🍒Черешката на тортата 🍒

  • 47 362
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 081
Хареса ми вечерта на Михаела . Очаквах да е некадърна като Зорница , но се справи много добре .

# 31
  • Мнения: 9 531
много ми е неприятна михаела и говори като лоботомирана, та се чудя дали да си я причиня.
загледах я - много тъпо меню наистина. иначе добре се справи. отделно има чудесно тяло и особено ръце, косата ѝ е ужасна като дължина.

Последна редакция: ср, 30 авг 2023, 11:15 от zenata

# 32
  • София
  • Мнения: 27 179
Много добре се справи Мишето. Най-малко 9ка заслужава за цялостното си представяне. Добро меню, добре подготвено и обяснено. С престилка и прибрана коса. Беше чисто също така. Покани ги у дома си, нещо което не всички правят. Направи им хубава изненада, която всички оцениха. Хубава атмосфера се създаде около масата и като цяло всички си прекараха много добре.

# 33
  • Мнения: 183
Съгласна съм , чудесно се представи Мишето! Сготви добре, всички го оцениха , имаше приятна изненада.Щеше да е малко по-интересно ,ако имат и други теми на разговор  на тези вечери освен  задължителната - Игри на волята !

# 34
  • Мнения: 1 002
много ми е неприятна михаела и говори като лоботомирана, та се чудя дали да си я причиня.
загледах я - много тъпо меню наистина. иначе добре се справи. отделно има чудесно тяло и особено ръце, косата ѝ е ужасна като дължина.

Ехааа, какви изказвания за външният вид от жена към жена. Интересно ми е да ви видя вас. 😂

Иначе според мен вечерята беше супер. Семпло, но за сметка на това изглеждаше супер вкусно всичко. И здравословно.

# 35
  • Мнения: 9 531
какви изказвания - че има хубаво тяло, особено ръцете? брей

# 36
  • Мнения: 1 002
Коментарът си е доста злобен и говори повече за вас отколкото за "лоботомираната"

# 37
  • Мнения: 4 407
Я Михаела е във форума 😁

# 38
  • Мнения: 1 002
Хахахах, не съм Михаела, но просто ми направиха много лошо впечатление такива грозни епитети.. Особено от някой анонимен, евала Grinning Сигурно изглежда по-добре, та затова ми стана интересно.

# 39
  • Мнения: 9 531
лоботомията не е физически признак на външния вид, така че не знам за какви грозни епитети относно външния вид говориш. голям спам, голямо чудо.

# 40
  • София
  • Мнения: 13 669
А лоботомията на какво е признак? Предполагам имаш практически наблюдения над тази процедура.
Не разбирам, защо гледаш предаването, като очевидно не ти харесва.
Подобна пасивна или явна агресия за чисто развлекателно предаване ми е необяснима.

# 41
  • Мнения: 17 987
Тортата и беше уникална!

# 42
  • София
  • Мнения: 15 466
Снощи слушах до някъде, после отидох да готвя . Нито видях готвенето, нито сготвеното, нито оценките. Днес случайно чух за довечера, че някой се възмущава ,че трета вечер риба щяло да им дойде много.

# 43
  • Мнения: 350
Определено с този тип участници ,предаването губи интерес.
Това си личи и в темата ни- почти никой не коментира ,щото няма и какво ...Последните сезони са много слаби откъм хора,които умеят да готвят и покажат нещо.

# 44
  • USA
  • Мнения: 7 298
Лято е,хората са по почивки.Или не са разбрали,че има нов сезон.
Въобще не мисля,че последните сезони са много слаби.Например на мен тази седмица ми е много интересна тъй като съм голям фен на ИВ.

Ръцете на Михаела са наистина ужасни,като на 60г бабичка. И моите са със силно изразени вени,но не са чак така.
При нея контраста е подсилен с горната част на ръцете,където видимо много е работила над тях във фитнеса.
Косата й е мечта!
Сега ще изгледам и нейната вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт