Термин юни 2024

  • 23 781
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 64
Здравей момичета, ето ги резултатите от днес. Днес очаквах реално да ми дойде  утре се води първи ден закъснение. Не са много високи но мисля че е ок като за 4г.с. в неделя пак ще пусна.

# 16
  • Мнения: 12
Хоп, ходих и аз днес пак да пускам ЧХГ. Вторник беше 1300, днес в 5 + 1 седмица е 4300. Нямам търпение вече за прегледа другата седмица, дай Боже всичко да е наред 🙏🏻

# 17
  • София
  • Мнения: 715
Здравей момичета, ето ги резултатите от днес. Днес очаквах реално да ми дойде  утре се води първи ден закъснение. Не са много високи но мисля че е ок като за 4г.с. в неделя пак ще пусна.


И аз пуснах в деня, в който трябваше да ми дойде ,стойностите ми бяха 80 .
Аз четох ,че за 4г.с. трябва да е над 40 ,мисля че при нас за добре стойностите.

# 18
  • Мнения: 64
Здравей момичета, ето ги резултатите от днес. Днес очаквах реално да ми дойде  утре се води първи ден закъснение. Не са много високи но мисля че е ок като за 4г.с. в неделя пак ще пусна.


И аз пуснах в деня, в който трябваше да ми дойде ,стойностите ми бяха 80 .
Аз четох ,че за 4г.с. трябва да е над 40 ,мисля че при нас за добре стойностите.
Да, и аз четох че тези стойности са добри.
Гинеколога ми може да ме види чак на 31ви и се чудя кога да отида при друг просто за да проверим дали всичко е наред.

# 19
  • София
  • Мнения: 715
При първата ми бременност чухме сърчице в 6г.с. , сега по групите чета ,че е хубаво да се отиде поне след 15 дни закъснение.  Но смятам , че при всеки е различно, нека някой по-запознат да се включи,моля 😊

# 20
  • Мнения: 37
При първата ми бременност чухме сърчице в 6г.с. , сега по групите чета ,че е хубаво да се отиде поне след 15 дни закъснение.  Но смятам , че при всеки е различно, нека някой по-запознат да се включи,моля 😊
Първи преглед може да бъде при седмица закъснение, за да се види че бременността не е извънматочна. За да чуете сърчице изчакайте 7г.с., за да не си причинявате стрес, ако сте с късна овулация.

# 21
  • Мнения: 40
Здравейте , присъединявам се и аз към отбора с двете черти ! Blush
Очаквах да ми дойде на 03.10 , но явно няма Heart Eyes
В петък бях рожденичка , направих си най-хубавия подарък. Утре ще звъня да си запиша час за преглед.
Успех на всички , дано всичко е наред до финала !

# 22
  • Мнения: 108
Здравейте и от мен. На 25/09 направих тест с много бледи чертички 3дни преди М.
Пуснах кръвен излезе положителен 59.03
Втори тест след 48 часа 71.02.
Не се удвояваше и много се притесних. По съвет на АГ пуснах трети след 48ч и вече беше 217.
На 02/10 ме викна на преглед. Видяхме точицата. Изписа ми утрогестан, натаспин и фолиева киселина. На 17ти съм на втори преглед. Трета бременност ми е, но ми е все така вълнуващо както и останалите две.
Успех на всички и до финал 🍀

# 23
  • Мнения: 29
На 16.10 ще ми е първият преглед, според програмите съм 5+3, исках да питам изпитвате ли от време на време болки? Страдам от подуване на корема и понякога имам болки, които не мога да разбера от какво са. Някоя от вас чула ли е вече сърчице😍 Надявам се всички да го чуем!

# 24
  • Мнения: 64
Здравейте момичета, пиша просто за да споделя че вече освен болезнените гърди  се появиха и много пъпчици най-вече на челото. Чувствам се като тинейджърка. 🤣 При вас как е положението ?

# 25
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте момичета, пиша просто за да споделя че вече освен болезнените гърди  се появиха и много пъпчици най-вече на челото. Чувствам се като тинейджърка. 🤣 При вас как е положението ?
Aз съм с такива пъпки по челото ,една седмица от преди да разбера ,че съм бременна 😁😁😁 С първото дете така бях като тръгнах да раждам ,а сега от началото с пъпки 😬😬😬
От днес съм с болезнени гърди и аз , сутиен абсолютно няма шанс да облека ... само бюстиета и пак ми е некомфортно.

# 26
  • Мнения: 64
Здравейте момичета, пиша просто за да споделя че вече освен болезнените гърди  се появиха и много пъпчици най-вече на челото. Чувствам се като тинейджърка. 🤣 При вас как е положението ?
Aз съм с такива пъпки по челото ,една седмица от преди да разбера ,че съм бременна 😁😁😁 С първото дете така бях като тръгнах да раждам ,а сега от началото с пъпки 😬😬😬
От днес съм с болезнени гърди и аз , сутиен абсолютно няма шанс да облека ... само бюстиета и пак ми е некомфортно.
Така е, но си заслужава Simple Smile Дано никой не се усети че съм бременна, решила съм да пазя в тайна до 3ти месец. Проблема е че кожата ми винаги е била много чиста и сигурно се забелязва че приличам на 13 годишно 😀.
Утре аз съм на 3то ЧХГ дано всичко е наред. Късмет на всички!

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте бъдещи мами. За мен е първа бременност. Видях двете черти миналия вторник, беше много бледа втората. От тогава съм направила поне 10 теста още. По календар ми дава че съм в 4с+6 дни. Утре ще звънкам на АГ за преглед да потвърди, не знам дали не е рано.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 11:50 от Nmaria

# 28
  • Мнения: 589
Привет и от мен, юнска банда!

Запис с очакване на номер 3, по калкулатор 13-14 юни. Днес видях двете чертички и въпреки, че знаех на 100% че съм бременна понеже цикъла ми е ултра точен, се зарадвах много Heart Планирах да ходя директно за сърчице, но заради предишните цезарови, трябва да видим къде точно се е прикрепило ембриончето.  Засега пия Абофолик Мета само. Вероятно ще включа и Билкова кръв в някакъв момент.
Присъединявам се към отбора на пъпчивите, при мен избиха първо на гърба, а никога не съм имала там Grinning Иначе се чувствам супер, вечер леко ми се повдига, но е пренебрежимо. С първата бременност не съм повръщала, с втората само веднъж. Дано и този път да е така.

Не съм спирала кафето досега, но четох разни неща, че носело риск от преждевремнно раждане. Някой с някакво инфо по темата?

Ще се радвам да споделите намеренията си при кой ще се следите ( за гр.София).

Леко и безпроблемно на всички Flowers Blossom

# 29
  • Мнения: 6
Привет и от мен ! Аз днес бях на преглед ,видя се сакчето, към момента всичко изглежда наред ! На 23 .10.съм отново при АГ ,за да чуем сърчице. ❤

Общи условия

Активация на акаунт