Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 86

  • 29 195
  • 743
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 217
Благодаря за мненията, разбира се всичко е специфично за всеки, но е друго да чуеш и все пак мнение от хора, които минават/минали са по този път.
Надявам се, че 3те ще оцелеят 5ти ден, но тъй като ще ги замразиме и изчакаме следващия цикъл(предвид многото яйцеклетки и тн, прецениха че няма да се прави свеж трансфер),то дано оцелеят и размразяването 🙁

А, дали знаете това как точно се зачита към фонда ако не се стигне до трансфер, то няма значение. За фонда щом е имало стимулация, пункция и тн, то си се брои за опит и трябва да подадем пак документите, нали?
Първо пожелавам успех и още тази стимулация да доведе до успех Simple Smile
Според мен трябва да пробвате с дълъг протокол и както е писала една друга дама, много често следене. Аз не съм със СПКЯ, но съм към това състояние. Първите ми две стимулация бяха по къс протокол, вадеха се Я, и накрая нищо. Тотално грешен подход на лекаря, че накрая изкара, че Я не ми ставали на 29 години. Смених клиниката, дълъг протокол, на преглед през ден и извадихме 25 Я, 11 замразени бластоциста Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 824
От всичко изчетено явно съм с лека хиперстимулация. Имам само подут корем и болки, които не мога да разбера от задържаните течности ли е или от яйчниците. Липсва гадене, повръщане, задух. Взех си и хидролес, за това се сетих. Някоя от вас да е преминавала скоро през хиперстимулация? За колко време се възстановихте? Иначе за ден 1 има голям брой ембриончета, надявам се достатъчно да оцелеят до ден 5-ти.

# 62
  • гр. София
  • Мнения: 458
Аз не съм била с хиперстимулация, но препоръките на моята докторка за възстановяване след пункцията бяха: много протеини (особено месо и яйца), пилешки бульон (поне 1 литър на ден) и мноого вода (към 3 литра на ден).

Успех и чакаме добри новини. Flowers Four Leaf Clover

# 63
  • Мнения: 1 824
Това с протеините ще е проблем. Не ям месо, яйца само, ако са приготвени с нещо друго, ухае ми всичко на мърша Sad Взех си соево мляко, уж е богато на протеини.

# 64
  • Мнения: 6 337
Извара също става.
Избягвай храни които образуват газове.

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 458
Месо ако не можеш, поне бульон пробвай.

Друг вариант е протеин на прах да си вземеш.

# 66
  • Мнения: 96
Здравейте !
Предстои ми нов опит след 2 неуспешни. Искам да попитам знаете ли  какви трябва да са стойностите на прогестерон и естрадиол на 2рия ден от цикъла преди замразен трансфер ?

# 67
  • Мнения: 511
Здравейте !
Предстои ми нов опит след 2 неуспешни. Искам да попитам знаете ли  какви трябва да са стойностите на прогестерон и естрадиол на 2рия ден от цикъла преди замразен трансфер ?
Здравейте,
При мен искат нисък прогестерон до 0.5 при референтни до 3 горна граница.
Естрадиол до 70 ng/ml
Но това е при мен, нека и други момичета да пишат как е при тях.

# 68
  • Мнения: 84
Здравейте момичета, моля да ми препоръчате нещо за кашлица, в подготовка за ЗЕТ съм, от вчера започнах прием на Естрофем. Бях настинала и от тази сутрин ми се появи кашлица.

# 69
  • Мнения: 96
При мен прогестерона е 1.23 и естрадиол 39
Доктора казва всичко е наред и каза да почвам естрофема 😕 а четох на много места и различни неща пише ,на повечето пише че го искат да е под 1.5

# 70
  • Мнения: 1 824
Здравейте момичета, моля да ми препоръчате нещо за кашлица, в подготовка за ЗЕТ съм, от вчера започнах прием на Естрофем. Бях настинала и от тази сутрин ми се появи кашлица.

Някакъв билков сироп. Всичко, което става за бебета е подходящо.

# 71
  • Мнения: 120
Здравейте момичета. Аз все още си чакам цикъла след блокираща инжекция (вече 11ти ден, предполагам до края на седмицата ще дойде). Ще се радвам да споделите опит, ако имате такъв, дали имахте нормално ПМС след блок инжекция.
По моята логика не би трябвало да има такова, нали хормоните се “блокират”… имахте ли типичните задържане на вода, уголемени гърди и др.?
Благодаря предварително!

# 72
  • Мнения: 6 337
Съвсем нормално си ми идваше на мене и точно на очакваната дата.

# 73
  • Мнения: 120
Тоест с нормалните ПМС симптоми?
Съвсем нормално си ми идваше на мене и точно на очакваната дата.

# 74
  • Мнения: 6 337
Да, със всички екстри. Confused

Общи условия

Активация на акаунт