🍒Черешката на тортата 🍒

  • 47 366
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Защо Зорница все повтаря " като го пробвах вкъщи "?
А къде приема гостите си?

# 16
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 208
Защо Зорница все повтаря " като го пробвах вкъщи "?
А къде приема гостите си?
в резервното жилище на предаването Smiley

# 17
  • Мнения: 350
Лилавата маса и столове ,на сиво зеленикавата кухня -ужас !Цигания !
И,.... какво от това, апартамента е под наем нает от предаването 🤣

Не се променят нещата много- за собствениците тогава .

Между другото забелязах ,че в последните кадри преди рекламата,прословутия сос Холандез беше абсолютно пресечен,на парцали. На масата пред гостите-съвсем друг.

# 18
  • Мнения: 2 162
Не са ми познати тези, не са ми интересни, готвенето на тази беше пълна измама.

# 19
  • Мнения: 15 215
Не са ми познати тези, не са ми интересни, готвенето на тази беше пълна измама.
И аз останах с такова впечатление и не само заради соса.
Все пак детето се представи добре. Не ги познавам, но са ми фалшиви.

# 20
  • София
  • Мнения: 27 181
С противоречиви впечатления съм от Зорница.
Не ги прие у дома си, останах с усещането, че не сготви всичко сама. Бисквитената торта със сигурност. Самият монтаж на епизода ми беше малко странен. Соса в края не беше същия. От друга страна се постара основното да е пред тях, за да е всичко току-що сготвено. Шотовете бяха добра идея. Запомнила е, че Мишето не обича домати. Но нещо ми намирисва работата, не знам. От монтажа и от приказките и оставам с такова впечатление. И какво беше това облекло в кухнята? Направо да се бе съблякла гола.
Като цяло е за 7 от 10 реално. Макс 8 от 10. Което пак си е добра оценка.

Фифо гледам дали са го настиснали продуцентите или сам си е решил, но отново се проявява като сексист. Личи си, че го прави като матап, защото му е забавно и не е сериозен. За който не е гледал ИВ сезон 4, според сценария, Филип бе набеден за женомразец. И ето сега изръси, че мястото на жените е в кухнята и че няма как жена да спечели Игри на волята. 😀

Тези епизоди са снимани май преди два месеца някъде? Мирела беше отдавна в Испания, към края на Юни. Алекса се ожени на 18 юни, а тук казва, че скоро е била сватбата му.

# 21
  • Мнения: 3 064
Този Филип просто крещи сексист от всякъде. Не знам какво толкова му харесваха в ИВ. Явно е голям нарцис.

Иначе за вечерята.. Еми скучна ми беше. Даже се чудя как направи соса. В кадъра изглеждаше зле после беше супер. Само тортата ми хареса, защото ми е любима.

# 22
  • Мнения: 1 005
Филип е далеч от сексист, просто пуска майтапи, точно защото беше безумно набеден от хиената Джаферович.... Иначе готвенето на Зори не беше нищо особено. Със същия успех могат да ме снимат довечера как готвя вкъщи Grinning
Алекса ми е много забавен, как вика за аспержите - "Това няма място в сръбска чиния. Всеки път когато сложиш едно такова, един сърбин получава инфаркт" Grinning

Последна редакция: ср, 30 авг 2023, 14:12 от НямаСмисъл

# 23
  • София
  • Мнения: 27 181
Да, според мен Фифо сам иронизира образа в който го вкараха, то си му личи просто как нарочно троли. Grinning

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Колко точки получи Зорница?

# 25
  • Мнения: 2 162
36 мисля.

# 26
  • София
  • Мнения: 27 181
Колко точки получи Зорница?

37
-
10 от Алекса и Мирела
9 от Филип
8 от Михаела

# 27
  • Мнения: 2 414
Запис, че тук май е по-интересно. Благодаря за темата.

# 28
  • София
  • Мнения: 27 181
Следващия понеделник няма да има епизод, защото ИВ си е както винаги от 20:00 ч.
Това означава две неща за тези 'бонус седмици' (защото това категорично не е нов сезон). Или следващите три седмици участниците ще са по четирима или в един ден ще гледаме два епизода (двама участника) накуп.

# 29
  • USA
  • Мнения: 7 298
Не знаех,че това не е нейното жилище.
Соса наистина беше пресечен.При сервирането беше друг.
За десерта също мисля,че не го е правила тя.
Видя се,че е научила 3-4 рецепти(цялото меню ми хареса и бих опитала от всичко). Дори Алекса каза,че тя не готви и кара на ресторанти.
Все така глуповата,но този път много се стара да не й личи:)

Не съм гледала Михаела все още.Тя ми е от онези с голямо самочувствие и големи претенции.

Общи условия

Активация на акаунт