🍒Черешката на тортата 🍒

  • 47 361
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15 466
Какво готви това момиче, гадно ми стана само като гледам, какво остава за ядене.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Трети пореден ден риба 😕

# 47
  • Мнения: 1 091
Първите два дни пропуснах, но не разбрах дали имат "тема" за готвене или случайно е трети ден риба и трети ден салата със спанак Rolling Eyes
Радвам се на нови епизоди.
Зорито я бях забравила, бързичко си спомних, че не ми е от приятните Simple Smile

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Нямат тема.
Толкова си могат.

При мъжете сигурно ще има изобилие от меса.

# 49
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
не хванах началото, но някакви бурени (салати) имаше ли ? всеки ден ли ги ядат?

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Е,как без тях?! 🌱🌿🍃 + сос нар и някакъв плод вътре

# 51
  • София
  • Мнения: 15 466
Тя говори за десерт, а чиниите пред тях седят пълни.Малко ми е инфантилно това с играта.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 909
Облечена е в рибарска мрежа, за да е в тон с вечерята.

# 53
  • София
  • Мнения: 27 179
За съжаление слабо представяне от Мирела. Същото меню като основно и салата. Доста грешки по време на готвенето, но поне си призна, че не може да готви. Мисля че и се постара все пак доколкото може. 🙂
На шеф Манчев му стана лошо по едно време като я гледаше как се мъчи. 😀
Танците бяха лоша идея. Трябваше тя да танцува пред тях, а не да ги кара да правят тези щуротии.
Супата как и се оправи като с магическа пръчка не знам... И тук имаше шменти-капели.
Подаръците бяха много яки и ние мъжете сме лесни, а и е красиво и лъчезарно момиче. Ларж 10-ка.
Обаче Зори и Мишето я клъвнаха.
Зорница я разбирам, не трябваше да и издава тайната, но ние Мирела си я знаем, като ''Мирела спойлера'' Тайни не може да пази. 😉
А пък Мишето и има зъб още от предаването и колкото и да твърдят, че това е само игра, то никога не е само една игра или поне не за всички...

# 54
  • София
  • Мнения: 7 886
Както върви Алекса ще спечели.
Ще има да "пева", готви и каквото се сетите.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 758
Гърдите и зърната и се виждаха под мрежата....
Едва ли не е забелязала😁

# 56
  • Мнения: 302
Момичета според мен , ако са извадка за българското младо поколение спрямо кулинарните им умения...Еми моето мнение е , че е повърхностно, фалшиво и гъзоръко...сори..
Мъжете ще се справят по-добре , а и на масата се държат по-добре..според мен би било удоволствие да им сервираш и да бъдеш в едно такова предаване с тях , просто защото са готини личности и образи.
Алекса бая , бая ,баая хапва хахах той и си го каза , че бая се е отпуснал , според мен при него е ситуация на друго ниво със спорта и личен живот, но както идае..
Фифо според мен ще иска да изпъкне, да ги срази и победи, затова и е доста кротък.
Та в крайна сметка тази Зорница какво и беше начинанието и с какво се занимава , че е било голяма тайна ?

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Фризьорство,май 🤫

# 58
  • Мнения: 2 159
Оле, аз си рекох, че ще гастролира на сцената на Болшой театър в предстоящия сезон, а тя тайна фризьорка!

# 59
  • София
  • Мнения: 7 876
Днес явно не е имало епизод, съдейки по движението на темата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт