Майски бебета 2024г.

  • 26 467
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 782
Уикенда ми стана зле за първи път, и двата дни лежах на дивана до към обяд и после се пооправях. Вчера пак така, днес вече съм ок и се надявам така да се задържа Grinning Нямам много варианти за справяне, все пак съм на работа. Май няма да пия кафе сутрин, а само ще ям, сякаш по-добре се чувствам.

Аз си позволявам по бира през 2-3 дни.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 16:33 от mokka

# 46
  • Мнения: 101
Здравейте,
Трябваше да ми дойде на 01.09. Направих си тест и имах бледа черта. Днес бях на преглед - нищо не видяха. Озадачена съм :S Според вас нормално ли е още нищо да не се вижда? Не мисля че съм имала късна овулация.

# 47
  • Мнения: 2 782
Здравейте,
Трябваше да ми дойде на 01.09. Направих си тест и имах бледа черта. Днес бях на преглед - нищо не видяха. Озадачена съм :S Според вас нормално ли е още нищо да не се вижда? Не мисля че съм имала късна овулация.

А имаш ли втори положителен тест? Правила ли си кръвен за да видиш нивата на ЧХГ? И на моя първи преглед нищо не видяха, беше много рано, за да се види плоден сак. На втория преглед видяха, но пък беше рано за сърдечен ритъм Grinning

# 48
  • Мнения: 101
Не съм правила втори тест и не съм пускала кръвен, т.к. мислех че сега ще се види нещо Simple Smile

# 49
  • Мнения: 65
Лили, аз също мислех, че ще се види нещо в сакчето, предвид че ЧГХ ми отговаря на края на следващата г.с., ама... Изчакай да минат няколко дни, при възможност с повече спокойствие. 😀
Аз гадене нямам. По-скоро усещането "гладна съм, ама нищо не ми се яде" и се чуя много време какво да ям. Но пък умората, леле. В 12 на обяд все едно съм работила 100 часа, сякаш някой ми дърпа шалтера.

# 50
  • София
  • Мнения: 854
Аз не съм спирала да кърмя, но при мен е само за приспиване и реално пия чат пат. И все пак на никой не му прави впечатление, когато откажа питие.

За щастие до този момент не ми се гади, но предната бременност повръщах много до 4-ти месец. Тогава нищо не ми помагаше. Много се надявам този път да ме подмине това нещо.

Моят преглед е утре и нямам търпение.

# 51
  • Мнения: 9
На мен почти не ми се гади. Случи ми се няколко пъти и тогава си правя вода с лимон и на малки глъдки си я пия. Минава ми за 15-20 мин. Обаче съм ужасно подута. Уж съм в 5 г.с., а коремът ми изглежда все едно съм в 5 месец 😄 Някой друг с такива оплаквания? Как се справяте?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 608
На мен почти не ми се гади. Случи ми се няколко пъти и тогава си правя вода с лимон и на малки глъдки си я пия. Минава ми за 15-20 мин. Обаче съм ужасно подута. Уж съм в 5 г.с., а коремът ми изглежда все едно съм в 5 месец 😄 Някой друг с такива оплаквания? Как се справяте?

Аз, ужасно е! Не знам какво да ти кажа, гледам да не ям много и подуващи храни... Не че помага, но имам желание, сега сме на почивка в Гърция, ще се постарая да внимавам.

# 53
  • София
  • Мнения: 854
Днес ми беше прегледа. Чухме сърчице, но има отлепване, заради което ме сложи на утрогестан, но шпа и забрана да вдигам тежко.
Последната част ще е трудно изпълнима с малкото дете, но ще ограничавам вдигането колкото мога.

# 54
  • Мнения: 2 782
Добре, аз сега започвам да се питам дали всичко е наред, като не ми се гади изобщо Grinning В смисъл 3 дни ми беше зле, сега - нищо. Чак в понеделник съм на лекар.

# 55
  • Мнения: 785
mokka, наслаждавай се на липсата на симптоми докато ги няма. 😆 И аз миналата седмица се хвалих, че нищо ми няма ама като ме връхлетяха преди няколко дни.. много гадно.

И моя първи преглед мина днес, видяхме точицата и също чухме сърчицето, всичко е нормално засега. След 13 дни пак. 😊

# 56
  • Мнения: 2 782
А я да ви питам, кога се купува пакета женска консултация (ако някой  има опит или планира да взима такъв)? В болницата ми казаха "при потвърдена бременност", все си мисля, че е потвърдена вече...

# 57
  • Мнения: 165
Какъв е този пакет? Иначе потвърдена бременност, мисля че значи да има плод в сакчето Simple Smile
При мен само сак се видя в 5гс и 5 дена, надявам се другата седмица вече да се види и да се успокоим Simple Smile При вас много рано и сърце, плод, браво. В коя седмица бяхте или някакви извънземни апарати ползват вашите АГ? Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 854
Аз съм в 7 гс. Очаквах да чуя сърце. Освен това не съм сигурна и дали не ми е била малко по-ранна овулацията. Ама термина ще ми го изчислят с точност по-нататък.

# 59
  • Мнения: 115
Какъв е този пакет? Иначе потвърдена бременност, мисля че значи да има плод в сакчето Simple Smile
При мен само сак се видя в 5гс и 5 дена, надявам се другата седмица вече да се види и да се успокоим Simple Smile При вас много рано и сърце, плод, браво. В коя седмица бяхте или някакви извънземни апарати ползват вашите АГ? Simple Smile

5+5 бях и двата пъти по едно и също време на преглед. С първата бременност не се видя толкова рано пулс, с втората се видя. При един и същи лекар ходих, със същият апарат си работеше и първият път.
Индивидуално е, не се притеснявайте, ако не се види веднага.

Общи условия

Активация на акаунт