Априлчета 2024 - Бледа е втората чертичка, но априлско бебче има 🐣

  • 30 469
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 233
Аз работя постоянно, гледам малката също, излизаме си и ходим по почивки, но гаденето ми показва, че всичко е наред или поне се надявам. В този смисъл казвам, че се радвах като повръщах с първата бременност. Но за мен не е проблем и сега, нито съм легнала да лежа. Болката в гърдите също е показателна, че нещата се развиват. Като цяло, когато е зает човек по-малко ги мисли нещата. Просто бъдете заети и няма да има нужда от успокоителни.

Не си се чувствала по този начин явно, щом говориш така. Пожелавам ти никога да не усещаш нуждата от лекарства. 🙂

# 31
  • София
  • Мнения: 31
И аз се включвам Simple Smile опитна мама съм, вече имам две Simple Smile при мен 20.04 с очертава да е, но ще съм трето секцио и сигурно ще е по-рано Simple Smile.

Вече имам кака Водолей и батко Скорпион. Овенче ще е черешката на тортата Grinning

Здравейте, честито за хубавата новина! Пожелавам Ви всичко да бъде наред. 🙂
Колко време мина от 2-рото Ви секцио?

# 32
  • Мнения: 233
Честит празник, дами! На тези, които празнуват имен ден днес, специални поздравления - да сте здрави и много щастливи!
И аз съм притеснена, честно казано, особено като съм с термин около 20 април и още не съм ходила на лекар, няма как да не се притесняваме.

# 33
  • Мнения: 24
 
Не си се чувствала по този начин явно, щом говориш така. Пожелавам ти никога да не усещаш нуждата от лекарства. 🙂
[/quote]
Говорим за нормалните притеснения по време на бременност, които при някои жени са в засилена степен, но все пак успяват да ги контролират. Особено, когато ти се е случило нещо лошо е нормално да го мислиш повече. Но да, благодаря, справям се и без успокоителни за сега. Това да сте заети с хубави неща, наистина много помага, колкото и да не ви се вярва!

# 34
  • Мнения: 93
Дами, с фолиевата киселина как стоят нещата при вас ? На мен веднага ми изписаха по 1табл. дневно, даже било хубаво да се приема и месец-два преди това …

# 35
  • Мнения: 233
Трябва да се пие, аз обаче се позабавих с приема , от 5та седмица някъде я почнах. Пия и вит.Д , че ми беше доста нисък. Витамини за бременни АГ ми каза , че не е необходимо на този етап.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз си пия комбинирани витамини още преди да почнем опитите. Продължавам си и сега с тях. През първата пиех първоначално само фолиева, но после почнах с комбинирани и се  чувствах доста по-добре.

# 37
  • Мнения: 306
Аз фолиева пия от май месец. Относно други витамини - чакам първия преглед, аг да ми назначи изследвания и чак тогава да видя кое как е и от какво имам нужда. От лекар знам, че е важно как се пие фолиевата. Трябвало да е половин час след храна, защото все пак е киселина и дразнела стомаха.

# 38
  • Мнения: 267
Момичета , днес минах преглед и вече чухме сърчице Simple Smile За сега всичко е наред ,но ми АГ ми изписа " Флеб0дия" заради кръвотока. Каза, че оказва влияние и на гаденето.... Дали някоя от вас е пила или знае нещо повече по въпроса? Аз честно казано нищо не разбрах от обяснението 🫣 Като цяло продължавам да си пия фолиевата киселина и чак след месец пак на преглед и ФМ.

# 39
  • Мнения: 356
Здравейте,

Delightful D Благодаря за темата Flowers Hibiscus
На този хубав празник видяхме сакче и жълтъчно мехурче  Heartbeat
Пожелавам на всички Света Богородица да ни пази Hands Pray
Предполагаем термин 14 Април.
Имаме си батко Близнаци и кака Стрелец и този Овен ще бъде много глезен 😁 и ще им разкаже играта 😂.
Другата седмица имам час да чуем сърчице 🤞

Относно гаденето на мен ми помага газирана вода.

# 40
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен 🤗 Аз се включвам много плахо, защото една вчера видяхме втората чертичка 😍 Запазих си час за 6г.с. при гинеколога който ще ме следи и се надявам всичко да е наред 😍
Втора бременост ми е, имаме си батко на 4 години 😍
Пожелавам на всички лека бременност и спокойстиве 😍

# 41
  • Мнения: 233
Много контракции имам аз за съжаление, а е толкова рано, снощи така ме стягаше коремът, че не можех да помръдна.
Вчера звънях на двама АГ, но без отговор, днес пак ще звъня, ако не вдигат, ще отида някъде другаде на преглед.

# 42
  • Мнения: 356
Много контракции имам аз за съжаление, а е толкова рано, снощи така ме стягаше коремът, че не можех да помръдна.
Вчера звънях на двама АГ, но без отговор, днес пак ще звъня, ако не вдигат, ще отида някъде другаде на преглед.

Магнезий и но-шпа помагат за контракциите. Стискам палци всичко да е наред 🤞

# 43
  • Мнения: 69
Привет и от мен.. На 11.08 отидох на преглед заради закъснение от 5-6 дни, но тъй като миналия месец ми закъсня 15 дни, не си бях правила този месец нито тест, нито имах очаквания .. вече около 7-8 месеца имахме опити и доктора ми съобщи, че съм в 5 седмица + 1, дори се виждаха вибрации, които каза, че до 2-3 дни ще се чуят като пулс… плаках многоооо момичета 😍😍😍 Та термина е определен за около 11.04, затова и аз се включвам при овенчетата

# 44
  • Мнения: 233
Много контракции имам аз за съжаление, а е толкова рано, снощи така ме стягаше коремът, че не можех да помръдна.
Вчера звънях на двама АГ, но без отговор, днес пак ще звъня, ако не вдигат, ще отида някъде другаде на преглед.

Магнезий и но-шпа помагат за контракциите. Стискам палци всичко да е наред 🤞

Tufituri, благодаря, да, пих и магнезий и но шпа, днес пак ще пия, да видим днес как съм.

Общи условия

Активация на акаунт