Априлчета 2024 - Бледа е втората чертичка, но априлско бебче има 🐣

  • 30 455
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Хейй, какво ще кажете да си направим фейсбук група? Simple Smile

# 46
  • Мнения: 267
Дааа!




Хейй, какво ще кажете да си направим фейсбук група? Simple Smile

# 47
  • Мнения: 233
Дааа!


Аз изчаквам малко да понапредна с бременността и тогава с удоволствие ще се включа.



Хейй, какво ще кажете да си направим фейсбук група? Simple Smile

# 48
  • Мнения: 93
Мисля, че сме още много плахи за фб група … аз утре съм на преглед , ще бъде 6+2 г.с. и някак много се надявам да се види пулс и да ми олекне малко. Доста момичета споделят , че при тях се е видяло по това време. Дано съм от късметлийките , че теИ безсънни нощи и напрегнати дни вече ме смазват

# 49
  • Мнения: 233
Мисля, че сме още много плахи за фб група … аз утре съм на преглед , ще бъде 6+2 г.с. и някак много се надявам да се види пулс и да ми олекне малко. Доста момичета споделят , че при тях се е видяло по това време. Дано съм от късметлийките , че теИ безсънни нощи и напрегнати дни вече ме смазват

Дано!стискам палци!
И аз мисля, че е малко рано за фб група, а и нека се съберем повече дами тук, че да има смисъл от тайна фейсбук група.

# 50
  • Мнения: 306
Рано е още за група. Аз все още мисля, че не съм бременна. Освен гърдите нищо не усещам. А и днес на прегледа ми се сви сърчицето, защото не видяхме ембрион, а само сакче. Би трябвало да съм в 6 седмица. След две седмици съм пак и се надявам вече да чуем сърчице 🤞

# 51
  • Мнения: 3
Аз същи съм за група, честно да си призная, там по-лесно пиша и следя нещата. Да ви споделя, че от тук попаднах и в групата на баткото, който е 2016година и от тогава си поддържаме Фейсбук групата и споделяме какво ли не, макар че не познавам лично част от момичетата ги чувствам много близки.
Моят първи преглед ще е чак в 8г.с, как ще устискам до тогава не знам, но просто моята докторка е в отпуска.
Някоя да посещава клиника Оскар в София?

# 52
  • Мнения: 233
При мен чухме пулс в 7г.с., а даже съм чувала за жени, при които по-късно се чува.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз също ще изчакам още за ФБ група. Още са ми в прекалено ранен етап нещата.
Моят първи преглед е след 2 дни. Тогава ще съм 6+2 по мои изчисления щ, но ще видим какво ще каже АГ. И аз много се надявам вече да видя пулс и да се поуспокоя малко, че всичко е наред. Иначе при мен гаденето стана целодневно и повече пъти вече повръщам. Първия път не помня да е имало такова чудо.

# 54
  • Мнения: 233
Аз същи съм за група, честно да си призная, там по-лесно пиша и следя нещата. Да ви споделя, че от тук попаднах и в групата на баткото, който е 2016година и от тогава си поддържаме Фейсбук групата и споделяме какво ли не, макар че не познавам лично част от момичетата ги чувствам много близки.
Моят първи преглед ще е чак в 8г.с, как ще устискам до тогава не знам, но просто моята докторка е в отпуска.
Някоя да посещава клиника Оскар в София?
И на мен голямото дете ми е набор 2016 и още поддържам връзка с някои от мамите от групата. 😉

# 55
  • Мнения: 93
tuti123 как ще издържиш две седмици не знам… иначе и при мен има само напрежение в гърдите . Дано просто сме късметлийки с лека бременност. С вагинален ехограф ли те гледаха ?

# 56
  • Мнения: 64
Как се справяте със сутрешното гадене? 🫣 С предишната бременост нямах тази екстра и нямам никаква идея какво би облекчило положението 😔

# 57
  • Мнения: 4
Здравейте, дами 😊 В понеделник видях двете чертички и вчера пусках кръвен. Записан час имам за другата събота, но тъй като ми е първа бременност искам да попитам, нормално ли е да си ме понаболява корема все едно съм в цикъл( лека болка на периоди), но от време на време ме прерязва за 3-4 секунди, но предимно като съм лежала известно време. 4 г.с. + 6 съм. Чувала съм, че боли, но ме притесняват по-силните прерязвания.

# 58
  • Мнения: 93
Аз съм 6+2 и тази нощ имах такива прерязвания… днес съм на преглед. Не знам дали е нормално , но ме притеснява , че и гърдите ми вече не са подути и болезнени… страшно ме страх

# 59
  • Мнения: 13
Здравейте, включвам се и аз с предполагаем термин 10.04 🙂 Първа бременност ми е, на 10.08 бях на преглед и видяхме само сакчето. Сега чакаме с нетърпение 29.08 за да чуем сърчицето

Общи условия

Активация на акаунт