Термин юни 2024

  • 23 786
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 334
И моят корем е подут и много се бушува, понякога ме и боли. Реших, че е нормално и че върви с гаденето.
 
Hellocg освен, че не съм хоум работя и с деца🤪 направо ми се разказва играта

# 736
  • Мнения: 3 617
И моя корем е много подут. Особено вечер направо се стряскам. И също имам проблем с газовете. Някой, ако знае някакво облекчение, нека да сподели.

# 737
  • София
  • Мнения: 347
И аз съм със запек, газове и подут корем. АГ ми е препоръчал следните препарати: Фрутилакс, Лактолоза, Дуфалак.

Днес ще си взема Фрутилакс и дано ми успокои корема, че е бая неприятно... Flushed

# 738
  • Мнения: 146
Момичета, я дайте пак да преговорим всичко за БХС и феталната.
Бях писала по-рано, че моята лекарка ме вика първо при нея за преглед и изследвания и след това щяла да ме праща в Майчин дом за БХС. Аз нямам проблем да отида до Майчин дом и без това ми се иска да опипам почвата , защото обмислям раждане там. Въпроса ми е друг. Не сме говорили с нея за ранна фетална, следователно не съм записвала час за такава никъде. Тя не е сертифицирана. Когато отворя сайта на Майчин дом/Националната генетична лаборатория ми пише, че най-късно 2 дни преди да отида за БХС трябва да имам направен предварителен ултразвуков преглед, в който да пише дължина на ембриона и нухална транслуценция.
Сега въпросът ми- тази информация (НТ най-вече, за дължината ми е ясно) може ли да го предостави моята лекарка след прегледа при нея или ми трябва специалист по фетална, какъвто аз нямам? Grinning

# 739
  • Мнения: 616
Момичета, я дайте пак да преговорим всичко за БХС и феталната.
Бях писала по-рано, че моята лекарка ме вика първо при нея за преглед и изследвания и след това щяла да ме праща в Майчин дом за БХС. Аз нямам проблем да отида до Майчин дом и без това ми се иска да опипам почвата , защото обмислям раждане там. Въпроса ми е друг. Не сме говорили с нея за ранна фетална, следователно не съм записвала час за такава никъде. Тя не е сертифицирана. Когато отворя сайта на Майчин дом/Националната генетична лаборатория ми пише, че най-късно 2 дни преди да отида за БХС трябва да имам направен предварителен ултразвуков преглед, в който да пише дължина на ембриона и нухална транслуценция.
Сега въпросът ми- тази информация (НТ най-вече, за дължината ми е ясно) може ли да го предостави моята лекарка след прегледа при нея или ми трябва специалист по фетална, какъвто аз нямам? Grinning
Всеки добър АГ трябва да може да прави тези измервания,дори и да не е сертифициран..така мисля поне.
Предполагам,ако не можеше щеше да те изпрати при специалист.
Но моят съвет е все пак да си запазиш час за ранна фетална морфология.

# 740
  • Мнения: 146
Ще запазя, със сигурност, но се притесних дали не трябва да съм я запазила вече за конкретни дати, а аз да съм го пропуснала.
Благодаря! Simple Smile

# 741
  • Мнения: 1 535

Да се пренесем там. Smile

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 12:17 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт