Термин юни 2024

  • 23 766
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен Simple Smile)) вчера видях двете чертички Simple Smile)) според приложенията съм 5-та г.с. Още не съм ходила на преглед. Искате ли да си разменим фб/вайбър и да бременеем заедно, обменяйки опит и съвети Purple Heart

# 31
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте и от мен Simple Smile)) вчера видях двете чертички Simple Smile)) според приложенията съм 5-та г.с. Още не съм ходила на преглед. Искате ли да си разменим фб/вайбър и да бременеем заедно, обменяйки опит и съвети Purple Heart
Аз съм ЗА фейсбук или вайбър Simple Smile Даже и за 2те заедно 😂
LucyFord ,аз ще се следя при доктор Папукчиев в 25 ДКЦ ,ако разбира се бременността не е по-специфична . Предната бременност следих при него и бях много доволна .

# 32
  • Мнения: 12
Привет и от мен, юнска банда!

Запис с очакване на номер 3, по калкулатор 13-14 юни. Днес видях двете чертички и въпреки, че знаех на 100% че съм бременна понеже цикъла ми е ултра точен, се зарадвах много Heart Планирах да ходя директно за сърчице, но заради предишните цезарови, трябва да видим къде точно се е прикрепило ембриончето.  Засега пия Абофолик Мета само. Вероятно ще включа и Билкова кръв в някакъв момент.
Присъединявам се към отбора на пъпчивите, при мен избиха първо на гърба, а никога не съм имала там Grinning Иначе се чувствам супер, вечер леко ми се повдига, но е пренебрежимо. С първата бременност не съм повръщала, с втората само веднъж. Дано и този път да е така.

Не съм спирала кафето досега, но четох разни неща, че носело риск от преждевремнно раждане. Някой с някакво инфо по темата?

Ще се радвам да споделите намеренията си при кой ще се следите ( за гр.София).

Леко и безпроблемно на всички Flowers Blossom

Не трябва да се прекалява с кофеина просто Simple Smile Аз започнах да пия матча, уж по-добре действа, а и някак повече ми харесва в момента. 😅

И аз съм се поопъпчила по лицето, ужас е направо, с какво ли не се мажа. 😁

Аз съм "за" фейсбук група, предната бременност имахме много хубава малка и скрита от всички групичка, беше някак много задушевна. Големи групи с много хора не толерирам аз 😅 Да сме си ние си и да е тайничко 🙈😁

# 33
  • Мнения: 64
Момичета и аз съм за вайбър чат общ или в месинджъра. Каквото решите, моля да ме включите. Ще е много приятно да коментирам с други бременеещи 😄. Аз още го пазя в тайна и побърках мъжо всеки ден ,по цял ден само на тази тема му говоря. 😅

# 34
  • Мнения: 13
И аз съм същата с моя Joy и ние едвам св сдържаме да кажем на всички Hug
Щом има желаещи ще направя групичка Heartbeat
Напишете си номерата ( на лично ако искате ) за групичка във вайбър Heart Eyes
Направих и група във фб - който желае ще му изпратя линк понеже я направих private 😅 за който все още не е споделил с никого ❤

Момичета и аз съм за вайбър чат общ или в месинджъра. Каквото решите, моля да ме включите. Ще е много приятно да коментирам с други бременеещи 😄. Аз още го пазя в тайна и побърках мъжо всеки ден ,по цял ден само на тази тема му говоря. 😅

Последна редакция: пн, 09 окт 2023, 20:33 от VasilevaХП

# 35
  • Мнения: 12
И аз съм същата с моя Joy и ние едвам св сдържаме да кажем на всички Hug
Щом има желаещи ще направя групичка Heartbeat
Напишете си номерата ( на лично ако искате ) за групичка във вайбър Heart Eyes
Направих и група във фб - който желае ще му изпратя линк понеже я направих private 😅 за който все още не е споделил с никого ❤

Момичета и аз съм за вайбър чат общ или в месинджъра. Каквото решите, моля да ме включите. Ще е много приятно да коментирам с други бременеещи 😄. Аз още го пазя в тайна и побърках мъжо всеки ден ,по цял ден само на тази тема му говоря. 😅

Аз искам линк, моля Simple Smile Препоръчвам да е скрита, за да не излиза на хората в търсачката, за да можем да си опазим тайната до последна възможност 🙈😁

# 36
  • Мнения: 25
Хайде и аз запис тук.Трето детенце ще ни е и този път хванах бременността още по-рано от предишните пъти,но до сега ви хвърлях само по едно око докато изчакам закъснение.

На първи преглед ще ходя чак към 8г.с. направо за сърчице.🙏

Относно групата във фейсбук, моето мнение,че е лееееко рано, но пък скоро и аз ще се включа там. Имам спомен,че преди изписвахме  тук поне една цяла тема, събирахме се доста момичета и горе долу след първите прегледи за сърчице си създадохме и фейсбук-група.

Пожелавам лека бременност на всички 🙏

# 37
  • Мнения: 40
Днес звънях на гинеколога ми , имам час за 30.10. И тъй като на мен ми се струва безумно далеко , реших да отида и при друг , само да погледне. 😀
Та видяхме сакчето , засега това.
Казах , че имам леки болки ниско долу отвреме навреме , както като преди цикъл , каза повече почивка , без вдигане на тежко и ми изписа дуфастон и витамини елевит.
Иначе при мен всичко е точно засега , като изключим тази болка ниско долу , малко ми се гади и то само вечер + 2 пъпчици , но нищо фрапантно.

# 38
  • Мнения: 146
Привет и от мен!
След година опити вчера видях двете черти, днес вече и кръвния потвърди. 🍀
В петък мисля пак да пусна ЧХГ и прогестерон и ще запиша час за по-следващата седмица за преглед!

# 39
  • Мнения: 92
Здравейте:blush: . След мисед в 12 г.с. миналата година и аз вече мога да се похваля с две чертички Blush . Притеснявам се малко,защото на 09.10 пуснах чхг и беше 39,98 и на 11.10 беше станало 132,но пак ми се струват ниски стойностите. Последна менструация на 05.09. Относно групата във фейсбук .. и аз искам линк Flowers Hibiscus

# 40
  • Мнения: 267
Привет и от мен! Днес видях двете чертички. Имам момченце на 4г. Термин вероятно 17 юни. Бих искала също да се включа в юношата група. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен! Последна менструация на 13.09. На 11.10 видях 2 чертички, след това си пуснах кръвен с резултат чхг - 125. Днес ще си пусна още един кръвен, за да видя как върви. Първа бременност ми е (изключително много чакана и желана) и със съпруга ми много се вълнуваме. Не сме казали на никого още и се надяваме всичко да е наред.

Терминът ми по изчисления в едното приложение е 13-ти юни, а в другото на 19-ти. Не знам кое е вярно. Предполагам ще разбера, когато отида на преглед, но това ще стане чак към края на този месец или началото на другия. Личната ми каза, че преди това нищо няма да се види.

Бихте ли ме включили и мен във фейсбук групата, която сте създали и ако има вайбър група също?

Успех желая на всички ни и безпроблемна бременност!

# 42
  • Мнения: 9
Здравейте, мамчета. Записвам се и аз към вас, след миссед през февруари. Може ли да ме добавите към вашата група

# 43
  • Мнения: 25
Добре дошли на новите попълнения 🙂

Тъкмо си мислех,че много бавно се движи темата,да не се изнесохте всички във фейсбук и там да върви комуникацията? 😄

Има ли и други като мен,решили да чакат до 8г.с+ за първи преглед? Или такива,които вече са минали?Хайде похвалете се с нещо, за да раздвижим темата 🙈 Нямаме и първа страница,но там въобще не ме бива.

# 44
  • Мнения: 9
Аз, имам час чак за 8ма седмица. Притесняват ме от време на време придърпвания ниско долу в корема и в кръста. Вие имате ли? Дали е нормално?

Общи условия

Активация на акаунт