🍒Черешката на тортата 🍒

  • 47 410
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 082
Имало е , просто Гришо играеше по време на епизода.

# 61
  • Мнения: 2 596
Имаше, имаше. Фифо е номер едно, но патките му намалиха оценките.

# 62
  • Мнения: 6 717
Всички патки ли го порязаха и за какво?

# 63
  • Мнения: 3 082
Подправки и гъби. Алекса и Мирела май дадоха макс точки.

# 64
  • Мнения: 2 596
Само  две- едната не ядяла магданоз, а другата гъби и чушки. Пффф.

# 65
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 288
най-после утре ще има здравословна храна Smiley

# 66
  • Мнения: 2 371
Тайната фризьорка даде 8 точки, на нея все нещо и пречи. Другата щото не ядяла нещо си - 9.

# 67
  • Мнения: 3 082
Аз очаквах Алекса да е капризен , но всичко си изяде. Нещо са се наговорили Михаела и Зорница. И утре Алекса като нищо ще бъде малко точки

# 68
  • Мнения: 2 147
Фифо се представи чудесно, браво на него. Той е сладур, а Джаф го сатанизира в ИВ. За Михаела имах по-добро мнение, а тя хем грозна, хем злоба.
Мирела е голяма хубавица и се показа като добър човек.

# 69
  • София
  • Мнения: 11 634
Михаела и Зори са много неприятни гости. И аз не ям магданоз, но просто го избутвам, какво има да занимавам всички с това, няма да се отровя. Разбирам всички, които са с непоносимости, алергии или вегетарианеци - те пък си имат принципи, редно е домакин да се съобрази. Намаляване на оценки за капризите на момичетата е смешно, само те се изложиха. Копърът беше отгоре, какво ѝ пречи да го избута.


Михаела се държа гадно и с Мирела, все ѝ говори снизходително. Моя приятелка ходи в същата зала и още по време на снимките ми беше казала, че е надменна и не тренира при нея.

Фифо се представи супер, най-добрата вечер и изненадата беше страхотна.

Изядоха Мирела, че направила същото като предходните, тя поне имаше и супа - имаше някакво готвене. Какво се правят на велики, ясно е, че избраха и те зелена салата и риба, защото е най-лесно.

# 70
  • USA
  • Мнения: 7 333
Mихаела още в ИВ я разбрах,че е с големи претенции и гледа хората с надменност.
Заяжда се с Мирела без причина,все я захапва за нещо. Много грозно,Михаела.
Другата и тя - хем злобна,хем грозна и проста. Зорница.

Филип страхотно се справи и не заслужаваше тези слаби оценки.
"аз не ям магданоз ,затова ти отнемам една точка, "аз не ям домати и гъби,затова ти отнемам 2 точки" !!

# 71
  • София
  • Мнения: 27 275
Отлично се справи Фифо, много ми хареса менюто му, как го сготви и как го обясни. И с престилка по време на готвенето и с подходяща риза за вечерта и с много нетрадиционна за него изненада. Мислеха си, че ще ги вкара в залата за кросфит, а вместо това цигулка на терасата.
Манчев като че ли именно неговото представяне хареса най-много от досегашните участници. А и менюто му беше най-сложното досега.
В най-лошия случай е за 9 от 10, Филип. Жалко, че Зорница показа защо никой не я харесваше в шоуто, а и след него. Изложи се много, като му отнене цели 2 точки и то заради магданоз. Кажи честно. Ами махни си го де! Това е най-лесното нещо.
И какви са тези хора, тц тц. Не ядат домати и чушки?! Михаела специално визирам. А тя и гъби не яде. Бахти и капризните особи. Човека не е длъжен да знае всичко каквото не ядеш. Срамно малко са тези 37 точки, визирайки нивото им тази седмица.

# 72
  • USA
  • Мнения: 7 333
За първи път чувам за българин,който не яде домати и чушки. Rolling Eyes
Та ние с тези зеленчуци сме захранени.

Зорница и Михаела развалиха седмицата.

# 73
  • Мнения: 2 596
А, има, има. Всеки с хранителните си лудости.
Познавам точно две, които не понасят домати.
Аз например не обичам таратор, което не значи, че не го правя редовно и осъждам тези, които си карат цяло лято на таратор. Даже им завиждам -с едната краставица и разредено мляко се наяждат!

Последна редакция: пт, 01 сеп 2023, 13:06 от *Биле омайно

# 74
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 446
Аз не ям пипер/чушки, магданоз,маслини, както и домати с лук, но като съм на гости не мърморя, а си отделям или само опитвам, за да не обидя домакина. Знам, че аз съм капризната и не бих намалила оценка.

Общи условия

Активация на акаунт