Майски бебета 2024г.

  • 26 479
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 785
Здравей, Panda_ и честити да са ти двете чертички! Успех на прегледа в понеделник и да споделиш как е минал. Relaxed

# 16
  • Мнения: 2
Мерси #zoya., честито и на теб! Задължително ще споделя как е минало. Вече нямам търпение, цяла седмица се побърквам. Живот и здраве, ще ни е първо и всичко ни е ново още ...

# 17
  • Мнения: 785
Споделям нетърпението. Имам чувството, че последни 5 дни са извънредно дълги. 😆 Разсейвам се с каквото мога, че до моя преглед има 10 дена още.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 608
Здравейте, имате ли някакви симптоми? Как се чувствате?
Alice, кога е новият предполагаем термин?

За сега 01.05.24, но аз съм с предходно секцио и предполагам ще е по-рано. На този етап нямам яснота, на втори преглед съм на 08.09. На първият видяхме, че бременността е вътрематочна, ембрион и мехурче. За сега толкова. Чувствам се добре за сега, гледаме се с малкия, притеснявам се, че го вдигам, а е 10,400 кг. Като излизаме на разходка вече слизаме по стълбите и в асансьора, а не го нося, но няма как да го избегна.

# 19
  • Мнения: 111

Здравейте, имате ли някакви симптоми? Как се чувствате?
Alice, кога е новият предполагаем термин?

За сега 01.05.24, но аз съм с предходно секцио и предполагам ще е по-рано. На този етап нямам яснота, на втори преглед съм на 08.09. На първият видяхме, че бременността е вътрематочна, ембрион и мехурче. За сега толкова. Чувствам се добре за сега, гледаме се с малкия, притеснявам се, че го вдигам, а е 10,400 кг. Като излизаме на разходка вече слизаме по стълбите и в асансьора, а не го нося, но няма как да го избегна.
Аз съм съм от не особено притесняващите се бременни, та и отговорите ми ще са в този дух.
Моето детенце също е 10кг. Не мога да кажа че много я разнасям, тъй като тя отдавна е на собствен ход, но и не ме притеснява. Реално до сега сме ги носили, защо изведнъж да е проблем. То не е като да обърнеш някоя 30кг щанга. А и така работи кръста-той ще носи корема после.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2023, 21:57 от k0k0s4e

# 20
  • Мнения: 115
Моето момиченце е 13 кг и аз я вдигам, най-малкото като я изпишквам извън къщи. Неизбежно е. Ще е интересно и по-трудно като пораснат коремите😜
Хайде скачайте във фейсбук групичката.

# 21
  • Мнения: 20
Здравейте! Включвам се и аз все още със сакче само в 6 г.с и за в момента без симптоми , имам леко кървене което ме притеснява , днес бях на преглед изписаха ми утрогестан и вече чак на 16.09 ще сме пак на преглед дано има ембрион и пулс 💗 Много се вълнувам и нямам търпение до следващия преглед
Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност ❣️

# 22
  • София
  • Мнения: 854
Цоп и аз тук! Втора бременност, предполагаем термин 01.05.2024. Имам детенце на 1г11м, другият месец е рожденичка.

Аз този път въобще не се вълнувам колкото предния. Едно че нямам време, защото сме в ремонт, и второ бях убедена, че е захванало тоя път и знаех какво да очаквам. Предния път повръщах 3 месеца денонощно, тоя път нямам никакви симптоми, освен че съм вечно гладна, а ако не закуся ми е лошо. Първия ми преглед ще е на 13.09.

# 23
  • Мнения: 115
Здравейте! Включвам се и аз все още със сакче само в 6 г.с и за в момента без симптоми , имам леко кървене което ме притеснява , днес бях на преглед изписаха ми утрогестан и вече чак на 16.09 ще сме пак на преглед дано има ембрион и пулс 💗 Много се вълнувам и нямам търпение до следващия преглед
Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност ❣

Пожелавам ти от сърце да чуеш сърчице на следващият преглед. Дано и кървенето да спре скоро, за да не те тревожи. Успех и до пухкав финал!

# 24
  • Мнения: 9
Привет! Включвам се и аз тук Simple Smile След направени 2 теста, които показаха бледа втора черта, реших да си пусна и кръвен. Резултатът е 198.55. Бебчето е чакано, искано и правено с много любов Heart
Сега обаче съм объркана от всичката информация. Трябва да си запиша час за преглед, но не знам при кого, къде. Четох в темите кои са добрите специалисти в Токуда, но разбрах, че там графикът върви с 2 месеца напред, а аз искам да отида следващата седмица, когато по мои изчисления трябва да съм в 5 г.с. Моля за съвет, вие при кого направихте първите си прегледи?

# 25
  • Мнения: 785
Добре дошла, p.angelova28 и леко бременеене! Единственото, за което се сещам е да си запишеш час при избрания от теб лекар в Токуда и за лично успокоение да потърсиш друг лекар в Супердок, при който можеш да си запишеш час по-рано, за да се види дали всичко е наред като за начало. Успех!

# 26
  • София
  • Мнения: 854
Аз даже точно това направих, което Зоя предлага.
Тъй като при АГ, което си избрах, имаше часове чак за края на септември, записах час при друг, просто за потвърждение, че всичко е наред. Моят преглед още не е минал, другата сряда е.

# 27
  • Мнения: 166
Здравейте,мамчета 🫶🏻Включвам се и аз тихичко,тъй като преди малко разбрах,че съм бременна.Имам момченце на 1г и 10 м.Искахме малка разлика и стана от първия път.Толкова съм объркана и изплашена,но се надявам всичко да е наред! Пухкав финал на всички ❤

# 28
  • Мнения: 2 782
Здравейте,
Аз съм малко изненадана от всичко, но имах два теста с доста дебели черти миналата седмица. Имах леко кървене, отидох на лекар - прати ме на кръвен. Първия път 800 ЧХГ, след два дни 2600.
Днес бях на преглед, би трябвало да съм започнала 6-та сед., но явно вървя малко назад заради доста дългия ми цикъл 33-34 дни.
Измери го, каза, че е ОК предвид естеството на цикъла и след 10 дни пак да дойда вече за сърдечен ритъм.

# 29
  • Мнения: 785
Добре дошли сте ни! Relaxed Да ви минава леко бременността и май месец да гушкаме всички сладки бебчета.

Общи условия

Активация на акаунт