Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 86

  • 29 132
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 205
И моите гърди са доста подути (бонус Grinning ), а за корема да не говорим Joy

# 736
  • гр. София
  • Мнения: 454
Ооо коремът ми е като на бременна в 4-ти месец минимум, да не кажа 5-ти. Joy

# 737
  • Мнения: 2 488
Аз имах гадене още в първите дни на стимулацията и взимах по едно хапче на ден Емил.  Иначе болки в гърдите и много подут корем. Не ядях глутен, че имах чувството, че корема ми ще се пръсне. Пиех и протеин, но нищо … като ми дойде цикъла тогава започна да намалява корема .

# 738
  • Мнения: 124
Уж имаше мнения за гонала че въобще не се отразявал така но явно при всеки е различно , е поне да свикваме с бременните коремчета , че скоро наистина да са бременни ❤ Благодаря ви момичета , днес съм на преглед но се притесних докато се видя с доктора и вие ме успокоихте


Напълно нормално… аз нямах търпение да дойде пункцията и да минава всичко… бях като балон, пък гърдите направо не можех да ги пипна… зърната ми горяха направо… не можех по корем да спя… дори сега 3ти ден след като не пия вече нищо още ме понаболяват и от време на време ми става лошо… явно докато организма се изчисти от хормоните ще е така. И на предната стимулация бях така. Успех и гледай много да не го мислиш 🫶🏼

Здравейте , по време на стимулация имало ли е някой с симптоми гадене и подути гърди ?

# 739
  • Мнения: 195
Днес ми се обадиха ембриолозите - 3ти ден ( пункцията ми беше на 22.11 в сряда). От 10те ембриончета, за сега 6 се развиват добре, другите казаха че няма шанс за тях…Хем се радвам, хем се надявах този път повече да имаме… Всеки път остават по 3-4 и имам чувството че се въртя в един омагьосан кръг и всеки път е едно и също… Все се надявам че този път ще е различно и ще имаме успех… но предните неуспехи ме връхлитат като гръм и се отчайвам Sad

# 740
  • гр. София
  • Мнения: 454
Диди, не се отчайвай! Тръгнали сте от хубава бройка, нормално е някои да отпадат по пътя, а 3-4 да останат си е супер резултат даже.
Стискам палци поне едно от тези да е вашето детенце! Hands Pray

# 741
  • Мнения: 124
Момичета изписвали ли са ви достинекс преди пункция и за какво точно го изписват?

# 742
  • Мнения: 109
Момичета изписвали ли са ви достинекс преди пункция и за какво точно го изписват?


Аз го пия по 1/4 , два пъти седмично. Пия го много преди да започна да посещавам репродуктивни процедури. За висок пролактин.

# 743
  • Мнения: 2 523
Прекрасни дами, заповядайте в нашата нова тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1608619.new#new
Пожелавам успех и топли празници на всички!

Общи условия

Активация на акаунт