🍒Черешката на тортата 🍒

  • 47 365
  • 760
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 298

🍇 🍈 🍉 🍊 🍋 🍌 🍍 🍎 🍏 🍐 🍑 🍒 🍓 🍅 🍆 🌽

Черешката на тортата“ се завръща с нови епизоди и амбициозни участници, които ще кръстосат кулинарни шпаги в оспорваната надпревара за почетния плакет от шеф Манчев.

Кулинарни шедьоври, приготвени по необикновени рецепти и поднесени с вкус, естетика и внимание към детайла, очакват зрителите на NOVA всеки делничен ден от 20.00 ч. по NOVA.

Не пропускайте новите епизоди на предаването, в които арбитър в кулинарната надпревара отново ще бъде строгият, но справедлив шеф Манчев.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Благодаря за новата тема Flowers Cherries
Кога започва новият сезон? Утре пак ли ще са повторения не разбрах.

# 2
  • Мнения: 2 160
Благодаря за темата. Струва ми се кратък сезона или винаги си е толкова, но ни държат и с повторения?
Само аз ли не виждам картинките във форума? И в тази тема, и в други, стои празен голям бял квадрат.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 409
Благодаря за темата!
Ще гледам новите епизоди. Тези повторения са много досадни.

# 4
  • USA
  • Мнения: 7 298
И аз чакам новите седмици,доколкото разбрах са само 3-4?
Не знам кога стартират ,може би в началото на септ.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Благодаря за темата, със сигурност ще зяпам и аз 💕

# 6
  • Мнения: 9 108
Благодаря за новата тема! Най-после нови епизоди, не ги познавам тези, не съм гледала игрите. Но ще чакам с нетърпение Джун Йошида, видях, че не е намерил миди из София за участието си в Черешката. И се надявам да има повече обичащи храната и готвенето участници.

# 7
  • Мнения: 28 485
Мерси за новата тема, дано има интересни ястия!

# 8
  • Мнения: 6 493
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Трите нови седмици се надявам да са интересни.

# 9
  • Мнения: 4 407
Алекса, Зори, Михаела и Мирела(пуделите на Джаферович) са ми много неприятни.  Добре ,че и Фифо е сред участниците, за да имам сили да догледам епизодите от тази седмица.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 466
Добре,че случайно се сетих, аз чаках нови отговори, да ме подсетят, а то имало нова тема.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 26 381


Трите нови седмици се надявам да са интересни.
Четири са.

Зори си е все така отнесена 🙃

# 12
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
в предишните теми се възмущавахте, че готвачката била без шапка, без ръкавици, престилки ... а тази можеше и гола да готви. Smiley  не ми се нравят такива готвачи. а щом и оня с дрезгавия глас ще е там ... гадост

# 13
  • Мнения: 350
Лилавата маса и столове ,на сиво зеленикавата кухня -ужас !Цигания !

# 14
  • София
  • Мнения: 7 886
Лилавата маса и столове ,на сиво зеленикавата кухня -ужас !Цигания !
И,.... какво от това, апартамента е под наем нает от предаването 🤣

Общи условия

Активация на акаунт