алея"-та от 22ч.?
Да

Общи условия

Активация на акаунт